Komentarze dnia
Like

Rzeczpospolita Przyjaciół, nowy pomysł elit

15/02/2018
1778 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
Rzeczpospolita Przyjaciół, nowy pomysł elit

Rządząca przez 8 lat ekipa PO-PSL na pewno nie tknęła by tematu o którym mowa w ustawie IPN. Dlaczego?

0


żydzi 2

Bo to byli cynicy, którzy co najwyżej powiedzieli by to, co ich obecny poseł Święcicki „mordowali, ale obozów nie stawiali”. Po cichutku opchnęli by ustawę o prywatyzacji polskich lasów i wypłacili żydom to co było dogadane. Ponieważ po cichu się nie dało i wybuchła wrzawa na której kapitał zbił PiS więc pozostało obecnej „dobrej zmianie” pociągnąć temat patriotycznie a żydom i tak wypłacić odszkodowania. Na jakiej podstawie? Np. amerykańskiej ustawy 447, nikt z rządu nic w tej sprawie nawet nie próbuje robić . Poza samotną walką naszej amerykańskiej Polonii nic się nie dzieje… przerażająca cisza…!
Żydzi nigdy nie czuli mentalności Polaków i żadne „współistnienie” tego nie zmieni.
Jak często mówił mój Ojciec :
„Wszyscy oni a zwłaszcza żydzi i Niemcy bardzo kochają Polskę… tylko już niekoniecznie Polaków”
Że było to mądre stwierdzenie przekonałam się w czasie ostatniej izraelskiej awantury. Uważam, że Izrael dał temu wyraz wylewając tony jadu i nienawiści na Polaków, nie Polskę oczywiście bo to jest ich wymarzone Polin.
Po tych atakach normalne władze zareagowały by stanowczą odpowiedzią. Zamiast tego oglądamy kabaret pt. „przecież wszystko było ustalone, prowadziliśmy rozmowy z izraelskimi przyjaciółmi, tak nam przykro..” itd, itp.
Na pewno wielu z nas słuchając górnolotnych zapenień pana Dudy i Morawieckiego pt. „Polska wstaje z kolan” niejednokrotnie poczuło jakiś fałsz w tych deklaracjach. To eskalowanie tego typu pojęć rozmywa się a raczej pęka jak mydlana bańka kiedy wejrzymy dokładnie jakie słowa są przemycane w tych wystąpieniach.
cyt:
Mieszkaliśmy tutaj, na tej ziemi, 1000 lat we wspólnym państwie, w Rzeczypospolitej, którą Żydzi nazywali Polin, co pięknie dokumentuje Muzeum Historii Żydów Polskich. I to jest nasza wielka wspólna historia, która została w dramatyczny sposób przez hitlerowskie Niemcy przerwana.”
http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,363,oswiadczenie-prezydenta-rp-nt-nowelizacji-ustawy-o-ipn.html
A więc mieszkaliśmy w Rzeczpospolitej.. wspólnej… którą żydzi nazwali Polin. Tyle, że kuźwa to państwo nazywało i nazywa się wciąż jeszcze Rzeczpospolita Polska!
Ponad rok temu 13.01.2017 spotkał się ten gość w swojej kancelarii z przedstawicielami mniejszości żydowskiej i powiedział w sumie.. to samo:
cyt
Chcę zapewnić, że jest to dla nas niezwykle ważne, a dla mnie, jako Prezydenta Rzeczypospolitej, jest to ważne również w tym znaczeniu państwowym. Bo to nasze spotkanie i Państwa obecność jest elementem wspólnototwórczym tej wielkiej wspólnoty ludzi, którzy zamieszkują w Rzeczypospolitej. Bardzo często wracam do tego określenia „Rzeczpospolita Przyjaciół”.
https://wpolityce.pl/polityka/323198-spotkanie-prezydenta-z-przedstawicielami-spolecznosci-zydowskiej-w-polsce-andrzej-duda-wracam-do-okreslenia-rzeczpospolita-przyjaciol-zdjecia
