Nowe Technologie i Medycyna
Like

Smak seksu – czyli smak życia

03/07/2013
562 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Smak seksu – czyli smak życia

Receptory smakowe – proteiny odpowiedzialne za naszą zdolność do odróżniania co jest słone, słodkie, kwaśne znajduja się nie tylko na języku. Można je  znaleźć wszędzie od jamy ustnej do odbytu. Także są obecne na przyklad w jądrach.

Receptory smakowe znaleziono w żołądku , jelitach, śledzionie, płucach , i w mózgu – tak twierdzą naukowcy.  Ale tak naprawdę nie udalo sie ustalić jaką role pełnią w tak „dziwnych” miejscach. Mówi o tym Bedrich Mosinger,  badacz z Monell Chemical Senses Center.

0


 

       

” Nie jest jasne jaką funkcję pełnia receptory smakowe poza podstawowym systemem … w niektórych rejonach mogą one byc częścią  ukladu chemicznego rozpoznawnia cukrów i aminokwasów” mówi Mosinger. ” Jednak w odniesieniu do większości  tych ekstra lokacji ich funkcje są nieznane”.

Rezultaty badań opublikowane w tym tygodniu w dzienniku „Proceedings Of The National Academy of Sciences” wskazuja że czujniki smakowe słodyczy i na przykład „umami”  ( aminokwas znajdujący się w sosie sojowym)  występują  nie tylko w jądrach ale mają znacząca rolę w płodności myszy. Okazało się że myszy pozbawione tych sensorów smakowych w jadrach były niezdolne do reprodukcji.

Badacze stwierdzili że zarówno usuniecie tych receptorów jak też tylko blokada ich funkcji powodowały u myszy bezpłodność. Samce stają się bezpłodne , iolśc spermy ulega znacznej redukcjia nasienie jest produkkowane niekompletne.

Środek chemiczny używany do blokowania receptorów w jądrach jest z rodziny tych które u czlowiekaużywa się do leczenia podwyższonego poziomucholesterolu we krwi . Te „leki” mogą zakłócać płodnośc u człowieka.

Czyżby dlatego prowadzi się zwariowaną propagandę o koniecznosci wlki z cholesterolem? Czy NWO tak właśnie zamierza ( plus aborcja) zapobiegać nadmiernemu rozwojowi ludzkiej populacji? ( przyp. autora)

Czy wiedząc o tym konfikcie naukowcy zamierzają znaleźć sposob na leczenie bezpłodności czy wprost przeciwnie – skonstruować tabletkę antykoncepcyjną dla mężczyzn ?

Współczesna nauka nie zawsze prowadzi ku dobru. Często znajduje sie w rekach szarlatanów i powoduje że pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi. Co raz więcej z nich usiłuje zastapić Boga. Ostanio znaleźli się tacy ktorzy chcą konstruować czlowieka łącząc geny trzech różnych osobnikow.To dlatego forsują „in vitro”.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758