NEWS
Like

Transformacja w Polsce

04/06/2013
995 Wyświetlenia
1 Komentarze
5 minut czytania
Transformacja w Polsce

Transformacja kręci się w kółko nieźle. Tylko wojna domowa i sterylizacja I, II i III władzy może ten burdel zmienić. Uprzedzę od razu, że chodzi o zmianę płci, obrzezanie narodu, albo uprawianie biseksualizmu politycznego lub czegoś co czynią transwestyci. Jest takie słowo modne ostatnio jak „mastektomia”, żeby nie używać słowa „obcięcie”. Po tym wszywa się sylikon, albo przeszczepia organy z trupa. W Polsce, i nie tylko, panuje obecnie fałszywy pluralizm. Nie wolno palić w wielu miejscach, używa się słów „celebryta”, kochający inaczej itd. itp. W Niemczech nie należy używać sowa murzyn, czy czarny tylko ciemnoskóry. Mamy wolność i demokrację. Na papierze. Wolno się powiesić, a demokracja będzie może już od 16 roku życia. To niby dla dobroci. Wyjaśnię czyjej. Tych […]

0


Transformacja kręci się w kółko nieźle. Tylko wojna domowa i sterylizacja I, II i III władzy może ten burdel zmienić.

Uprzedzę od razu, że chodzi o zmianę płci, obrzezanie narodu, albo uprawianie biseksualizmu politycznego lub czegoś co czynią transwestyci. Jest takie słowo modne ostatnio jak „mastektomia”, żeby nie używać słowa „obcięcie”. Po tym wszywa się sylikon, albo przeszczepia organy z trupa. W Polsce, i nie tylko, panuje obecnie fałszywy pluralizm. Nie wolno palić w wielu miejscach, używa się słów „celebryta”, kochający inaczej itd. itp. W Niemczech nie należy używać sowa murzyn, czy czarny tylko ciemnoskóry.

Mamy wolność i demokrację. Na papierze. Wolno się powiesić, a demokracja będzie może już od 16 roku życia. To niby dla dobroci. Wyjaśnię czyjej. Tych demokratorów co żrą z koryta publicznego od lat i wołami ich od niego nie odciągniesz. Ludzie nie chcą chodzić już na te „wybory” partyjne więc kombinują jak tu statystykę poprawić. Szwedzkie stoły zapewnią im foto kamery na światłach. Wprowadzili ACTA, fałszują dane bezrobocia, średniej krajowej, gwałcą rodziny i wyludniają kraj gorzej jak za WRON i kartek.

Mamy państwo prawa urzeczywistniające zasady sprawiedliwości społecznej. Na papierze. Zamienili pałowanie na śmierć ekonomiczną. Brat Albert zarządzany przez VIP-ów, mieszkania socjalne, stołówki dla niedożywionych, późniejszy wiek emerytalny. Cinkciarze wprowadzili zbrodniczy system rozwarstwienia społecznego i kręcą wałki finansowe na bezbronnych. Zachód ma to gdzieś, cieszy się, że zamieniła Polska radzieckie wojska na ich supermarkety. U niech też rządzą banksterzy.

Największe bezprawie jest w III władzy. Gangsterstwo w prawie i brak kontroli funkcjonariuszy sięgnął zenitu. Jedni sędziowie wydali wyrok uniewinniający tow. Kanię za wprowadzenie stanu wojennego. Nie dlatego, że jest niewinny, tylko od stanu wojennego wielu sędziów nadal pełni jakieś funkcje i głupio by było karać część swoich. Nie wszyscy mają immunitety. Orzekli tylko, że stan wojenny wprowadziła tajna grupa przestępcza o charakterze zbrojnym pod wodzą generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Politycy dali amnestię sędziom a sędziowie politykom. Lech Wałęsa przekomarza się z Bogdanem Borusewiczem o przywództwo w strajkach sierpniowych 1980 roku w Stoczni Gdańskiej. Lechu dochrapał się prezydenta RP, a Bogdan marszałka Senatu. Ponoć to wielki sukces i powód do dumy, ale nie wiem co. Strajki, „Bolki”i okrągły stół, czy ich stanowiska i apanaże. „Bohaterowie byli robieni zdrajcami i odwrotnie” – to jedno jest pewne. Rządzili w stanie wojennym i rządzą nadal nielegalnie.

Ludzie Jaruzelskiego byli u władzy po Magdalence, transformacji kontraktowej i grubej kresce. Leszek Miller ma być znowu premierem, a Al Kwaśniewski promuje Europa Plus. Patrząc na ten kolaboracyjny układ zamknięty i to państwo w państwie, na reżim totalitarny, nie można oprzeć się wrażeniu, że prowadzi to ta sama grupa przestępcza o charakterze zbrojnym pod wodzą Bronisława Komorowskiego. Tylko wojna domowa i sterylizacja I, II i III władzy może ten burdel zmienić.

Transformacja w Polsce polega na wyciąganiu wniosków z porażki. Na nauce na błędach. Kto przeszkadzał? Molochy państwowe, związki zawodowe, trybuni ludowi. Jak zrobiono pierestrojkę? Zlikwidowano molochy państwowe, wprowadzono do sejmu ostatniego przewodniczącego „Solidarności” Janusza Śniadka i obłaskawiono trybunów ludowych. Obecnie nowy lider „S” Piotr Duda propaguje Platformę Oburzonych. Czyli grę słów. Transformacja kręci się w kółko nieźle.

Na Białoruś! Hańba.”

socjolog

0

Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

160 publikacje
9 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758