WIEDZA
Like

Szokujące info w sprawie manipulacji medialnych i kontrolowanej opozycji

15/06/2012
535 Wyświetlenia
0 Komentarze
21 minut czytania
no-cover

W związku z prowokacjami na Euro 2012, warto przyjrzeć się kulisom manipulacji medialnych na terenie USA i Kanady

0


Zezwolenie na przemarsz kibiców rosyjskich coraz bardziej jawi się jako jeden z elementów prowokacyjnych, który jest kontynuacją zbrodni smoleńskiej. Kto personalnie odpowiada za taki stan rzeczy i czemu ma służyć ta nasza „wspaniałomyślność” w stosunku do narodu rosyjskiego? Jakie grupy interesów za tym stoją? I czemu ma służyć ta prowokacja?

Nie to, żebym miała coś do kibiców rosyjskich. Problem tkwi jednak w tym, że to nie są najprawdopodobniej przypadkowi kibice, ale dobrze przygotowani i sowicie opłaceni bojówkarze, którzy mają precyzyjnie przygotowany scenariusz i którzy nie mają nic wspólnego z miłośnikami sportu.  To samo dotyczy kibiców polskich, którzy znaleźli się w strefie „zadymiarzy”, co potwierdzają dziś liczni blogerzy Nowego Ekranu.
 
Nie od dziś wiadomo, że media na całym świecie, będące własnością światowej sitwy zbrodniarzy, mają za zadanie kształtowanie opinii publicznej i ukazywania świata w krzywym zwierciadle, aby liczne rzesze odbiorców, postrzegały dziejące się wydarzenia w odpowiednim dla rządzących kontekście. I przemarsz kibiców rosyjskich ma właśnie takie zadanie, zadanie wirtualnego nakręcania spirali nienawiści i chaosu, wykreowane przez reżyserów kolejnego medialnego przedstawienia. A swoją droga rodzi się pytanie jaką rolę w tym wszystkim pełni Janusz Korwin – Mikke.
 
Ale jak się okazuje preparowanie konfliktów, jest tylko jednym z elementów medialnej gry. Swojego bowiem czasu trafiłam na szokujący materiał dzięki stronie Monitora Polskiego. Podaję do niego link do części pierwszej http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-1/oraz link do części drugiej monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-2/
 
Artykuł ten, który powstał na bazie doniesień Ed Chiarini’ego, dotyczy manipulacji medialnych, które mają miejsce w Stanach i Kanadzie. Zachodzi poważne podejrzenie, że podobne praktyki w mediach, o których zaraz się dowiecie, stosowane są na całym świecie.
 
Ed Chiariniurodził się w Millington, Tennessee, w młodości mieszkał w Pensylwanii.
Ukończył University of the Arts – Philadelphia, Chichester HS, The Christian Academy, CLEP U.S. Air Force. Już w wieku 15 lat został zatrudniony jako ilustrator bestsellera High Treason, na podstawie której powstał później film Olivera Stone JFK. Później był ilustratorem kilku znanych książek, też o JFK. W wieku 20 lat przeniósł się do Teksasu, gdzie mieszka i pracuje do dzisiaj.

 

Współuczestniczył m.in. w tworzeniu portalu Broadcast.com Marka Cubana, który został następnie przejęty przez Yahoo. Było to pierwszy portal ze stałą transmisją wideo w internecie.
 
Potem pracował na wysokich pozycjach dla wielkich korporacji takich jak Halliburton, LGC, Exxon Mobile, Savage Design, ESXengineering.com i Ashford.com.Chcąc poznać życie żołnierza zapisał się do Lotnictwa USA, gdzie był technikiem dla samolotów F-15 i F-22. Po wyjściu z wojska zajął się edukacją rodziców na temat zagrożeń jakie przynosi internet. Na podstawie tego doświadczenia stworzył WellAwareNet. Obecnie zajmuje się badaniami na temat alternatywnych źródeł energii, szczególnie z wodoru i tlenu uzyskiwanego z elektrolizy. Opatentował swoją własną metodę o nazwie “Holy Grail”. Jak widać z treści filmu, interesuje się też operacjami fałszywej flagi i wszelkimi oszustwami medialnymi. Jego publikacje znalazły się m.in. na InfoWars.com Alexa Jonesa. Obecnie mieszka w Dallas.
 
