Bez kategorii
Like

Świeczka dla ITI

24/10/2012
365 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Bankrut ITI wzmacnia kompetencje swojej rady dyrektorów: niedawno dołączył do niej producent świec. Czy chodzi o symbol czy raczej o to że producent świec ma profil bardzo podobny do profilu śp. Jana Wejcherta ? Odpowiedzi należy szukać ze świecą.

0


ITI ledwo zipie, spółka wzmacnia wiec kompetencje swojej rady dyrektorów, w ciężkich czasach eksperckie kompetencje liczą się podwójnie. Niedawno do rady dyrektorów ITI dołączyła pani Carmen Behles, sekretarka kasjera ITI z Zurychu:

 

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/74611,carmen-nadzoruje-tvn 

 

Obok sekretarki, do rady dyrektorów wszedł także producent świec, pan Friedrich Rather. Pan Rather posiada firmę Korona SA w Wieluniu, która produkuje świece na dużą skalę. Dlaczego ekspert od świec wszedł do rady dyrektorów ITI ? Nie chodzi chyba o lanie wosku, gabinet figur woskowych w TVN24 przecież już mamy.

 

Nasza teoria jest następująca. Pan Rather ma wizjonerski profil zadziwiająco podobny do profilu śp. Jana Wejcherta. Kiedy Jan Wejchert zaczynał w Niemczech w firmie polonijnej w 1974 roku, pan Rather otworzył w Hamburgu spółkę o nazwie HSH Chemie czyli Hamburska Spółka Handlowa. Hamburg to duży i ważny strategicznie port przez który przewijały się przeróżne wizjonerskie postacie. W Hamburgu zdobywał złodziejskie szlify Mariusz Olech (wrabiany aktualnie w Amber Gold), tam też rozgrywano min. operacje “Żelazo” oraz inne podobne gry.

 

Pan Rather działał więc w latach 70-tych 80-tych w Hamburgu, czekając cierpliwie na rozwój wydarzeń w PRL. W 1989 dostał objawienia wizji i stal się jednym z pierwszych biznesmenów wizjonerów, którzy weszli do post-PRL-u. Zacytujmy fragment ze strony internetowej jego firmy (cytat):

 

Hamburska Spółka Handlowa, HSH sp. z o.o została założona w Warszawie w 1989 r. 100% udziałów należy do niemieckiej firmy HSH Chemie GmbH z siedzibą w Hamburgu. HSH jest jedną z pierwszych 100 firm założonych w Polsce na mocy nowych uregulowań prawnych dotyczących inwestycji zagranicznych, które weszły w życie w 1989 r.”.

 

Siedziba niemieckiej spółki HSH znajduje się na ulicy Ballingdamm 1 w Hamburgu. W budynku ma swoją siedzibę kancelaria adwokacka, dwa konsulaty i kilka małych firm. Pan Friedrich Rather jest intrygującą postacią, pasuje jak ulał do ITI. 

 

 

Ballindamm 1, Hamburg: kancelaria adwokacka, dwa konsulaty i kilka firm 

Datei:Haus Ballindamm 1.jpg

 

0

Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758