HYDE PARK
Like

Sprzedam: godność doktorska

03/01/2015
3505 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Sprzedam: godność doktorska

Pewien osobnik noszący tytuł doktora na zależnym od tzw. opozycji portalu próbuje przekonywać, że kult Stepana Bandery jest anty-rosyjski i z pewnością nie zostanie wykorzystany przeciwko Polsce. Proponuję temuż doktorowi wystawić następujące ogłoszenie na dowolnym portalu typu kupię/sprzedam/wymienię. Czy o czymś zapomniałem?

0


foto: Wikimedia Commons

foto: Wikimedia Commons

SPRZEDAM: Godność doktorską.

W swym zatwardziałym fanatyzmie i wazeliniarstwie wobec wiadomej partii politycznej, wciąż jeszcze zwanej „opozycyjną”, oddam w jakiekolwiek ręce wspomniany „towar”. W pakiecie do tego dorzucam wytryski pseudo-intelektualne, które można wykorzystać ku umocnieniu wiarygodności jakiejkolwiek idei.

Gwarantuję, że wyrwę z kontekstu historię i zinterpretuję ją na bieżące czasy zależnie od interesu. Jednocześnie wskażę, jak należy postępować ciemnym masom i jak powinno się podchodzić do omawianych spraw. Jednocześnie wskażę, że oczywiście należy pamiętać o całości kontekstu, ale na dogodne dla kupca chwile należy wsadzić sobie te słowa tam, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

Do większej wiarygodności sprzedaży dodam, że sprzedawanie się na potrzeby partii mam po ojcu, który pisał w szmatławcu łgarzy historii spod czerwonego sztandaru.

Czy ktoś byłby chętny na takie zakupy?

To tylko blog. Więcej o autorze znajdziesz TUTAJ

0

Dominik Cwikła http://kontrrewolucja.net/

Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach. Aktywny obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Wydawca Gazety "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było", zaś w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Jestem zastępcą Redaktora Naczelnego portalu wSensie.pl.; fb.com/dominik.cwikla ; twitter.com/Dominik_Cwikla

51 publikacje
26 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758