Na you tubie swojego czasu ukazał się film Chiarini’ego jedynie w wersji angielskiej, w której dokonuje on szokującej analizy. Film rozpoczynał się od słów:
 
Ten film wideo nie jest przeznaczony dla każdego. Jeśli jesteś zadowolony z ze swojej wizji świata nie oglądaj go, ponieważ jeśli to zrobisz to wsadzisz siebie na emocjonalną kolejkę roller-coaster, jaką jeszcze nigdy nie nie jechałeś”
 
Okazuje się bowiem, że zdecydowana większość wydarzeń, ukazywanych w mediach, a już z pewnością wydarzeń dużego kalibru, które mają decydujący wpływ na nasza sferę emocjonalną, są od początku do końca spreparowane, a uczestnikami tych zdarzeń, są rodziny Illuminackie, tworzące swojego rodzaju agencję aktorów, będącą na ich usługach, a nawet sami członkowie wpływowych rodzin, biorą aktywny udział w takim telewizyjnym show, aby zminimalizować ryzyko wycieku tego oszukańczego procederu.
 
Dowody, które przedstawił Ed Chiarini są mocne i może jedynie zachodzić przypuszczenie celowego oszustwa z jego strony, w celu zdyskredytowania demaskowanych przez niego niektórych osób. Zadziwia też fakt, że tak ściśle chroniona tajemnica, wyciekła z zaklętego kręgu, wpływowej grupy powiązanych interesów i że udało mu się zamieścić na you tubie taki materiał.
 
Co do faktu wiarygodności i prawdomówności oraz intencji Chiariniego, osąd pozostawiam Wam drodzy blogerzy i komentatorzy. Jednak po obejrzeniu jego precyzyjnej analizy, nie można wykluczyć tego wariantu, tym bardziej, że ludzie stojący ponad prawem, posługują się dużo bardziej bandyckimi metodami i są zamieszani naprawdę w olbrzymie afery polityczne, finansowe i gospodarcze, o jakich nam szaraczkom nawet się nie śniło.
 
Jeszcze do niedawna przecież wszelkie doniesienia o spekulacjach i nieczystej grze polityków na całym świecie, nie mówiło się inaczej jak w kontekście „teorii spiskowych”i tylko nieliczni, nie obawiający się ośmieszenia, mieli odwagę, mimo licznych niepochlebnych komentarzy, pisać na te tematy. A dziś proszę bardzo, zajmują się tą tematyką nietęgie głowy ze środowiska prawdziwej polskiej inteligencji.
 
Ale wracając do meritum sprawy. Otóż wyżej wspomniany Chiarini, autor szokującego filmu, demaskującego medialny proceder rodzin Illuminackich,analizował nagrania telewizyjne za pomocą odpowiednich programów i komputerów o sporej mocy obliczeniowej, porównujących twarze i wyłapujących podobieństwo. Analiza ta dotyczyła również głosu występujących w prowokacyjnych programach osobników. Wyniki jego analiz są zaskakujące, co zaraz zobaczycie na kilku przykładach, a całość rewelacji podanej w kilku częściach, możecie prześledzić na stronie: http://wellaware1.com/
 
Jak się okazuje medialni oszuści i kreatorzy wizji świataulokowani są na terenie Kanady, gdzie prawdopodobnie znajduje się główna kwatera zbrodniarzy W proceder ten podobno zamieszana jest cała rodzina Maurice Stronga, który jest jednym z wielu agentów Rothschildów. Sam Maurice Strong obecnie krąży między Chinami, a Szwajcarią, gdyż pobyt w Kanadzie stał się dla niego niebezpieczny.
 
Kim są ci ludzie uczestniczący w tym medialnym procederze i kogo udają?Krótko wspomnę o przykładach, które Chiarini podaje na początku filmu.
 
Przytoczę zatem fragment z Monitora Polskiego, który jest osobistym tłumaczeniem admina tej strony, a który dotyczy przykładów, jaki Chiarini zamieścił na początku swojego filmu:
 
„Oszustami są między nimi znane postaci amerykańskiego show-biznesu, jak Rachel Zoe– występowała ona w postaci zmienionej m.in. w programach “reality show” i sensacyjnych relacjach newsowych ze “strzelaniny” w Phoenix, gdzie rzekomy szalony ojciec strzelał do swojej żony i ich dziecka. Oczywiście chodzi o sztuczną eskalację rzekomego zagrożenia ze strony posiadaczy broni. Jest to socjalna manipulacja i sama w sobie jest przestępstwem. Ale to jeszcze jest niczym w porównaniu z kolejnymi oszustwami, które Chiarini demaskuje.”
 
