Bez kategorii
Like

Szczegóły audycji 183

26/01/2011
343 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

  Donald Tusk, niczym Neville Chamberlain (ten, co to z Monachium " przywiózł pokój". Czy trafi na swego Winstona Churchilla, który obudzi naród uśpiony długą zimą "ocieplenia"? 19:00 Blog: Gadający Grzyb – Między wojną a hańbą FYM rozważa hipotezę dwóch miejsc możliwego upadku samolotu w Smoleńsku i pod tym kątem analizuje ślady wypadku na miejscu zdarzenia. 19:13 Blog: FYM – Z punktu widzenia zamachowca (czyta JaWa) „Odkąd szlachcic – dziedzic wsi sam zostawał sołtysem, nikła dla osady wieśniaczej najskuteczniejsza rękojmia jej samorządu….” – Zmiana stosunków ekonomicznych i społecznych w Polsce za czasów Zygmunta I Starego. 19:36 Dzieje Polski odc.63 Michała Bobrzyńskiego czyta Katarzyna Panika dyżurnych ekspertów – Burdenków od lotnictwa – na wieść o planowanej symulacji w "realu" smoleńskiego lotu […]

0


 

image
image image image image


Donald Tusk, niczym Neville Chamberlain (ten, co to z Monachium " przywiózł pokój". Czy trafi na swego Winstona Churchilla, który obudzi naród uśpiony długą zimą "ocieplenia"?

19:00 Blog: Gadający Grzyb – Między wojną a hańbą


FYM rozważa hipotezę dwóch miejsc możliwego upadku samolotu w Smoleńsku i pod tym kątem analizuje ślady wypadku na miejscu zdarzenia.

19:13 Blog: FYM – Z punktu widzenia zamachowca (czyta JaWa)


„Odkąd szlachcic – dziedzic wsi sam zostawał sołtysem, nikła dla osady wieśniaczej najskuteczniejsza rękojmia jej samorządu….” – Zmiana stosunków ekonomicznych i społecznych w Polsce za czasów Zygmunta I Starego.

19:36 Dzieje Polski odc.63 Michała Bobrzyńskiego czyta Katarzyna


Panika dyżurnych ekspertów – Burdenków od lotnictwa – na wieść o planowanej symulacji w "realu" smoleńskiego lotu Tupolewa.

19:51 Blog: Rolex – Symulanci (czyta Gadający Grzyb)


Historia pewnego małżeństwa i mechanizm teorii spiskowej w praktyce, medialny matrix czyli o tym, skąd się bierze przyzwolenie na życie w kłamstwie.

19:59 Blog: Filozof Grecki – Ciekawe czasy – odc.1 – Historia pewnego małżeństwa (czyta JaWa)


Geneza otwarcia Jana XXIII na komunistyczny świat. Więcej o życiorysie Angelo Giuseppe Roncalli – Jana XXIII.

20:17 Czytanka: Józef Mackiewicz – W cieniu krzyża rodz.2 "Bezpośredni kabel opatrzności" – czyta MarkD


Po wierszach na cześć Lenina czeka nas twórczość na cześć Komorowskiego i Putina? Rekonstrukcja PRL za pomocą odznaczeń.

20:32 Akt.RM: Piotr Jaroszyński – Odznaczenia prezydenta Komorowskiego

 


Zdzisław Krasnodębski analizuje i ocenia. Bezradność państwa polskiego. Ucieczka w chorobę i Dolomity prezydenta i premiera. Ćwiczenia w retoryce D. Tuska. Błędy opozycji w debacie sejmowej.

20:52 Akt.RM: Zdzisław Krasnodębski – Ocena sytuacji w Polsce po publikacji raportu MAK


Skołatany Miszka Zubow znajduje bezpieczną przystań u pani Józefy w majątku Burki. Przełamuje odrazę do polskiej reakcjonistki i zostaje a nawet postanawia się odwdzięczyć…

21:25 Czytanka: Zapiski oficera Armii Czerwonej, Sergiusz Piasecki odc.28 – czyta Gadający Grzyb


Po 10 kwietnia warto zadać kilka pytań. Jak nazwać ludzi, którzy dobrowolnie i świadomie wyrzekają się wolności? Po co Polakom tacy politycy?

21:47 Felieton: Krzysztof Ligęza – Fatalna fikcja (czyta JaWa)


 

Czas na wielkie porządki.Jaki jest głos Polski w sprawie katastrofy? Papka medialna dla Polaków. Kłamstwa polityków i prokuratury.

21:57 Felieton: Antoni Macierewicz – Głos Polski


Straszenie Kaczyńskim już nie wystarczy. Mimo wszystko, uczciwa Polska istnieje. Sukces raportu MAK. Gorzki śmiech satyryka na temat polskiego rządu i stosunków polsko – rosyjskich.

22:12 Felieton: Jan Pietrzak – Arcybolesne kłamstwo


Reformy fundowane nam przez polityków.

22:19 Felieton: Zbigniew Hałat – Grad nieszczęść


TEGO PRZEGAPIĆ NIE MOŻNA!

Masowe śmierci w polskich serialach.

Artystom postanowiło pomóc SLD.

Pan Policzkiewicz w akcji.

Muzułmanie skarżą się we Francji.

Ustawa zdrowotna dostała bana.

Zakaz butelkowania wody.

Grinpis organizacją polityczną. – wywiad z …

Ale to nie wszystko. Najlepsze na końcu. W tym przeglądzie wszystkie wiadmości są ważne; te z "poczekalni" i te z pierwszej dziesiątki. A jak podane!Prawdziwy hit!

22:33 TOP 10 – AGENTomasz – Wiadomości nie z pierwszych stron


O Narodowych Siłach Zbrojnych; strukturze organizacyjnej, liczebności i bezpieczeństwie, tj.o konspiracji w konspiracji. Co obejmowała nazwa – Armia Krajowa? Bunt przeciwko dowódcom AK po wojnie.
Świeczki dla powstańca Władysława Bartoszewskiego. Odkłamywanie historii NSZ ciąg dalszy.
CZEKAMY NA GORĄCE KOMENTARZE NA STRONIE PORTALU http://radiopl.pl/

23:43 Wykład: prof. Leszek Żebrowski – NSZ a AK cz2.


Dlaczego w PRL i PRL bis ich tak nienawidzą? – Brawurowe akcje oddziału "Jastrzębia" w pierwszej połowie roku 1946. Przeciw MO, Sowietom, KBW, UBP i LWP a także PPR.

24:44 JASTRZĄB i ŻELAZNY – ostatni partyzanci Polesia Lubelskiego 1945 – 1951, aut.Grzegorz Makus odc.10 cz.1 (czyta MarkD)

 

 

0

Niepoprawne RadioPL

Nigdzie indziej tego nie uslyszysz

63 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758