Zapomniał, że jest prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej? Przypadek? Nasza stolica to teraz „miasto dwóch powstań” o czym oznajmił nam niedawno czołowy banderowiec Dawidek Wildstein…za co nawet odznaczony został.. pytanie za 100pkt. kto go odznaczył? Oczywiście nasz prezydent „Rzeczpospolitej Przyjaciół”!!
Ja nie wiem.. ale nasz premier M.Morawiecki jest chyba największym patriotą świata, bo żeby zamienić bankowe uposażenie ponad 300.000 m-cznie na obecne 15.000 czyli dwudziestokrotnie mniejsze… to trzeba bardzo kochać swoją Rzeczpospolitą Przyjaciół.
Słyszeliśmy wszyscy płomienne expose premiera?
Tyle, że na taśmach kelnerów w restauracji „Sowa i Przyjaciele” ( no co za cyrk z tymi „przyjaciółmi” :)) nasz wielki „patriota” już nie gada słowami poety Baczyńskiego a młodym ma do przekazania złotą myśl. cyt:
” Będziemy zapierdalać i rowy, kurwa, kopać, a drudzy będą zasypywać, będziemy zadowoleni (…). W tym młodszym pokoleniu to ja widzę zjawisko niebezpieczne (…). Oczekiwania. Nic nie robić, dużo zarabiać, nie? (…) Oni jakby nie rozumieją, że idą ciężkie czasy.”
http://www.newsweek.pl/polska/co-wicepremier-morawiecki-mowil-na-tasmach-kelnerow-newsweek,artykuly,378726,1.html
Dla mnie to dziwne, że nasz premier zapierdala teraz za 15 tysiaków…
Rzeczpospolita przyjaciół ma również być dla naszych braci Ukraińców, których nasz premier objął chyba programem Ukraina + i których ma być 5.000.000. w najbliższej przyszłości.
Wyjechało z Polski za chlebem 2,5 miliona rodaków a w to miejsce ma być 5 milionów Ukraińców? W dodatku objęci są czułą opieką naszej nowej RP (czytaj: Rzeczpospolitej Przyjaciół)
Tak na ten temat wypowiedział się niedawno Paweł Kukiz:
cyt:
„Ukraińcy hołdują (na razie jeszcze tylko u siebie) SS Galizien, a tymczasem polski rząd funduje im 500+ i -uwaga- wypłaca Ukraińcom emerytury z pieniędzy polskiego podatnika nawet za okres ich pracy na Ukrainie” – napisał lider Kukiz’15.
„Innymi słowy- Ukrainiec przyjeżdża do Polski na pół roku przed osiągnięciem wieku emerytalnego, pracuje te pół roku w Biedronce i … dostaje od nas emeryturę za kilkadziesiąt lat roboty na Ukrainie…”
http://www.rp.pl/Kukiz15/171109535-Pawel-Kukiz-Ukraincy-holduja-SS-Galizien-Rzad-placi-im-500.html
Były minister obrony Ukrainy Ołeksandr Kuźmiuk już się poczuł w Rzeczpospolitej Przyjaciół jak u siebie w domu i zagroził nam ni mniej ni więcej tylko rzezią!
Ten bydlak powiedział, że we istnieje 5 ukraiński front, który może chwycić za kopie!!
cyt:
„Jeżeli będziemy liczyć powieszonych Kozaków od Lwowa do Kijowa, to Ukraińcy w Polsce zbuntują się” – mówił – „Jeśli przypomnimy historię sprzed 100, 200 lat, nawet za króla Bolesława – 1000 lat temu, to szybko możemy się przekonać, że ten milion dwieście tysięcy Ukraińców, którzy są dzisiaj w Polsce, może chwycić za kopie” – ostrzegł Kuźmiuk.
http://zmianynaziemi.pl/comment/403647
Wobec powyższych informacji uważam, że trzeba jak najprędzej udać się z całymi rodzinami na strzelnicę!
Wychodzi na to, że weszliśmy na wyższy szczebel unicestwienia narodu i po Rzeczpospolitej kolesi mamy Rzeczpospolitą przyjaciół.
Same Wojska Obrony Terytorialnej mogą nie wystarczyć ale dobrze, że powstały i nieważne jakie zdanie mają na ten temat ich przeciwnicy , Panie Macierewicz ja panu dziękuję..
O tym od 12 minuty mówi Stanisław Michałkiewicz.
https://

0

Anna Słupianek

112 publikacje
102 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758