Globalnie i Lokalnie
Like

Ryba odgryza facetom jądra

13/08/2013
1165 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Ryba odgryza facetom jądra

To nie żart. Żadne „jaja”. W wodach Szwecji pojawiła się ryba, której przysmakiem są męskie jądra. Wydano specjalne ostrzeżenia. I nie jest to pirania, choć to jej kuzynka. Nazywa się pacu. Sprawdza się powiedzenie ” Jaja jak orzechy” – choć z tak poważnej sprawy jaj nie należy robić. Mężczyźni w Szwecji zostali  ostrzeżeni, że kuzynki ryb piranha ,które, według plotek, mają ochotę na szczypanie jąder mężczyzn, zostały zauważone w miejscowych wodach i należy być ostrożnym  podczas kąpieli. Ryby nazywaja się pacu i wykazują duże podobieństwo do piranii.  Pacu zazwyczaj znajduje się  w rzekach i potokach w dorzeczu Amazonki i Orinoko. Chłodniejsze wody skandynawii nie chłodzą ich zapału. Pewien rybak złowił 4 sierpnia  21 centymetrową pacu w  Oresund, wąskiej cieśninie, która  oddziela duńską wyspę Zelandia Scania, od  południowej Szwecji.

0


 

 

Prosze zobaczyc video:

http://www.youtube.com/v/xYxTINCKXKU%26hl=en%26fs=1%26rel=0

Mimo że pacu jest w zasadzie wegetarianką wydano apel ” PILNUJ SWOICH JĄDER„. Dlaczego?

Okazuje się że ryba pacu, wśród różnych niemięsnych  smakołyków posiada w spisie orzechy z drzew. Niestety są one niezbyt wymagające i czasem zadowalają się poskubywaniem dolnych parti ciała rybakówAmeryki Południowej . W rzeczywistości według doniesień, mają już nawet swój niepokojący przydomek „obcinacz jąder” , po tym jak doszło podobno do kastracji kilku nieszczęsnych mężczyzn.

Czy jest to po prostu legenda nie jest jasne,alewiedza o tymże ryby są zdolne do bolesnego ukąszeniajest dobrze potwierdzona.Jak ryby dostały się do wód skandynawskich nie wiadomo. Wiadomo że są. Rosna podobno do wagi  ok. 20 kilogramów. Ostrożność nie zawadzi.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758