Bez kategorii
Like

Sztuka Przetrwania

08/10/2011
147 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Dariusza Kwiecień – demaskator nazistowskich zbrodni i tajnych hitlerowskich technologii oskarżany o propagowanie nazizmu.

0


 


  W dniu 14 czerwca 2011 w miejscu zamieszkania Dariusza Kwietnia w Łodzi ok godziny 17.30 pojawili się ludzie przedstawiający się, że są z policji i mają pismo z Komendy Głównej – JW – 23 , podpisane przez prokuratora J. Węgrzyna. Pismo zawierało zarzut, iż Dariusz Kwiecień zajmuje się:
– gloryfikowaniem potęgi nazistowskiej
– propagowaniem symboliki nazistowskiej
(sygnatura pisma pz. 21.11/233)
Powołując się na nakaz prokuratora zajęto mu komputer, laptop, kolekcje broni niemieckiej jaką zgromadził w swoich poszukiwaniach, zdjęcia. Pismo wzywa go do wstawiennictwa osobistego w dniu 22 czerwca na g. 11.00 a dyspozytor ma ustalić miejsce spotkania telefonicznie. Dariusz także jutro ma być wezwany w sprawie skonfiskowanych dzisiaj jego osobistych rzeczy.
Skandal niebywały. Człowiek, którego pasją jest obnażanie tajemnic zbrodniczego systemu oskarżony zostaje o jego gloryfikowanie. Dariusz Kwiecień ostatnio często wskazywał na powiązania post nazistowskich struktur typu LEBENSBORN z ludźmi z elit rządzących Europą i światem. Polska jak wiadomo straciła suwerenność, a jej „elity” są jak widać coraz bardziej infiltrowane przez tego typu środowiska.
Represje wobec wolnego dziennikarstwa, wolnych ludzi nabierają w Polsce tempa. Niedawno komando antyterrorystów o 6 rano zapukało do drzwi internauty prowadzącego stronę krytyczną wobec Prezydenta RP. Na pole Michała Głuszczka przybyła policja, by zmusić go do zgody na wykonanie badania przez geologów czy są tam złoża gazu łupkowego. Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietna to kolejny przykład bezprawia organów represji III RP.
Tekst pochodzi ze strony: http://januszzagorski.pl/2011/06/14/alarm-najscie-policji-na-mieszkanie-dariusza-kwietnia-w-lodzi/
 
 
Kilka słów od siebie.
 
Na bieżąco czytam informacje zamieszczane w internecie przez Pana Dariusza. Znalazłem kilka ciekawych filmików w tym jeden zatytułowany „ Sztuka Przetrwania”. Słuchając tego materiału doszedłem do wniosku, że mamy lekko mówiąc przechlapane. Prawdą jest natomiast, że pozbawienie nas prądu zmieniło by diametralnie funkcjonowanie społeczeństwa. Prawdą także jest, że nie jesteśmy przygotowani na taką ewentualność. Nie mówię tylko o Polsce ale o większości rozwiniętych krajów.   Wniosek nasuwa się następujący: przetrwają  bardziej ” prymitywne” grupy. Oczywiście słowo „prymitywne” w tym miejscu ma bardzo pozytywny oddźwięk. Podejrzewam , że większość z nas miała by problem z rozpaleniem ogniska. Co dalej ?  Jedzenie, picie ?  

Drugą sprawą i w sumie priorytetową o której mówi Dariusz Kwiecień to powiązania ludzi rządzących Europą i światem z działalnością nazistów w czasie II wojny światowej. Dariusz przytacza bardzo ciekawe ale też niewygodne dla niektórych fakty dotyczące firm farmaceutycznych  (I.G. Farben Bayer, BASF, Hoechst).  Polecam także w tym miejscu przeczytać książkę NAZISTOWSKIE KORZENIE „BRUKSELSKIEJ UE”http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html ) lub wystąpienie Dr Rath (

).  Powiem tylko jedno, trudno ocenić jednoznacznie czy są to fakty czy tylko kolejna teoria spiskowa. Niemniej jednak temat jest ciekawy i zapraszam Wszystkich do sprawdzenia  zamieszczonych poniżej materiałów video.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
mb81

20 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816