Globalnie i Lokalnie
Like

Ryba odgryza facetom jądra

13/08/2013
808 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Ryba odgryza facetom jądra

To nie żart. Żadne “jaja”. W wodach Szwecji pojawiła się ryba, której przysmakiem są męskie jądra. Wydano specjalne ostrzeżenia. I nie jest to pirania, choć to jej kuzynka. Nazywa się pacu. Sprawdza się powiedzenie ” Jaja jak orzechy” – choć z tak poważnej sprawy jaj nie należy robić. Mężczyźni w Szwecji zostali  ostrzeżeni, że kuzynki ryb piranha ,które, według plotek, mają ochotę na szczypanie jąder mężczyzn, zostały zauważone w miejscowych wodach i należy być ostrożnym  podczas kąpieli. Ryby nazywaja się pacu i wykazują duże podobieństwo do piranii.  Pacu zazwyczaj znajduje się  w rzekach i potokach w dorzeczu Amazonki i Orinoko. Chłodniejsze wody skandynawii nie chłodzą ich zapału. Pewien rybak złowił 4 sierpnia  21 centymetrową pacu w  Oresund, wąskiej cieśninie, która  oddziela duńską wyspę Zelandia Scania, od  południowej Szwecji.

0


 

 

Prosze zobaczyc video:

http://www.youtube.com/v/xYxTINCKXKU%26hl=en%26fs=1%26rel=0

Mimo że pacu jest w zasadzie wegetarianką wydano apel ” PILNUJ SWOICH JĄDER“. Dlaczego?

Okazuje się że ryba pacu, wśród różnych niemięsnych  smakołyków posiada w spisie orzechy z drzew. Niestety są one niezbyt wymagające i czasem zadowalają się poskubywaniem dolnych parti ciała rybakówAmeryki Południowej . W rzeczywistości według doniesień, mają już nawet swój niepokojący przydomek “obcinacz jąder” , po tym jak doszło podobno do kastracji kilku nieszczęsnych mężczyzn.

Czy jest to po prostu legenda nie jest jasne,alewiedza o tymże ryby są zdolne do bolesnego ukąszeniajest dobrze potwierdzona.Jak ryby dostały się do wód skandynawskich nie wiadomo. Wiadomo że są. Rosna podobno do wagi  ok. 20 kilogramów. Ostrożność nie zawadzi.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816