Bez kategorii
Like

Śmierdzi, gnije i krwawi rana III wojny światowej.

25/01/2012
436 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Polscy ŻOŁNIERZE IDĄ DO PIEKŁA, maszerują w równym szeregu, prowadzeni przez swych mądrych lewicowych, prawicowych, centrowych , ludowych czy liberalnych przywódców.

0


 

Każda partia popiera ataki na kraje nam obce, a  w istocie nie znane. Wiedzę o  złożonej sytuacji państw arabskich czerpiemy wyłącznie z nastawiających nas pro-wojennie mediów.  Doktryna pełzającej totalnej wojny ogólnoświatowej "sprawdza" się jak nigdy w dziejach ludzkości.  Czy jednak poparcie dla szatańskiego militarnego planu jest dla Polski i Europy zwyczajnie dobre ?  

 

Media hipnotyzują tłumy Polaków , że to słuszne , że zbawienne , że korzystne i niezbędne.

Krzyczą pokój , pokój światu gdy wybuchają kolejne zamieszki, gdy skuteczne  prowokacje agentur  podnoszą do walki naiwne społeczeństwa, gdy nadchodzi wreszcie „zbawienna wojna” o demokrację , i gdy pozostawiają kraje arabskie  z demokracją równą obozom koncentracyjnym.

 

 


 

 

Zawsze kończy się tak samo , nędza miliony zabitych , powody ataków nie tak oczywiste jak to się wmawiało na początku . Zawsze dewastacja , zawsze gorzej.  

 

Wojna to piekło , to klątwa ,  to hańba dla cywilizowanego świata, nie ma zbawiennych owoców tych wojen, które tyranię  jednostki zamieniają na dyktaturę Szariatu.

 

Nikt nie zastanawia się nad skutkami nikt nie widzi ,  że wojna przeciwko krajom arabskim niesie poważne konsekwencje dla Europy dramatycznie  przyspieszając proces demontażu tej naszej  upadającej cywilizacji.

  

PUSZKA PANDORY

 

 

 

„Wojny o demokrację”  stają się pretekstem do emigracji setek tysięcy arabów do  Europy,a szczodra dla islamu  Unia  jest bezpieczną , bezwolną   ziemią obiecaną dla  ludzi dotkniętych wojną , sfrustrowanych , skrzywdzonych i wygnanych biedą.

 

Tymczasem w Unii Europejskiej

 

Promocja Islamu w UE wydaje się nielogiczna , wobec wojny cywilizacji zachodniej ze światem islamskim jest  zupełnie absurdalna. Kto wymyślił taki szatański plan dla chrześcijańskiej Europy ?

 

 


 

 

Islam we Francji

 


 


 

Islam w Szwecji

 


 

 

Cywilizacja Islamsko – Chrześcijańska  ? 

 

Nie ma możliwości by radykalne odłamy monoteizmu zaakceptowały ten stan rzeczy. Wobec nieustannej europejskiej instytucjonalnej  walki  z wartościami chrześcijańskimi łatwo można ocenić  kto został tu uznany za byt zbędny

 Warto przemyśleć co niosą światu, a szczególnie Europie wojny toczone przez sojusz Amerykańsko-Izraelski.

Nie warto liczyć na przyszłośc tej "Parlamentarnej Europy" , ona już nie istnieje tylko jej propagatorzy jak wszyscy nosiciele każdej  szaleńczej  idei nie są  w stanie ocenić swego upodlenia , degeneracji , choroby i  ostatecznej klęski.  

 

 


 

0

jax

Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy równorzedne powinnosci kazdego czlowieka. Obowiazek wobec duszy, obowiazek wobec prawdy i obowiazek wobec ojczyzny, harmonijnie tworza fundament na którym powstaje bezpieczny lad spoleczny Polski

33 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758