POLSKA
Like

W Super-Pharm taniej z kodem od PAYBACK

15/07/2021
352 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
W Super-Pharm taniej z kodem od PAYBACK

Lato to doskonały czas na upolowanie atrakcyjnych rabatów, które przydadzą się przed urlopowym wyjazdem, weekendową wycieczką lub umilą wakacje w mieście. Wiedzą o tym Super-Pharm i PAYBACK, zapraszając uczestników Programu do skorzystania ze specjalnej promocji na zakupy w drogeriach stacjonarnych.

0


W trwającej do 15 sierpnia akcji promocyjnej uczestnicy Programu mogą otrzymać 10% rabatu na zakupy za min. 50 zł w drogeriach Super-Pharm; a dodatkowo otrzymać +100 punktów PAYBACK.

Przygotowując najnowszą akcję, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych uczestników, którzy wskazują drogerie jako preferowane miejsce zakupów kosmetycznych. Z najnowszego badania PAYBACK wynika, że ten typ sklepów wybiera większość, bo aż 61% konsumentów. Drogerie wygrywają przede wszystkim atrakcyjnymi cenami i licznymi promocjami. Ze specjalnych bonusów przygotowanych przez firmy, z którymi współpracujemy, korzysta blisko połowa uczestników Programu PAYBACK. Dlatego jesteśmy pewni, że tym bardziej entuzjastycznie podejdą oni do oferty promocyjnej w drogeriach Super-Pharm – komentuje Tomasz Głos, Partner Management Director w PAYBACK Polska.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy mieć zarejestrowaną kartę Programu, pobrać kod ze strony https://superpharm.payback.pl, zrobić zakupy za minimum 50 złotych i podać go przy kasie. Gotowe!

Akcja trwa do 15 sierpnia lub do wyczerpania puli kodów rabatowych, obejmuje tylko drogerie stacjonarne Super-Pharm. Więcej informacji na stronie promocyjnej.

0

Agencja

36 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758