Świetna gra, wielkie emocje…. Czyli Newcastle 1:3 Manchester City

550 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

O godzinie 13:45 na stadionie St. James Park rozpoczął się szlagier 17 kolejki czyli Newcastle podejmował Manchester City.

0

W pierwszych 8 min przeważało Newcastle, a świetnymi paradami w tym czasie popisał się Joe Hart po strzałach Papissa Cisse i Anity. W 10 min City przejęło inicjatywę i mamy pierwszą bramkę z niebieskiej części Manchesteru którą strzelił Sergio Aguero po podaniu od Samira Nasriego była to szósta bramka w wykonaniu Argentyńczyka. W 35 min staranowany został Samir Nasri po czym doznał kontuzji pachwiny. Chwilę później w 38 min po dośrodkowaniu Davida Silvy z rzutu rożnego bramkę trafił Javi Garcia. Przez pierwszą połowę przewagę trzymała drużyna z Manchesteru gdy Newcastle wyprowadzało kontrataki , które mogły być zamienione na bramki gdyby nie świetne parady Joe Harta . Po 15 min przerwie dla piłkarzy rozpoczęła się druga połowa jak na razie emocjonującego spotkania. Od początku drugiej połowy Newcastle zaczęło skutecznie atakować co zakończyło się w 50 min bramką, z rzutu rożnego dośrodkowywał Anita, piłka została wybita, ale Coloccini wbił ją w pole karne gdzie czekał tam Demba Ba i mamy 1:2. W 77 min zaczęła się akcja Manchesteru którą na bramkę zamienił Yaya Toure ,1:3 takim oto wynikiem zakończyło się najciekawsze spotkanie 17 kolejki Premier league. Tempo tego spotkania ponieważ akcje działy się od bramki do bramki, więc jeżeli nie oglądałeś tego spotkania żałuj.