Bez kategorii
Like

Unijna kampania wyborcza dla PO

19/09/2011
303 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Dotyczy pilnej skargi w trybie wyborczym przeciwko dzialalnosci instytucji Unii Europejskiej: Prezydent J.Buzek oraz Komisarz do Spraw Budżetu UE J.Lewandowski wymierzonej w wybory do Sejmu.

0


SKARGA

Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich

Nikiforos Diamandouros

1 avenue du Président Robert Schuman
CS 30403
F-67001 Strasbourg Cedex

Francja

Faks:+33 3 88 17 90 62

Duisburg 19.09.2011

Dotyczy pilnej skargi w trybie wyborczym

Szanowni Państwo 

Premier RP, Donald Tusk, Minister Spraw Zagranicznych RP Radoslaw Sikorski,JanuszLewandowski, komisarzds. budżetu UEoraz prezydent PE, Jerzy Buzek  wstąpili w partyjnym wyborczym video polskiej  partii politycznej  Platforma Obywatelska(PO)  obiecując, że pan Lewandowski, jako komisarz UE załatwi Polsce rządzonej przez partie PO 300 miliardów zlotych.

Uprzejmie proszę i oficjalnie wnoszę w trybie pilnym, wyborczym, jeszcze przed wyborami do polskiego parlamentu, Sejmu, wyciągniecie konsekwencji w stosunku do pana Komisarza Lewandowskiego oraz pana Jerzego Buzka oraz zabronienia emisji tego reklamowego video z ich udziałem, oraz wydania nakazu sprostowania wyborczych kłamstw i uzywania stanowisk UE do reklamowania jednej z partii politycznych-PO w telewizji publicznej na koszt panów Komisarza Janusza Lewandowskiego i prezydenta UE Jerzego Buzka, oraz co do legalności sposobu przyznania i wysokości sumy oraz legalności jego akcji reklamowej w odniesieniu do umyslnego łamania przez nich przepisów Unijnych.

 

Załączam również opinie posła do PE, pana Marka Siwca opublikowaną w jego blogu.

 

http://mareksiwiec.salon24.pl/344199,komisarz-lewandowski-lamie-unijne-zasady

 

z poważaniem

 

Mirosław Kraszewski 

Link do spotu PO TV http://platforma.org/wybory/potv

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816