Globalnie i Lokalnie
Like

Putin zdecydował wycofać się z Donbasu

30/03/2015
537 Wyświetlenia
4 Komentarze
1 minut czytania
Putin zdecydował wycofać się z Donbasu

Rosja będzie stopniowo wycofywać się z donbaskiego konfliktu na wschodzie Ukrainy w związku z negatywnym wpływem zachodnich sankcji na rosyjską gospodarkę.
Oświadczyła o tym w radiu „Echo Moskwy” rosyjska polityczna dziennikarka i politolog, działacz społeczny i rednacz gazety „The New Times” Jewgienia Albac. «Decyzję w sprawie Donbasu przyjęto. Rosyjska strona będzie po cichu stąd się wycofywać.

0


No i tu pojawia się pytanie : A co z ludźmi na Donbasie, którzy okazali się między młotem a kowadłem, którzy teraz są nikomu niepotrzebni i jak oni będą żyć w warunkach, gdzie są problemy z dostawą humanitarnej pomocy a głownie żywności? Nie bardzo mogę to zrozumieć, – powiedziała pani ekspert.
Według Albac, Kreml wszystkimi możliwymi sposobami będzie próbował uniknąć dalszych sankcji.
«Rosyjskie władze w końcu zaczynają rozumieć, że sankcje to nie po prostu poważna sprawa, ale bardzo poważna i nikt nie będzie się z nimi cackał. A nowy pakiet sankcji – po prostu rosyjska gospodarka tego nie wytrzyma», – zaznaczyła dziennikarka.
Główny radaktor gazety «The New Times» powiedziała, że rosyjskie władze próbują prze sekretarza Johna Kerry przekonać Baracka Obamę aby zdjął, chociaż część sankcji przeciwko rosyjskiemu systemowi bankowemu.
Szef MSZ Siergiej Ławrow wcześniej oświadczył, że decyzję o wprowadzeniu autonomii Donieckiego i Ługańskiego obwodu powinien przyjmować naród Ukraiński. Ławrow także zaznaczył, że Poroszenko – jest najlepszą szansą, jaka jest w tym momencie u Ukrainy.
http://vlasti.net/news/214677
No i rura zmiękła, chciałoby się tylko powiedzieć No i Po co ci to było? Wszak od dawna wiadomo, że: NEC HERCULES CONTRA PLURES 😉

0

lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758