Media Watch i recenzje
Like

Sposoby walki z marksizmem kulturowym

22/03/2017
1370 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Sposoby walki z marksizmem kulturowym

Czym jest marksizm kulturowy? Niewielu odpowie na to pytanie. Większość odpowie, że prawdziwy marksizm upadł wraz z ZSRR.Jednak nie jest to prawda. Marksizm trawi nasze społeczeństwa już od 150 lat. Przybiera jednak różną formę w zależności od warunków i czasów. Współczesną formę marksizmu kreuje rządzące Europą pokolenie 68’, które odeszło od chrześcijańskich wartości Roberta Schumana a Europę chce budować wzorując się na wizjach włoskiego komunisty Altiero Spinelli.

0


unnamed (1)

 

 

 

 

 

Współczesny marksizm zastąpił tradycyjną walkę klas, na walkę mniejszości. Z tego powodu widzimy promocje różnego rodzaju zboczeń seksualnych.

Pokłosiem działań nowych marksistów jest również ideologia gender, czy ataki na tradycyjny model rodziny.

Jeśli Państwo chcieliby dowiedzieć się więcej na temat marksizmu kulturowego i sposobów jego zwalczania to Wrocławskie Koło Ruchu Narodowego zaprasza na spotkanie otwarte pt. “Sposoby walki z marksizmem kulturowym”, które odbędzie się 28 III AD 2017 w sali 105 im. bł. Jerzego Popiełuszki w budynku Solidarności Dolny Śląsk, pl. Solidarności 1/3/5 we Wrocławiu. Wstęp wolny.

 

Naszym prelegentem będzie Krzysztof Karoń, twórca kanału internetowego Historia Sztuki. Celem tego projektu jest budowa Programu Wiedzy Społecznej, czyli takiej bazy łatwo dostępnej wiedzy, która ułatwi zrozumienie prawdziwego znaczenia szeroko używanych pojęć – wolność, praca, kultura. Krzysztof Karoń w swoich wykładach przedstawia historię marksizmu i jego ideologicznych kontynuacji, które od ponad 150 lat aktywnie, choć często nie jawnie, wpływają na naszą rzeczywistość, choćby przez fałszowanie znaczenia podstawowych pojęć.

 

Zapraszamy na wykład i dyskusję!

Organizator spotkania – Krzysztof Szokalski, Ruch Narodowy Wrocław.

Inne zapisy autora:

0

Piotr G. Żurek
Piotr G. Żurek http://crusader1973.blogspot.co.uk/

Moje motto: "Nie pytaj co dał mi mój kraj, spytaj siebie, co ja dałem swojemu krajowi". Jestem współtwórcą i i jednym z liderów Stowarzyszenia - Suwerenność, Pamięć, Tożsamość. Z przekonania po części monarchistą, konserwatystą i narodowcem. Z powodu chęci budowania silnej i suwerennej Ojczyzny zaangażowałem się w działalność społeczno-polityczną. Moje teksty można przeczytać również na moim blogu crusader1973.blogspot.co.uk oraz na https://www.salon24.pl/u/crusader1973/

96 publikacje
2 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816