POLSKA
Like

W dzisiejszych czasach łatwo być jasnowidzem.

04/09/2020
755 Wyświetlenia
2 Komentarze
10 minut czytania
W dzisiejszych czasach łatwo być jasnowidzem.

Nie trzeba mieć protektorów jak słynny polski jasnowidzący który widzi wszystko oprócz własnej przyszłości. Ale widzi doskonale przeszłość.

0


No i co? Miałem rację! Doszło do rozbicia prawicowych portali. Rozpadli się Niepoprawni, na psy zeszedł Salon 24. Prawicowa blogosfera praktycznie zeszła do podziemia. Królują portale sygnowane przez zawodowych politruków: Lisa,Sakiewicza, Karnowskich, Pińskich Wyróżniający się blogerzy stali się dziennikarzami jak choćby Neonowy Mariowan który założył portal Mpolska24 a teraz bryluje w TV bodajże Karnowskich.

Jasnowidzem (a może nie tylko okazał się Bill Gates który już w roku 2015 zapowiedział epidemię koronawirusa. Mówił wtedy ( w 8 minutowym wystąpieniu) tak: ” Pojawi się wirus, który pomimo zakażenia pozwala czuć się na tyle dobrze, by wsiąść do samolotu.Dzisiaj największe ryzyko globalnej katastrofy wcale nie wygląda jak grzyb atomowy – Tylko jako wirus. Jeśli coś zabije ponad 10 milionów ludzi w ciągu najbliższych dekad, najprawdopodobniej będzie to wysoce zakaźny wirus, a nie wojna. Nie obawiajmy się pocisków, a mikrobów.”

Mówiąc o zagrożeniach wirusem Ebola i walce z tym wirusem stwierdził że największym zagrożeniem był nie sam wirus ale brak systemu do walki z epidemią.

“Nie mieliśmy grup epidemiologów, którzy pojechaliby zidentyfikować chorobę i szybkość jej rozprzestrzeniania. Raporty sporządzane były na papierze. Z opóźnieniem publikowano je online. (…) Brakowało lekarzy gotowych na podróż. Brakowało procedur przygotowania ludzi. (…) Nie było tam nikogo nadzorującego próby leczenia  Wielu rzeczy brakowało i to jest globalna porażka

Brak przygotowania może spowodować, że następna epidemia będzie dużo groźniejsza niż Ebola

No i co? Przy koronawirusie przekonaliśmy się że nic się nie zmieniło. Dalej jesteśmy nie przygotowani a walce z epidemią opieramy się na protezie wystruganej w ostatniej chwili przez rządy poszczególnych państw.Unia europejska zawiodła na całej linii. Milczy bezradnie pani Ursula von der Leyen a jej towarzysze komisarze już dawno jak krety zapadli się pod ziemię. Chyba ze wstydu. Nie działa Europejski Parlament. Może i dobrze gdyż te nieuki stanowią zagrożenie większe niż wirusy.

Ale co mówił o przyszłości Gerald Celente na początu roku 2020.

Top Trends for 2020: New World Disorder, Income Inequality and Trump

1. WYBORY w USA 2020: TRUMP WYGRYWA BEZ Z ZAŁOŻENIA  (by default)
W maju 2016 roku Gerald Celente był pierwszym, który prognozował, że Trump wygra prezydenturę. Celente przewiduje teraz, że Trump wygra ponownie w 2020 r.… Ale tym razem  „domyślnie”.

2. NOWY ŚWIATOWY HAOS 2020
Powstania i rewolucje ogarniają świat. To jest poza kontrolą. Co dalej?

3. ZMIANA MYŚLENIA 2.0
Gniew ludzi cięzko pracujacych wywołany działalnością naprawczą systemu ekonomiczneg (austerity)  i nierówności dochodów skierowanych na klasę posiadaczy stanowiącą tylko1 procent ludności ,rośnie. Gdy gospodarki światowe zwalniają, to jednak  najbogatsi pozostają najbogatsi, a ogromna większość staje się biedniejsza.To nie może trwać zbyt długo.

4. NIEZALEŻNOŚĆ: NIE PÓJDZIEMY ZA ŻADNYM LIDEREM
Żaden lider nie prowadzi powstań na całym świecie. To „Moc ludzi” stanowiła o sile powstań i rewolucji. Moż dojśc do czegoś takiego czego nigdy nie było.Może to dlatego prowadzone są ćwiczenia jak opanować ludzkości i zamknąć ją w kwarantannie.

5. ELEGANCJA 2020
Jak wznieść się ponad chaos panujący wokół nas? Elegancja! To nowy poziom wysokiego stylu na krótki czas.

