Bez kategorii
Like

Robert Kubica miał wypadek

06/02/2011
406 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

        Jadący Skodą Fabią S2000 w rajdzie Ronde di Andora kierowca Formuły 1 Robert Kubica miał na pierwszym odcinku specjalnym Val Merula wypadek – poinformowali organizatorzy. SkodaFabia S2000 Roberta Kubicy uderzyła lewą stroną w barierę, a samochód po stronie kierowcy uległ zmiażdżeniu. Odcinek został przerwany. – Robert miał wypadek na pierwszym odcinku specjalnym. Jego samochód uderzył lewym bokiem w barierkę przy kościele. Nasz kierowca został natychmiast przetransportowany do szpitala śmigłowcem z podejrzeniem złamań. Na razie tyle wiadomo, wszystko inne to spekulacje – powiedział dla Onet.pl ekspert F1, Mikołaj Sokół. Kubica zdecydował się na start w rajdzie w przerwie testów, które w ostatnich dniach odbywały się w Walencji. źródło:onet.pl   Na razie wiele sprzecznych informacji. Może mieć zmiażdżoną […]

0


 

 

 

 

Jadący Skodą Fabią S2000 w rajdzie Ronde di Andora kierowca Formuły 1 Robert Kubica miał na pierwszym odcinku specjalnym Val Merula wypadek – poinformowali organizatorzy.
SkodaFabia S2000 Roberta Kubicy uderzyła lewą stroną w barierę, a samochód po stronie kierowcy uległ zmiażdżeniu. Odcinek został przerwany.
– Robert miał wypadek na pierwszym odcinku specjalnym. Jego samochód uderzył lewym bokiem w barierkę przy kościele. Nasz kierowca został natychmiast przetransportowany do szpitala śmigłowcem z podejrzeniem złamań. Na razie tyle wiadomo, wszystko inne to spekulacje – powiedział dla Onet.pl ekspert F1, Mikołaj Sokół.
Kubica zdecydował się na start w rajdzie w przerwie testów, które w ostatnich dniach odbywały się w Walencji.
źródło:onet.pl
 
Na razie wiele sprzecznych informacji. Może mieć zmiażdżoną lewą dłoń. Może być ona amputowana. Wyszedł ze samochodu o własnych siłach. Został z niego wyciągniety i śmigłowcem przetransportowany do szpitala. Na Facebooku umieścić miał RK info, że jest OK.
0

Mirek

Czem sie dzieje, ze lud, co tyle ukochal ziemie swoja, który na jej oltarzu zlozyl tyle ofiar i poswiecen (...)czem sie dzieje,ze naród taki przyszedl do upadku? K. Libelt O milosci ojczyzny

324 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758