HYDE PARK
Like

Sophie Rauszer,lewica, broni SS Jugendamt i atakuje Annę Fotygę?

23/04/2016
1305 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Sophie Rauszer,lewica, broni SS Jugendamt i atakuje  Annę Fotygę?

Bezczelność pięknej   i wyjątkowej Sophie Rauszer, francuskiej działaczki lewicowej nie zna granic. Co się stało? Rauszer mówi w rozmowie ze Sputnikiem, że już sam tytuł raportu (raport Parlamentu Europejskiego przeciw Rosji), jest dość dziwny: chodzi o nową unijną strategię w zakresie komunikacji, która ma pozwolić na odpieranie wszelkich prób propagandy przeciwko UE ze strony państw trzecich, głównie państwa rosyjskiego.

0


 

 

Sprawozdawczynią jest pani Anna Fotyga, deputowana z polskiego środowiska prawicowego. W Parlamencie Europejskim dojrzewa dziś pospolite ruszenie Polaków i deputowanych z krajów bałtyckich połączonych swą antyrosyjskością, a nawet rusofobią. Sprawozdanie zostało napisane w takim właśnie duchu.
Szwajcaria,Izrael ,Chiny,Białorusia się śmieją z tej pseudo ambitnej propagandy.Również Lidl,Kaufland a szczególnie Edeka,Rewe,w której przed chwilą kupiłem, ryby, cukierki, bliny,ciastka Made in Russia.Gdzie ?122 metrów za Nysą.

 

Normalnego człowieka nie interesuje załamana polityka ,pseudo polityków tylko gospodarka.Jak rybki smakują a kawior z Rosji mogę kupić,to kupuję,tak jak w Szwajcarii,Izraelu lub w Forst (Lausitz).To samo dotyczy amrykańskich obywateli w Niemczech.Kupują i jedzą.Co do pięknej Sophie Rauszer,z lewicy francuskiej.Gdzie była Pani,gdy dzieci były porywane w Polsce,narodowości rosyjskiej,żydowskiej,polskiej w roku 2015 a polowania w Niemczech,Szwecji,Norwegii trwają.

Pani popiera SS system Jugendamt w Niemczech.Pani kpi sobie z następnego pokolenia,pomimo próby wykorzystania Róży Luksemburg dla Pani działań.Fotyga protestowała,była aktywna w Polsce i w EU pomimo innych aspiracji politycznych.To Fotyga z adwokatami w Niemczech,uratowała przeszło,50 dzieci.A Pani Sophie Rauszer miała w 4 literach,sadystyczny system odbierania dzieci.Fui z taką pseudo farbowaną lewicą.Wstyd i hańba dla Pani i Pani frakcji popierającej SS system łapanek na dzieci w Europie dla mafii socjalnej.Pani przekazuję ten link. pomimo wiem że ma Pani dzieci w EU,w 4 literach.

 

Taką lewicę przeklinam, 3obieg.pl/robert-grunholz-jugendamt-czy-hitlerjugend
Polskie PiS wraz z PO-PSL mają rozkazy od administracji USA,które muszą wykonywać a na miejsce polityków w Polsce,czy w Niemczech,czeka kolejka.Te idiotyczne prowokacje,mają zniszczyć system gospodarczy,polityczny w Polsce ale i w Rosji..Cel jest ten sam…jak za czasów Lenina,Stalina,Gorbaczowa-osłabić Rosję i przejąć poprzez “przyjaznych” polityków w Rosji,   złoża Rosji i   wyrzucić Rosjan z Rosji.Przestańmy się okłamywać.Hitler dostał forsę z USA,ze Szwecji,z Wielkiej Brytanii aby załatwić Rosjan.Podobnie było z frajerem Napoleonem.

Ten sam cel.”Przyjazna” administracja w Rosji,w wywiadze i “rozwalami” jak w przeszłości Rosję.Rosja się zbroi?Super.Mamy alibi do zwiększenia produkcji bronii….w USA,w Izraelu,w Niemczech.Ta idiotyczna polityka w Polsce,strachliwych polityków nie ma zamiaru zmienić sytuacji w Polsce i wprowadzić leki bez opłat dla dzieci.

Polacy mają uciekać do EU a na ich miejsce mają Polskę zasiedlać radioaktywni,  chorzy,  napromieniowani uciekinierzy z Ukrainy.Mutanci. Syria z kolei się wyludnia co dla Izraela czyli jego administracji inwazja samotnych “uchodzców” szukających Panów w EU jest oczywiście korzystna.

zosia rauszer

http://www.lechatillonnaisetlauxois.fr/actualite-2042-sophie-rauszer.html

 

Inne zapisy autora:

0

MarekLipski
MarekLipski http://wpolsce.biz

41 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816