6. NIERUCHOMOŚCI: BOOMU JUŻ WIĘCEJ NIE BĘDZIE
Od skromnych domów po tw z najwyższej półki, sprzedaż i ceny nieruchomości spadną w 2020 roku… i później. Byc moze to prawda ale póki co w USA ludzie szalejá w pogoni za kupnem domów jak przed ostatnim kryzysem.

7. RYCZĄCE LATA ’20
Witamy w „Roaring 2020s”, gdzie jest impreza dla zestresowanych mas, które chcą zapomnieć o przeszłości… jest czas na stworzenie nowego brzmienia i stylu ale nie stanie sie to na imprezkach Owsika.

8. BEZDOMNY / Bezradny
W miarę jak niepokoje społeczne nasilają się na całym świecie, a warunki gospodarcze nadal się pogarszają, trend „bezdomnych” gwałtownie przyspieszy w kraju, mieście, miasteczku i wiosce. Wiadomo ze Mieszkanie + to żart a duża część mieszkań wykupywana jest pod wynajem.

9. FU i K-U-SHIMA:  NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI
Fukushima rzuca cień na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 w Japonii. Nie ma dobrego  rozwiązania aby problem uprzątnąć… i nie jest to jedyna nuklearna bomba zegarowa na Pacyfiku.

10. HEROINOWA  HI-TECH
Smartfony, uzależnienie online, 5G… fakty są ignorowane, a konsekwencje mogą być śmiertelne.

Co to wszystko oznacza? Ano to ze system światowy się załamuje.Niewielu to rozpoznaje. Większość nie ma pojęcia. Politycy na całym świecie walczą o przetrwanie przeciwko gniewnym ludziom, którzy chcą ich obalić. Obywatele na całym świecie walczą o wolność i przetrwanie.

Rozpoczyna się walka o wolność.Walka z kontrolą rządu, korupcją, nierównością dochodów, ubóstwem, przemocą, przestępczością…

Od Ameryki Południowej po Afrykę, od Bliskiego Wschodu po Azję i Europę, miliony ludzi wychodzą na ulice na całym świecie w liczbie, jakiej nigdy wcześniej nie widziano.

Na razie człowiek jest zbyt zajęty, uzależniony od technologii, ma zbyt wiele własnych problemów… Od przeciętnego Joe i Jane aż do szczytu łańcucha dochodowego, większość nie ma pojęcia, co się dzieje, co to znaczy ani dokąd świat zmierza.

Ponieważ gdyby tak było, już podjęto by kroki, aby odwrócić ból i zniszczenie, które nastąpią.

Nie mówią o tym w bieżących wiadomościach.Media głównego nurtu ledwo to sygnalizują. A kiedy to robią, jest to sprzedawane z podtekstem politycznym / rządowym / korporacyjnym.

Ludzie utknęli w przeszłości i są ślepi na przyszłość, ogłupiani dietetyczną wiadomościami zaprogramowanymi na pranie mózgu i poglądów, na propagandę … społeczeństwo połyka to, czym się je  karmi.

Świat nie jest przygotowany na rozgardiasz w 2020 roku.

Szykuje się rewolucja.Od watażków, przez szlachtę po wybranych urzędników, nowe milenijne hasło brzmi „Władza dla ludu”.

Nigdy czegoś takiego nie było? Owszem już się zdarzyło.

Na całym świecie protesty, demonstracje i powstania są organizowane i prowadzone przez grupy wielu, a nie jednego lidera.

Brak przywódcy i lojalności wobec partii politycznych, zwłaszcza tych ustabilizowanych, jest megatrendem 2020… trwa ewolucja społeczna.

Rzeczywiście, w warunkach ubóstwa, przemocy, oszczędności, korupcji, koncentracji bogactwa, przestępczości oraz  dyktatorskiego terroru / policyjnego państwa przez społeczeństwo u władzy, pojawiają się nowi rewolucjoniści, o czym świadczy Hongkong, Chile, Ekwador, Peru , Kolumbia, Boliwia, Sudan, Irak, Algieria, Liban, Gwinea, Zimbabwe, Kamerun, Egipt… tam rodzi się aktywna większość walcząca o przejęcie przyszłości we własne ręce.

Trendy rodzą się, rosną, dojrzewają, osiągają dojrzałość i umierają. Narodził się trend „niezależności”.

Tendencja ta stworzy również podstawy dla demokracji bezpośredniej: referenda w sprawach dotyczących wojny, ulg podatkowych, środków oszczędnościowych, cenzury itp., o których zdecydują ludzie, a nie partie polityczne.

Poza polityką, z wyjątkami, oczywiście rewolucja  sięgnie do mody, rozrywki i popkultury, gdzie jeden styl już nie pasuje do wszystkich.

Co jeszcze? Pomyślcie.

No cóż. Ta przepowiednia powstała u progu roku 2020. Czy jest daleka od prawdy na krótko przed jego końcem

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758