BIZNES
Like

To wideo wskazuje, że albo PiS kłamie albo chcą rozwalić polską wieś

18/11/2017
1455 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
To wideo wskazuje, że albo PiS kłamie albo chcą rozwalić polską wieś

Jarosław Kaczyński na serio twierdzi, że zapach może być powodem do likwidacji branży, z której w Polsce żyją dziesiątki tysięcy rodzin. Pomijam już to całe ekoideologizowanie sprawy i szczycenie się przez człowieka, który zezwolił na abortowanie dzieci ludzkich, że jest obrońcą praw zwierząt.

0


Otóż pan Jarosław Kaczyński twierdzi, że “sprawa ochrony ludzi, którzy cierpią z powodu odoru, obrzydliwego zapachu, którym się po prostu niszczy życie w ten sposób, że się tworzy tego rodzaju fermy i później skutki są wręcz straszne dla ludzi, którzy mieszkają w tej okolicy”.

TUTAJ nagranie z wypowiedzią Jarosława Kaczyńskiego.

Mam zwyczaj niestety czytać mnóstwo rzeczy. Taka cecha “piwniczaka”. Faktycznie istnieje coś takiego, jak “emisja zapachowa”. No to spójrzmy, jak to wygląda.

Ferma norek posiada 0,40 ou/s•sztuka. Ferma drobiu zaś 0,45 ou/s•sztuka. W przypadku norek, nie ma problemu z hałasem, ponieważ zwierzęta te są ciche. A kury – każdy wie.

Jeszcze ostrzej jest z fermami trzody chlewnej. Tam wskaźnik emisji zapachowej wynosi 22 ou/s·sztuka.

W związku z tymi danymi, w wypowiedzi Kaczyńskiego można doszukać się następujących kwestii:

1. Lider rządzących socjalistów jest ekofanatykiem i łyka to, co podrzucają mu fundacje lobbujące – pod przykrywką ochrony zwierząt – na rzecz niemieckiego przemysłu.

2. PiS po prostu został kupiony przez niemiecki przemysł utylizacyjny. Likwidacja branży futrzarskiej to dla nich nowa żyła złota na Polakach.

3. Naprawdę wierzą w to, co mówią. W związku z tym są idiotami.

4. Jeśli “1” lub “3” są prawdziwe, to możemy spodziewać się poważnej likwidacji wielu branż hodowlanych. W końcu są o wiele bardziej “smrodliwe” hodowle, niż norki. Durne? To nie ja “argumentuję”, że powinno się coś zamknąć z “powodu obrzydliwego zapachu”, tylko Jarosław Kaczyński.

Jeśli chodzi jeszcze o emisje zapachowe, to przypominam, że na Mazowszu oraz na Śląsku mamy smog i z tym jakoś wiele się nie zrobiło.

Inne zapisy autora:

0

Dominik Cwikła
Dominik Cwikła http://kontrrewolucja.net/

Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach. Aktywny obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Wydawca Gazety "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było", zaś w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Jestem zastępcą Redaktora Naczelnego portalu wSensie.pl.; fb.com/dominik.cwikla ; twitter.com/Dominik_Cwikla

51 publikacje
26 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758