Bez kategorii
Like

Przed nocą, w którą wprowadzono stan wojenny Generał Jaruzelski opuszcza willę na Ikara.

12/12/2012
358 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Około 15:30 Wojciech Jaruzelski opuszcza willę na Ikara i udaje się do domu swojej córki na Mokotowie. Przed willą częstujemy herbatą i pieczoną kiełbasą z chlebem, gra Adam Czeczetkowicz, ludzie głośno wspominają stan wojenny.

0


W środę wieczorem i w nocy z 12-go na 13-ty grudnia 2012 Adam Czeczetkowicz z zespołem R.P.Oi! wykona kultowy utwór "Wojtek. Wojtek bucu stary!" z epoki stanu wojennego. Postawimy Krzyż, ludzie ułożą również Krzyż ze zniczy. Najsilniejsi wytrwają przy willi do białego rana. Słabsi i lżej ubrani szybko zmarzną i opuszczą miejsce szybciej. Policjanci ustawią barierki i beda pilnować.

W tym roku w przeddzień rocznicy stanu wojennego nieznani sprawcy podpalili dom naszego przyjaciela Klaudiusza Wesołka, słynnego dzialacza solidarnościowego. Podczas naszego zgromadzenia przy willi Jaruzelskiego umożliwimy każdemu, aby wspomógł pogorzelca. To będzie doskonała okazja, aby się wykazać konkretnym działaniem. A że Klaudiusza nie będzie tego dnia w Warszawie – wszelkie datki na jego rzecz przyjmuję OCZYWIŚCIE jedynie za pokwitowaniem. Proszę przygotować pokwitowania – w dwóch egzemplarzach. Jeden dla mnie, drugi dla ofiarodawcy. Nie możemy dopuscić, aby cień podejrzenia padł na nasze sprawy finansowe. OD WSZELKICH DATKÓW KLAUDIUSZ BEDZIE MUSIAŁ ODPROWADZIĆ PODATEK.

/-/ Eugeniusz Sendecki

Na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ; krótki wykład Zbigniewa Juźków o masońskich aspektach wprowadzenia stanu wojennego z roku 2008;

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816