Bez kategorii
Like

Relacja fotograficzna z dwóch obchodów w Pruszkowie

01/04/2011
296 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

W ostatnią niedzielę 27 marca odbyły się dwie uroczystości przed pomnikiem Przywódców Podziemnych Władz RP. Ja byłem na obydwu i zapraszam do dwóch galerii zdjęć.

0


Odpowiadając na apel Mysz-Drobnicowiec pojechałem w niedzielę WKD-ką do Pruszkowa, na godzinę 12.00. W pierwszych obchodach wzięło udział kilkudziesięciu blogerów wraz z rodzinami. Relację fotograficzna wcześniej przedstawił Polon.

Ja zapraszam do galerii zdjęć (które można pobrać): Uroczystość Blogerów w Pruszkowie

W trakcie naszych uroczystości dowiedzieliśmy się, że niewiele później mają mieć miejsce uroczystości oficjalne. Kilkoro z nas zostało na tych drugich obchodach.

Oficjalne uroczystości rozpoczęły się mszą świętą o godzinie 13.15, w kościele pod wez. św. Kazimierza. Następnie poczty sztandarowe, oficjele oraz inni zainteresowani przemaszerowali pod pomnik. Po krótkich wystąpieniach oficjalnych, złożono wieńce, a na koniec odbył się przemarsz pocztów sztandarowych przed pomnikiem.

W trakcie tych obchodów dowiedzieliśmy się m.in., że odbywają się one regularnie od momentu postawienia pomnika, ale dopiero te ostatnie miały charakter oficjalny z udziałem władz miasta, radnych, starościny.

Zapraszam do galerii zdjęć: Uroczystość oficjalna w Pruszkowie

Inne zapisy autora:

0

Gracjan

17 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758