Globalnie i Lokalnie
Like

SUROWE KARY ZA PRZERWANIE WYKŁADU BAUMANA. PUBLICZNOŚĆ: PRECZ Z KOMUNĄ. 2 VIDEO

19/05/2014
467 Wyświetlenia
2 Komentarze
51 seconde czytania
SUROWE KARY ZA PRZERWANIE WYKŁADU BAUMANA. PUBLICZNOŚĆ: PRECZ Z KOMUNĄ. 2 VIDEO
Cztery osoby uniewinnione, a reszta z grupy 23 osób, które przerwały rok temu wykład prof. Zygmunta Baumana, została skazana na areszt i grzywny. Sędzia mówił wprost, że tak surowe kary mają stanowić „źródło refleksji” o tym, jak brać udział w życiu publicznym.

 

0


Roofdieren03
Dla siedmiu osób kary aresztu, dla 12 osób grzywny, tylko cztery osoby uniewinnione. Takie wyroki zapadły dziś w sprawie 23 mężczyzn, którzy zakłócali na Uniwersytecie Wrocławskim wykład prof. Zygmunta Baumana. Od godz. 10.00 trwała przed sądem pikieta Narodowego Odrodzenia Polski. Wśród obwinionych byli bowiem m.in. działacze NOP. Wśród ukaranych jest m.in. Dawid G., były rzecznik NOP we Wrocławiu (czeka go areszt) oraz Roman Z., lider kibiców Śląska Wrocław (zapłaci 5 tys. grzywny).

“>

“>

Inne zapisy autora:

0

Lipski Marek
Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
134 komentarze
 

2 komentarz

  1. Avatar gość

    No to mamy pokaz tego, kto w tym kraju rządzi i jakie obowiązuje prawo. Członek systemu represji i terroru wobec obywateli Polski pojawia się na uniwersytetach i obywatele wolnego państwa nie mogą wyrazić swojego protestu. Taki człowiek w normalnym. prawnym państwie poniósłby konsekwencje swojej przeszłości w tym śmierć obywatelską i publiczną, a tutaj robi się z kogoś takiego ofiarę barbarzyńców, antysemitów czyt. tych niedobrych, niecywilizowanych, nienowoczesnych Polaków.

    0
  2. Avatar o tak

    a nazwisko sedziego i prokuratora

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816