POLSKA
Like

Sędzia Wojciech Głowacki z Gliwic – autorytet powiatowy

07/12/2014
2873 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Sędzia Wojciech Głowacki z Gliwic – autorytet powiatowy

PKW podało się do dymisji. Zdaniem szefa ustępującego składu Komisji Stefana Jaworskiego jej sędziowie postanowili ustąpić w celu „ochrony ustroju organów wyborczych, autorytetu PKW oraz godności sędziowskiej i osobistej”. Popatrzmy więc, jak ten autorytet i godność wygląda na dole.

0


2

1.

A na dole rzeczy mają się tak:
przewodniczącym Powiatowej Komisji Wyborczej w Gliwicach został sędzia Sądu Rejonowego w tym mieście, mgr Wojciech Głowacki.
O tym człowieku pisaliśmy już w sierpniu 2013 roku.
Tutaj:
https://3obieg.pl/sedzia-cokolwiek-sponsorowany

Bogumi³a Seferyñska matka zamordowanego studenta

2.

Z informacji, jakie otrzymaliśmy od naszych informatorów wynika, że Wojciech Głowacki nie zamierza dobrowolnie zwrócić mieszkania, jakie zajmuje dzięki „życzliwości” gliwickiego lichwiarza o pseudonimie „Spaślak”. Proces w tej sprawie toczy się przed Sądem Rejonowym w Jastrzębiu – Zdroju.

1056689

3.

Powstaje pytanie, czy tego typu ludzie, którzy jawnie czerpią korzyści materialne od osób z tzw. półświatka , powinny piastować urząd sędziego?

To pytanie zadajemy już prawie półtorej roku!

989589

4.

Nim jednak w sprawie Wojciecha Głowackiego wypowie się rzecznik dyscyplinarny Sądu Apelacyjnego w Katowicach odpowiadamy panu sędziemu Trybunału Konstytucyjnego (w stanie spoczynku)Stefanowi Jaworskiemu:

Członkowie PK mają tyle godności sędziowskiej, ile uczciwości i autorytetu posiada „sędzia cokolwiek sponsorowany” Wojciech Głowacki.

Tutaj, w tym jednym powiecie.
A w innych?

7.12 2014

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758