POLSKA
Like

Sędzia Wojciech Głowacki z Gliwic – autorytet powiatowy

07/12/2014
1516 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Sędzia Wojciech Głowacki z Gliwic – autorytet powiatowy

PKW podało się do dymisji. Zdaniem szefa ustępującego składu Komisji Stefana Jaworskiego jej sędziowie postanowili ustąpić w celu “ochrony ustroju organów wyborczych, autorytetu PKW oraz godności sędziowskiej i osobistej”. Popatrzmy więc, jak ten autorytet i godność wygląda na dole.

0


2

1.

A na dole rzeczy mają się tak:
przewodniczącym Powiatowej Komisji Wyborczej w Gliwicach został sędzia Sądu Rejonowego w tym mieście, mgr Wojciech Głowacki.
O tym człowieku pisaliśmy już w sierpniu 2013 roku.
Tutaj:
https://3obieg.pl/sedzia-cokolwiek-sponsorowany

Bogumi³a Seferyñska matka zamordowanego studenta

2.

Z informacji, jakie otrzymaliśmy od naszych informatorów wynika, że Wojciech Głowacki nie zamierza dobrowolnie zwrócić mieszkania, jakie zajmuje dzięki „życzliwości” gliwickiego lichwiarza o pseudonimie „Spaślak”. Proces w tej sprawie toczy się przed Sądem Rejonowym w Jastrzębiu – Zdroju.

1056689

3.

Powstaje pytanie, czy tego typu ludzie, którzy jawnie czerpią korzyści materialne od osób z tzw. półświatka , powinny piastować urząd sędziego?

To pytanie zadajemy już prawie półtorej roku!

989589

4.

Nim jednak w sprawie Wojciecha Głowackiego wypowie się rzecznik dyscyplinarny Sądu Apelacyjnego w Katowicach odpowiadamy panu sędziemu Trybunału Konstytucyjnego (w stanie spoczynku)Stefanowi Jaworskiemu:

Członkowie PK mają tyle godności sędziowskiej, ile uczciwości i autorytetu posiada „sędzia cokolwiek sponsorowany” Wojciech Głowacki.

Tutaj, w tym jednym powiecie.
A w innych?

7.12 2014

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
76 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar magneto

    Ale co tu się dziwić skoro nie przeprowadzono lustracji sędziów. Gość który wsadzał ludzi na kilka lat za rozrzucanie ulotek, dzisiaj nieniepokojony orzeka sobie dalej i ciągnie do emerytury sędziowskiej. A latorośle już czekają na wolną posadkę i tak się kręci ta “tuleya”.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816