Bez kategorii
Like

Sprawozdanie o korzystaniu ze środowiska i wnoszenie opłat

27/01/2011
392 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Przedsiębiorcom dla przypomnienia: 31 stycznia upływa termin składania sprawozdań o korzystaniu ze środowiska i wnoszenia opłat za korzystanie ze środowiska. W zależności od potrzeb mogę publikować więcej informacji oraz wyjaśnień na ten temat. Na razie tylko prosta „wrzutka” i przypomnienie, że od marca 2010 r. uchylanie się od w/w obowiązku (nawet jeśli nic o nim nie wiemy, zresztą już starożytni zauważyli, że nieznajomość prawa szkodzi), grozi karą w wysokości 10’000 zł. (Nie DO dziesięciu tysięcy tylko po prostu dziesięciu tysięcy i kropka.) Ewentualnych pomyj za ten stan rzeczy uprasza się nie wylewać na piszącą te słowaJ – to nie ja pisałam i przegłosowałam ten przepis. Ja tylko przypominam Czytelnikom Ekranu o czyhających „pułapkach”. Głupotą byłoby bowiem „przejechanie się na skórce […]

0


Przedsiębiorcom dla przypomnienia: 31 stycznia upływa termin składania sprawozdań o korzystaniu ze środowiska i wnoszenia opłat za korzystanie ze środowiska.

W zależności od potrzeb mogę publikować więcej informacji oraz wyjaśnień na ten temat.

Na razie tylko prosta „wrzutka” i przypomnienie, że od marca 2010 r. uchylanie się od w/w obowiązku (nawet jeśli nic o nim nie wiemy, zresztą już starożytni zauważyli, że nieznajomość prawa szkodzi), grozi karą w wysokości 10’000 zł. (Nie DO dziesięciu tysięcy tylko po prostu dziesięciu tysięcy i kropka.)

Ewentualnych pomyj za ten stan rzeczy uprasza się nie wylewać na piszącą te słowaJ – to nie ja pisałam i przegłosowałam ten przepis. Ja tylko przypominam Czytelnikom Ekranu o czyhających „pułapkach”. Głupotą byłoby bowiem „przejechanie się na skórce od banana”.

 

0

bez kropki

Zwyczajnie. Po ziemi:). Na prosty chlopski rozum baby:). [Grafika pochodzi z galerii obrazów Aleksandra Horopa www.horopgaleria.bloog.pl (za zgoda Autora)]

133 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758