POLSKA
Like

„Stan zagrożenia” Ewy Stankiewicz – szokujące zdjęcia uśmiechniętej Ewy Kopacz w prosektorium

19/04/2021
440 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

„Uśmiechnięta Ewa Kopacz na zdjęciach z rosyjskimi lekarzami przeprowadzającymi „sekcje” zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej, zeznania świadków ze śledztwa smoleńskiego, nagrania pasażerów tuż przed wejściem na pokład Tu-154 – archiwalne zdjęcia i materiały filmowe są zdecydowanie najmocniejszą stroną filmu Ewy Stankiewicz, zwłaszcza w odbiorze polskiego widza. Zagraniczny odbiorca „Stanu zagrożenia”, który o katastrofie smoleńskiej nie wiedział nic ponad oficjalne relacje medialne, z pewnością dostanie solidną porcję wiedzy o tej tragedii – do tego w formie sprawnie zmontowanego i opowiedzianego dokumentu” ,podaje dzisiaj Niezależna.pl Szok po obejrzeniu tego rogramu nie mija, zostaje jednak pytanie i co dalej ? Polacy są zniecierpliwieni dotychczasowym brakiem zatrzymań polityków odpowiedzialnych za złe decyzje po katastrofie. Ewidentny zmach na życie Prezydenta RP z małżonką, dowódców wojskowych, wybitnych […]

0


„Uśmiechnięta Ewa Kopacz na zdjęciach z rosyjskimi lekarzami przeprowadzającymi „sekcje” zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej, zeznania świadków ze śledztwa smoleńskiego, nagrania pasażerów tuż przed wejściem na pokład Tu-154 – archiwalne zdjęcia i materiały filmowe są zdecydowanie najmocniejszą stroną filmu Ewy Stankiewicz, zwłaszcza w odbiorze polskiego widza. Zagraniczny odbiorca „Stanu zagrożenia”, który o katastrofie smoleńskiej nie wiedział nic ponad oficjalne relacje medialne, z pewnością dostanie solidną porcję wiedzy o tej tragedii – do tego w formie sprawnie zmontowanego i opowiedzianego dokumentu” ,podaje dzisiaj Niezależna.pl

Szok po obejrzeniu tego rogramu nie mija, zostaje jednak pytanie i co dalej ? Polacy są zniecierpliwieni dotychczasowym brakiem zatrzymań polityków odpowiedzialnych za złe decyzje po katastrofie. Ewidentny zmach na życie Prezydenta RP z małżonką, dowódców wojskowych, wybitnych polityków pozbawił wówczas Polskę obrony i bezpieczeństwa w ogóle. Kiedy zatem ci ludzie za ten ZAMACH odpowiedzialni poniosą karę. Nigdy, gdyż zamieszani są w niego Putin, Tusk i wielu innych ? Jak to rozliczy historia. Co na to wyborcy PO.

Student medycyny za zdjęcia w prosektorium wyleciałby ze studiów .Kopacz dostała ” nagrodę” w postaci stołka premiera Polski ,a potem ewakuacji do Brukseli . Tak naród zwany polskim wyraził swoją wdzięczność za reprezentowanie kraju w największej tragedii po DWŚ . W sumie nie Ewy tragedia ,nie jej sprawa . Ale trzeba być ku…e skończonym d..lem ,żeby mieć taki uśmiech szczęścia w takich okolicznościach . Mogła się chociaż Jandy zapytać jak zapanować nad mimiką ,żeby nie urazić rodzin . Pani Nowacka jak będzie robić te rozliczenia podkomisji smoleńskiej kiedy już przejmie z PO tą władzę ,powinna się dowiedzieć od doktor Ewy ,czyje ciała były w workach na zdjęciu . No chyba ,że lewacka wrażliwość jest inna . I trzeba też zapytać Nowacką co ją tak urzekło w PO ,że nie ma żadnych pytań i rozliczeń ani do Tuska ani do Kopacz a oskarża inne rodziny o to ,że słusznie dociekają prawdy o katastrofie .

Ależ Pani Kopacz to była Premier RP – o Boże !- ona tam w Smoleńsku, jak wynika z zamieszczonych fotografii, świetnie się jednak bawiła i była w wybitnie dobrym humorze, kiedy zobaczyła te wszystkie rozczłonkowane i poszarpane ciała, szczątki, Ofiar….lekarz, który nawet w takiej chwili nie potrafił się zachować to skandal ! Rzeczywiście jest to szokujce zdjęcia pamiątkowe, zważywszy, że zwłaszcza kobiety mają problem (jak np.tow. Nalkowska) strawić te widoki zwłok, a zwłaszcza takich pokawałkowanych, to nawet zaprawionych w boju patomorfologow rozkłada na łopatki.

Czy zatem Polacy już się przebudzili i wiedzą ze to był zamach i kim są ludzie z Platformy Obywatelskiej ?. Decyzje podejmuje każdy we własnym sumieniu.

 

Źródło :

https://niezalezna.pl/391122-stan-zagrozenia-ewy-stankiewicz-szokujace-zdjecia-usmiechnietej-ewy-kopacz-w-prosektorium

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758