HYDE PARK
Like

Spotkanie lewicy z prawicą

23/11/2014
620 Wyświetlenia
0 Komentarze
48 seconde czytania
Spotkanie lewicy z prawicą

Niezłomny i niemal wieczny przywódca lewicy Leszek Miller z twarzą, która wyraża cały lewicowy trud, jaki dokonał się w historii tej idei w obronie uciśnionego ludu pracującego, znany jest ze swoich oryginalnych wypowiedzi. Przypomnijmy chociażby szorstką przyjaźń, czy też bon mot o mężczyźnie, którego poznaje się po tym, jak kończy a nie, jak zaczyna.

I tu dochodzimy do sedna, czyli końca. Być może okaże się, a taką mamy nadzieję, że kolejna kwiecista fraza przewodniczącego będzie jego łabędzim śpiewem, słynnym ostatnim słowem.

0


Lewica_prawica_1

 

W chwili, gdy uścisnął dłoń ideowemu oponentowi, wrogowi palnął coś o tym, że są takie chwile w polityce, kiedy lewica spotyka się z prawicą. Pomijając już fakt, że oto właśnie otrzymujemy explicite dowód na to, iż polityka ze swoim paradygmatem skuteczności jest już tylko skutecznym zabieganiem o stołki, my wiemy w jakich to momentach ta lewica z prawicą się spotykają. W momentach modlitwy, kiedy lewicowy orator uświadomił sobie do, jak niskiego poziomu spadły jego i jego partyjnej czeredy notowania. Amen.

Z pozdrowieniami red. nacz. Liber

Inne zapisy autora:

0

Liber
Liber http://www.galerialiber.pl

rysownik, satyryk. Z wykształcenia socjolog. Ciągle zachowuje nadzieję

422 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816