POLSKA
Like

Patriotki w wojsku, degeneratki w LGBT

19/04/2021
313 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

  Dziś widok kobiety w mundurze nie jest już dla nikogo zaskoczeniem. Coraz więcej pań pełni służbę wartowniczą, udziela wojskowej pomocy medycznej albo zasiada za sterami śmigłowców, samolotów transportowych czy myśliwców. Niegdyś kwestia służby kobiet w wojsku przedstawiała się zgoła inaczej. W Wojsku Polskim, jak podają dostępne dane MON, służy 6732 żołnierzy-kobiet, co stanowi niemal 7 proc. wszystkich żołnierzy zawodowej służby wojskowej. MON podkreśla, że liczba kobiet w Wojsku Polskim systematycznie rośnie i obecnie jest ich o 632 więcej niż w 2018 r. W WOT udział kobiet wynosi 13 procent. Tak czynią Polskie patriotki potomkowie INKI i bohaterskich kobiet walczących o wolność Polski z Niemcami i Sowieckim bandytyzmem. Jednak nie każda Polka, jednak jak pokazuje życie, jest patriotką. Wiele Pań […]

0


 

Dziś widok kobiety w mundurze nie jest już dla nikogo zaskoczeniem. Coraz więcej pań pełni służbę wartowniczą, udziela wojskowej pomocy medycznej albo zasiada za sterami śmigłowców, samolotów transportowych czy myśliwców. Niegdyś kwestia służby kobiet w wojsku przedstawiała się zgoła inaczej.

W Wojsku Polskim, jak podają dostępne dane MON, służy 6732 żołnierzy-kobiet, co stanowi niemal 7 proc. wszystkich żołnierzy zawodowej służby wojskowej. MON podkreśla, że liczba kobiet w Wojsku Polskim systematycznie rośnie i obecnie jest ich o 632 więcej niż w 2018 r. W WOT udział kobiet wynosi 13 procent.

Tak czynią Polskie patriotki potomkowie INKI i bohaterskich kobiet walczących o wolność Polski z Niemcami i Sowieckim bandytyzmem.

Jednak nie każda Polka, jednak jak pokazuje życie, jest patriotką. Wiele Pań otoczone tęczowymi szmatami szydzi z naszej historii, patriotyzmu, narodowych tradycji i wiary. Biegają one często po ulicach z gołymi cyckami ( szkoda, że obwisłymi), nawołując do zabijania dziecis zczycąc się ideologią dewiantów seksualnych z LGBT. Ciekawym zjawiskiem socjologicznym, jak można zobaczyć na fotografiach i filmach, że te panie są niestety fizycznie stare, brzydkie – ciekawe prawda. Brak dowartościowania !

Patriotki to młode ładne Polski – i niech tak już zostanie !

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758