Bez kategorii
Like

Seryjni mordercy i gwałciciele wyjdą z więzień.

03/08/2012
507 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

To skutki braku kary śmierci. Tzw. „humaniści” postawili naturalne funkcjonowanie społeczeństwa na głowie. Jesteśmy wobec nich – humanistów i morderców – bezbronni.

0


 Podaję za Sfora.pl:http://www.sfora.pl/Seryjni-mordercy-i-gwalciciele-wyjda-z-polskich-wiezien-Beda-zabijac-a46074

Seryjni mordercy i gwałciciele wyjdą z polskich więzień. Będą zabijać?

 

ZBRODNIARZE MORDERCY GWAŁCICIELE WIĘZIENIE KARA WOLNOŚĆ

Seryjni mordercy i gwałciciele wyjdą z polskich więzień. Będą zabijać?wikimedia.org

Wielu uniknęło kary śmierci.

Od początku 2013 roku więzienia zaczną opuszczać zbrodniarze sprzed lat. Toseryjni mordercy i gwałciciele, którzy za swoje makabryczne zbrodnie zostali skazani na karę śmierci. Mieli szczęście, bo moratorium na wykonywanie kary śmierci z 1988 roku uchroniło ich od wykonania wyroku. Rok później objęła ich amnestia, na mocy której kary śmierci zostały zamienione na 25 lat pozbawienia wolności.

 

To głównie zabójcy, wielu z nich zamieniono wyroki śmierci na 25 lat więzienia – mówi były minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.

Wśród nich jest m.in. "Szatan z Piotrkowa”, czyli Mariusz Trynkiewicz, który zgwałcił i zamordował 4 chłopców w wieku od 11 do 13 lat. Wyjdzie na wolność w lutym 2014 roku. Z kolei Leszek Pękalski, zwany "Wampirem z Bytowa”, oskarżony o 17 zabójstw, zakończy odsiadkę w 2017 roku.

 

PRZESTĘPCY MASOWO WRACAJĄ DO POLSKI. TERAZ ZNAJDĄ ICH WSZĘDZIE>>

 

W ciągu pięciu lat z więziennymi murami pożegna się stu groźnych przestępców, którzy zakończą odsiadywanie 25-letnich wyroków. Może być ich jeszcze więcej, gdy dodamy do tego skazanych, którzy mogą ubiegać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie po odbyciu 15 lat kary.

 

Niestety, muszą wyjść z więzienia, takie są przepisy prawne – mówi dziennikowi "Polska The Times” kryminolog, prof. Brunon Hołyst.

Wątpi, by przez ćwierć wieku za kratami udało się ich zresocjalizować. Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski ubolewa, że kara śmierci została zamieniona na 25 lat pozbawienia wolności, a nie na dożywocie, które później zostało ujęte w kodeksie karnym.

 

PRZESTĘPCY W POLSCE POZOSTANĄ BEZKARNI>>

 

Zbrodniarzy, którzy wyjdą na wolności nie można odizolować od społeczeństwa. Co gorsze, nie ma żadnej pewności, że nie wrócą do zabijania i gwałcenia.

 

W tej grupie zabójców działania resocjalizujące odnoszą skutek tylko wtedy, gdy terapia jest kontynuowana. Mam obawy co do sprawców tych przestępstw. Mieli po dwadzieścia kilka lat, gdy ich dokonali, dziś są w wieku około 50 lat, ich popęd seksualny nadal jest silny – przyznaje Krzysztof Kwiatkowski.

NK

Kara śmierci jednak JEST w Polsce wykonywana. Wiele zejść ludzi ze świecznika jest tego oczywistym dowodem. Mafia nie przebacza i kieruje się własnym prawem, nam serwując ów "humanizm" właśnie. 

Naturalnie zwykłe mafie, nie te polityczne, również wobec swoich członków stosują karę śmierci. To kwestia przetrwania mafii i możliwości dalszej ich działalności. No ale te zwykłe mafie nie wciskają nam "humanistycznych" kawałków o "legalnych morderstwach" wykonywanych przez wymiar sprawiedliwości. 

Pocieszające jest to, że w więzieniach jednak wykonuje się karę śmierci na pedofilach i mordercach dzieci – takie prawo po prostu obowiązuje wśród więźniów. 

Owe "humanistyczne" podejście do kary śmierci wciskają nam teraz ci, którzy związani są rodzinnie i ideologicznie z ubeckimi katowniami i mordowaniem Polaków za komuny. No i oczywiście paru pożytecznych idiotów – zazwyczaj z tytułami profesorskimi. Najczęściej w dziedzinie etyki… Dla mnie to tacy sami zbrodniarze, jak pospolici mordercy. Nie widzę róznicy.

Doprowadzono nas do kompletnej BEZBRONNOŚCI.

 

Wieszam post w dziale POLITYKA. Bo to JEST polityka!

Inne zapisy autora:

0

KOSSOBOR

Niby z porzadnej rodziny, a do komedyantów przystala. Ci artysci...

232 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758