HYDE PARK
Like

Stwórzmy poradnik wojenny

04/03/2014
682 Wyświetlenia
6 Komentarze
0 seconde czytania
Stwórzmy poradnik wojenny

Kochani, to nie przelewki, kupujcie złoto i CB-radia, najlepiej ze wstęgami. Konflikt spowoduje atak hakerów z Rosji na m.in. nasz Internet, sieci telekomunikacyjne i systemy bankowe. To pierwszy krok. Do tego pojawić się mogą kłopoty energetyczne i z zaopatrzeniem.

Stwórzmy poradnik na czas ostrego kryzysu międzynarodowego. Na czas braku systemu. To nie panikowanie, to zapobieganie panice. Poza tym gdy człowiek wie co robić, jak zabezpieczyć siebie i rodzinę, jak się bronić, komunikować i ma pod ręką co trzeba to przestaje się bać, a zaczyna rzeczowo myśleć. A potem możemy spokojniej już liczyć, że do tragedii nie dojdzie i  wiedza ta nam się nie przyda. Co o tym myślicie?

0


apel

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

 1. Jeżeli kogoś zainteresuje można poczytać http://domowy-survival.pl/
  Od siebie dorzucę że po ostatniej zimie nauczyłem się jednego, nie liczyć zbytnio na cywilizację przez tydzień byłem odcięty przez dwu metrowe zaspy a zapasy żywności miałem na trzy dni.
  Więc pierwsze co woda i jedzenie na co najmniej tydzień, zapas leków jeżeli ktoś potrzebuje.
  Na pewno nie liczyłbym na pomoc Państwa jeśli tak wygląda nasza armia jak walka z zimą ( mały traktorek na 1,5 metrowe zaspy zakopał się po godzinie) to ewentualny agresor zadepcze nas bez użycia broni.
  Ale cóż taki mamy kurwa klimat na rauszu

  0
 2. Avatar Kamil

  Skoro praktycznie nie mamy armii i w wypadku konfliktu zbrojnego nie bylibyśmy w stanie bronić się dłużej niż kilka dni, może warto by było przygotować także jakieś punkty zbiórki, miejsc gdzie ludność mogłaby się schronić i zorganizować?

  0
 3. Czy mamy w ogóle jakichś specjalistów od organizowania partyzantki i działań zaczepnych? Ktoś wie, czy czegoś takiego uczą w Akademii Obrony Narodowej?

  0
 4. Avatar Durak

  Oj duraki, duraki… A czy nie lepiej od razu się poddać?! Przecież porażka jest pewna, a po co tracić ludzi i majątek? Czy nigdy nie nauczymy się wyciągać wniosków z historii?!

  0
 5. Avatar makpfi

  Dużo kompleksowych informacji o strategiach przetrwania, koniecznych przygotowaniach, oraz duża baza wiedzy jest na portalu http://www.boungler.pl

  A reszta jak w znanym dowcipie: optymiści uczą się angielskiego, pesymiści chińskiego, a realiści obsługi broni palnej 😉

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816