Bez kategorii
Like

Tusk, obietnice, obwodnice miast. Wrocław

03/02/2011
523 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Media licytują się na 'newsy’.  Gazeta Wrocławska 5 stycznia  o godzinie 13.57 opublikowała informacje na temat wrocławskiej obwodnicy – "Oszukali nas. Kierowcy zapłacą za wjazd do Wrocławia", w informacji na samym początku tekstu była wzmianka, że mimo iż premier Tusk obiecał użytkownikom tych dróg, że nie będą płacić za przejazd, takie opłaty jednak się pojawią. link do pliku w wysokiej rozdzielczości:http://img821.imageshack.us/img821/9577/ver1357.jpg Gazeta Wrocławska o godzinie 20.05 zaktualizowała treść informacji, dodała wiele nowych faktów, kasując zarazem wzmiankę o premierze RP. link do pliku w wysokiej rozdzielczości:http://img341.imageshack.us/img341/6228/ver2005.jpg   W związku z tym nasuwają się pytania: – Czy Gazeta Wrocławska podała nieprawdziwe informacje dotyczące wypowiedzi premiera Tuska, i w związku z zaistniałą sytuacją skasowała wcześniejszą wzmiankę o premierze? – Czy Gazeta Wrocławska sama […]

0


Media licytują się na 'newsy’.  Gazeta Wrocławska 5 stycznia  o godzinie 13.57 opublikowała informacje na temat wrocławskiej obwodnicy – "Oszukali nas. Kierowcy zapłacą za wjazd do Wrocławia", w informacji na samym początku tekstu była wzmianka, że mimo iż premier Tusk obiecał użytkownikom tych dróg, że nie będą płacić za przejazd, takie opłaty jednak się pojawią.

link do pliku w wysokiej rozdzielczości:http://img821.imageshack.us/img821/9577/ver1357.jpg

Gazeta Wrocławska o godzinie 20.05 zaktualizowała treść informacji, dodała wiele nowych faktów, kasując zarazem wzmiankę o premierze RP.

link do pliku w wysokiej rozdzielczości:http://img341.imageshack.us/img341/6228/ver2005.jpg

 

W związku z tym nasuwają się pytania:

– Czy Gazeta Wrocławska podała nieprawdziwe informacje dotyczące wypowiedzi premiera Tuska, i w związku z zaistniałą sytuacją skasowała wcześniejszą wzmiankę o premierze?
– Czy Gazeta Wrocławska sama 'ocenzurowała się’ w myśl poprawności politycznej? 
– Czy Gazeta Wrocławska została poproszona by wzmiankę o premierze wykasować z danej informacji.

***

co do punktu pierwszego……to oto artykuł o obietnicach premiera:

http://www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/332532,donald-tusk-obwodnica-wroclawia-za-darmo-zdjecia,id,t.html?cookie=1

Moim zdaniem wynika z niego, że premier Tusk jak zwykle rzucił jakąś mętną obietnicę i pozwolił, żeby ludzie sobie zinterpretowali jak chcą, bo konkrety i tak miały przyjść po wyborach.
Ciekawe, że w drugiej wersji artykułu tym, który nie dotrzymał słowa jest już minister Grabarczyk, a nie Tusk, bo Grabarczyka i tak ludzie już nie lubią za kolej, więc mu wszystko jedno 🙂

 

0

John May

Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart Polak, Wegier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki // Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.

133 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758