Bez kategorii
Like

Unijna wolność słowa

05/12/2011
452 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

W mieście Hyde Parku aresztują kogoś za to, że mówił…

0


 (na początek cytat z jedengo z portali)

"Do incydentu doszło w tramwaju kursującym między londyńskimi dzielnicami Wimbledon i Croydon. Na zrobionym telefonem komórkowym nagraniu widać kobietę, z dzieckiem na kolanach, która obrzuca pasażerów obelgami. Nazywa ich „pieprzonymi Polakami i czarnuchami" i oskarża, że doprowadzili jej kraj do upadku.

„Nikt z was nie jest Anglikiem. Wynoście się stąd. Wracajcie, skąd przyjechaliście" – wykrzykuje."No i potem się zaczęło… Prawie jak na filmach sci-fi, gdzie za samo myślenie można zarobić techno-ciurmę, albo laserem po dupie, tak i tutaj, "Wolna Anielicja Londynu" złapała kobiecinę i… ZAARESZTOWAŁA! Zabrali matkę małemu dziecku do pierdla, bo miała czelność powiedzieć co myśli. W mieście Hyde Parku, w kraju w którym podobno od zawsze wolności jest co niemiara, aresztują kogoś za to,  że… mówi! 
Żeby choć obiecywała, że zamorduje tych darmozjadów w palecie RAL 8000, albo wymachiwała Mein Kampf… ale nie. Po prostu siedziała sobie w tym "londyńskim" tramwaju pełnym czarnych i imigrantów, lekko może nawalona i chyba po prostu trafił ją szlag, więc powiedziała, co myślała. I dobrze, choć nie dla niej samej.

Jak widać, w Unii, do której tak dąży lemingoza, jak pierdniesz nie w tej tonacji jaką podaje wielki Sanhedryn, to masz na poważnie przerąbane. 

Wystarczy, że ci się coś żuczku nie podoba… Dawniej olewali cię. Potem obrażali cię. Teraz już zamykają, nawet jak masz małe dzieci na utrzymaniu.

Jak można zabrać do pierdla matkę dziecku, za to, że coś nagadała w tramwaju? Pomińmy fakt, że nie kłamała, zwłaszcza pod koniec swojej tyrady mówi: "rozglądnijcie się po tym tramwaju! Tu nie ma żadnych Anglików, są sami czarni!" No i byli :).

Gdzie my żyjemy? Co to za czasy?

I te lemingi z PO, ich Euro-Sikora, oraz mister-magister SLD tow. Kwaśniewski nie mogą się doczekać "głębszej integracji"?

Pewnie "coś" za to ma wpaść, bo chyba nie z własnej i nieprzymuszonej woli?

 
0

Bez kategorii
Like

Unijna wolność słowa

25/05/2011
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

…wkrótce i u nas zapanuje Ministerstwo Prawdy, Miłości i Lizania Obcych Dup.

0


Gdzie ona jest, ta opiewana wolność?

W Wiedniu, na pewno jest W SRACZU, na lotnisku!

Jak widać, Wiedeńczyk, który jest zmartwiony sytuacją "demograficzną" własnego miasta i stolicy swojej ojczyzny może się śmiało wypowiadać.

Najlepiej napisać coś na drzwiach publicznego sracza i to od wewnątrz, żeby go nikt nie zauważył jak pisze. A potem od razu na samolot! Bo gdyby ktoś jednak zauważył, to…

 

 

Swoją drogą, takie drzwi to też nośnik informacji, rządy są bardzo tolerancyjne, że montują takie drzwi dla ludzi.

"Wasze gazety, nasze klozety!"

A wkrótce i u nas zapanuje Ministerstwo Prawdy, Miłości i Lizania Obcych Dup.  Rząd pracuje nad tym ciężko i chyba w nadgodzinach.

Myślicie, że przesadzam? Wcale nie. To ruszyło jak lawina, w ciągu ostatnich 6 miesięcy zrobiono więcej dla wprowadzenia terroru politycznej "poprawności", niż przez ostatnie 20 lat.

Możliwe, że wkrótce będę sobie pisał bloga Z KICIA, gdzie zostanę umieszczony w celu wyleczenia mnie z "nienawiści".

Chciałoby się po klozetowemu powiedzieć, OH, SHIIIIT!

 

0

Muni

Do stu razy sztuka i koniec. http://xiezyc.blogspot.com tam jest wiecej

102 publikacje
18 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
343758