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-1/rachel-zoe2/
 
 
„Przejdźmy do tzw. masakry w Virginia Tech, gdzie Seung-Hui Cho w pojedynkę  zabił 32 osoby, a 25 ranił. Ta rzekoma masakra była albo dziełem służb podległych Illuminatom, albo była jedynie wydarzeniem wirtualnym. Okazuje się bowiem, że jej świadkowie to aktorzy, których zdjęcia były na Facebooku jako znajomi Dave Weissa. Jedna z nich to Laurie Blum Mittman, która w masakrze występowała jako Sara Stevens, kiedy indziej jako ofiara pobita przez ochronę na lotnisku, a kilka lat później jako Robin Kassner w jednym z reality show. Totalna ściema. Inni “świadkowie” masakry, współlokatorzy rzekomego zabójcy,  to także aktorzy z listy Dave Weissa – znani jako Matt Stone i Trey Parker z kreskówki South Park, promowani m.in. przez Michaela Moore’aw “Bowling for Columbine”.
 
 
Dużo ciekawsze informacje zawarte są w drugiej części filmu z serii Truth Exposed (Ujawniona Prawda), a dotyczą one spektakularnego wydarzenia, którym dłuższy czas żył cały świat, a które zapoczątkowało niekończąca się wojnę z terroryzmem, a mianowicie 11/9 2001 roku, zawalenia bliźniaczych wież World Trade Center. Jak wiadomo ta starannie przygotowana medialna akcja, spowodowała utratę życia około 3 tys niewinnych ludzi oraz setek ofiar, które doznały poważnego uszczerbku na zdrowiu.
 
W tym tragicznym wydarzeniu, z którego relacje były przekazywane przez wszystkie stacje telewizyjne na całym świecie, też uczestniczyła grupa aktorów, zaangażowanych w tym kryminalnym procederze.
 
 
 
Ed Chiarini demaskuje tych oszustów. Przyjrzyjcie się uważnie na fotki poniżej. Jest na nich dziewczyna, wyglądająca na młodą Latynoskę, to Monica Benarez, zatrudniona jako aktorka między innymi w charakterze świadka zdarzeń z 2001 roku. W tzw spontanicznym wywiadzie, przeprowadzanym przez sprzedajnych dziennikarzy, relacjonujących przebieg tej tragedii, zeznała ona, że widziała samolot, który uderzył w pierwszą z wież. Ta sama dziewczyna 10 lat później w 2011roku grała rolę aktywistki podczas tzw „okupacji” w Dallas oraz w czasie protestów studenckich. Zobaczcie jaką przechodziła metamorfozę. Wiemy dobrze jakimi środkami charakteryzatorskimi dysponuje show biznes oraz jakich środków technologicznych można użyć dla podretuszowania tej charakteryzacji, zarówno na zdjęciach w Photoshopie, jak i na klatkach filmowych. Oto ona, bohaterka i aktorka do wynajęcia.
 
 
 
W przypadku relacji z zawalenia wież WTC, chodziło o przekonanie opinii publicznej i utrwalenie w jej świadomości faktu, że budynki zawaliły się na skutek uderzenia samolotów, a nie jak wykazało prywatne śledztwo niezależnych fachowców, na skutek podłożenia ładunków wybuchowych. 
 
Jak wskazuje Chiarini cała rodzina Greenbergów uczestniczy w takich medialnych oszustwach.
 
Chiarini wiele materiału filmowego poświęca rodzinie Greenbergów. Z których najbardziej uzdolniony jest Tony Greenberg. Jego osobie Chiarini poświęcił nawet osobny film.
Tony Greenberg grał role m.in. terrorystów Al Quaedy, prezentera irańskiej Press TV, komentatora dla Russia Today, młodego członka rodziny Rotszyldów, Davida, a także szaleńca, który oddał strzały w kierunku Białego Domu.

