HYDE PARK
Like

Sensacja. Po reklamacjach finał ME… Polska – Niemcy

08/07/2016
683 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Sensacja. Po reklamacjach finał ME… Polska – Niemcy

Możecie wierzyć lub nie, ale bezapelacyjnie uznano jako niedemokratyczne i niekonstytucyjne karne rzuty jakie wykonano w meczu Polska – Portugalia i nie wykonano w meczu Niemcy – Francja. Po tym jak największy na świecie koneser demokracji raczył strofować nie jakieś stowarzyszenie sportowe, ale niezależne, samodzielne i niepodległe a także nie najpodlejszej wielkości państwo europejskie, tak zwani drukarze wzięli troki w garść i walnęli się w piersi. Nikt nie chce mieć z tym panem do czynienia, bo choć to laureat pokojowy, to jednak może poszczuć drony i będą marne szanse.

0


 

Centralną polityką amerykańskiej dyplomacji jest wspieranie demokracji i pluralizmu. W tym duchu wyraziłem wobec prezydenta Andrzeja Dudy nasze zaniepokojenie związane z pewnymi działaniami i impasem w zakresie spraw sędziowskich – powiedział. I to wystarczyło.

Bez wezwania uznano pomyłki sędziowskie. Polsce przyznano że bramkarz portugalski faulował więc należy kopniaka w wykonaniu Błaszczykowskiego zaliczyć i przyznać premię co dało nam całkowitą przewagę w meczu i awans.

W meczu Niemcy – Francja rzut karny uznano za zarządzony pochopnie natomiast stwierdzono dwa rzuty karne które należały się Helmutom. Ego. Niemcy de facto wygrały.

Wzorując się na pilności polskiego Sejmu Zarząd UEFA zdecydował że nie marnując czasu na to aby powtarzać to co już jednoznacznie ustalono w finale zagrają Polska i Germania.

Nasi już się znowu pakują a Niemcy się jeszcze ne spakowali więc w niedzielę znowu zagramy.

Tak więc sprawdzi się powiedzenie : “wszyscy graja doskonale a wygrywają Niemcy”.

No …. chyba że jesteście niedowiarki to może się to wszystko nie spełnić.

Ale wtedy nie oskarżajcie mnie o podawane nieprawdziwych wiadomości. Bo to będzie wasza wina. Nie bądźcie więc małej wiary.

PS. W tak zwanym międzyczasie łże media szkalują Polskę.

Organ neokomunistów amerykańskich i targowiczan polskich NYT głosi:

Obama Rebukes  Poland’s Right-Wing Government

By Rick Lyman and JOANNA BERENDT JULY 8, 2016

Polskojęzyczne dzienniki będą jutro pisać że amerykańskie media potępiają zapominając dodać że autorką jest panna Joanna…

A przecież od dawno ostrzegano Polaków:

Najpierw dziennikarze “GW” szkalują Polskę na łamach New York Times, a potem Wyborcza przytacza to, jako opinię zagranicznych mediów.

Najpierw dziennikarze “GW” szkalują Polskę na łamach New York Times, a potem Wyborcza przytacza to, jako opinię zagranicznych mediów.

Najpierw dziennikarze “GW” szkalują Polskę na łamach New York Times, a potem Wyborcza przytacza to, jako opinię zagranicznych mediów.

Ale kto by tam zwracał uwagę na takie detale.

Jednak rząd Polski przetrzyma te parę miesięcy.  W grudniu satrapa odejdzie i problem Trybunału przestanie istnieć. Potem nikt o nim nie będzie pamiętał chyba że jego poplecznicy postawią jego pomnik tam, gdzie zostanie wywieziona reszta monumentów ku czci bohaterów sowietyzmu.

Na śmietniku historii.

A szczujni wydaje się że coś ugrała. Prawda jest taka że każdy rasowy polityk brzydzi się donosicielami. Bo nawet pies nie szczeka na swój dom.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816