 

Jeszcze inny członek rodziny Greenbergów Kenny Blumberg został zdemaskowany przez Chiariniego jako prowokator „z okupacji Wall Street”.
A tu role Davida Greenberga
Chiarini przedstawia zmanipulowane nagrania  prezentowane m.in. w Russia Today – gdzie “ominięto” początek nagrania,  na którym było wyraźnie widać jak jeden z “okupujących” daje znak do rozpoczęcia akcji.
Jak się okazuje, senior rodziny Maurice Greenberg był m.in. szefem słynnej firmy ubezpieczeniowej AIG, American International Group, która nie zbankrutowała tylko dlatego, że dostała “pomoc” z Rezerwy Federalnej w wysokości 85 miliardów dolarów.
Rodzina Greenbergów jest powiązana ze Strongami, której senior Maurice, odgrywa jeszcze ważniejszą rolę w świecie niż Greenberg. To te właśnie rodziny prawdopodobnie stanowią w ważną gałąź rządu cieni, któremu podlega Prezydent USA, Kongres, a nawet Rezerwa Federalna.
Jak twierdzi Chiarini, zarówno Maurice Greenberg, jak i Marice Strong są nazistowskimi zbrodniarzami, przy czym Marice Strong jest samym Adolfem Eichmanem.
A oto materiał z kolei o Morganie
 
 
Tego rodzaju zaplanowane relacje medialne służą kształtowaniu opinii publicznej i utrwalaniu pewnych stereotypów myślowych, którymi karmieni są notorycznie zwykli zjadacze chleba, a którym do głowy by nie przyszło, że są tak codziennie manipulowani.
 
Zastanawia mnie, ile takich wywiadów na zamówienie oraz spontanicznych relacji świadków spektakularnych zdarzeń w Polsce ma miejsce.Wydaje mi się, że pora zająć się śledzeniem tego wątku w kontekście programów, przewidzianych dla polskich odbiorców. 
 
Na stronie http://wellaware1.com/ znajduje się wiele takich demaskacyjnych fotek i filmów, które nie pozostawiają żadnych złudzeń. Można tez obejrzeć film Chiariniego z serii „The True Expose” na you tubie 
 

 
A na koniec rewelacja Ron Pauljest też sługusem mafii, a właściwie jednym z nich i też bierze udział w tym "Klubie aktora".
 
Zresztą po ostatnich doniesieniach z Ameryki nie ma złudzeń. Okazuje się bowiem, że na ostatnim spotkaniu Bilderberga doszło do namaszczenia na następnego prezydenta USA  Mitta Romneya.
 
A wszystko zgrabnie zgrana partyjka szachowa. Ron Paul i jego syn byli zagrywkową grą globalistów zza kurtyny.Libertarianizm jest przykładem opozycji kontrolowanej. Jest częścią dialektyki Illuminati. Okazało się, że Ron Paul i jego syn Rand właśnie poparli kandydaturę Mitta Romneya.
 
 
Jak podsumował to Henry Makov:
 
Sprawa jest oczywista. Ron Paul miał za zadanie zagonić opozycję w ślepy zaułek. Nie startował jako kandydat niezależny. Zrobiłby tak gdyby był prawdziwym opozycjonistą. Dla niego ważniejsze jest by wygrał kandydat partii republikańskiej. Boi się tylko tego by przypadkiem nie podzielić głosów zwolenników prawicy."
 
Jak mówił Rockwell rolą Paula jest edukacja mas, a nie dokonanie zmian w polityce.
 
“Poruszył serca miliardów ludzi” swoją miłością do złota i austriackiej ekonomii.
W sposób typowy dla dialektyki heglowskiej, przedstawił swoją antytezę – wolny rynek walutowy zdominowany przez złoto, będący w opozycji do tezy – waluty kontrolowanej przez rząd/bank centralny. Syntezą tej konfrontacji będzie klasyczny parytet złota, który był zawsze głównym celem elit finansowych.”
 
 
A dziś w świetle nowych rewelacji o Ronie Paulu i jego synu Randzie Paulu, ciekawy materiał Chiariniego na temat prawdziwej natury Rona Paula. Tak właśnie media przenikają się z polityką, podczas gdy jedne i drugie są w rękach jednej globalnej mafii
 

 

 
 
Jak widać Ci ludzie będący ponad prawem i przypisujący sobie prawo do dominowania nad światem, nie mają żadnych oporów, żadnych zahamowań w realizowaniu swoich oszustw. Tak właśnie kształtuje się opinię publiczną i takich tanich chwytów się używa, ku zadowoleniu ogłupionej gawiedzi.
 

 

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758