Bez kategorii
Like

Przeczytaj całość poniżej link .60-ciu posłów PiS w drodze do Smoleńska. Cz 1.Uważam że Pan kłamie Panie Macierewicz. Proszę w wiarygodny sposób i nie budzący wątpliwości udowodnić że jechał Pan pociągiem do Smoleńska 10 IV 2010.

10/03/2012
269 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Przed przeczytaniem 60-ciu posłów PiS w drodze do Katynia 10.04.2010” sądzę że zapoznanie się najpierw z poprzednim, w tym wypadku, jest raczej niezbędne.

0


http://cyprianpolak.nowyekran.pl/post/55617,60-ciu-poslow-pis-w-drodze-do-smolenska-cz-1

Jak już wyżej napisałem i powtórzę to jeszcze raz uzupełniając:
 
Nie ma listy (bądź też jest ukryta i podobnie niżej) pasażerów pociągu.
 
Nie ma listy owych (j.w.) 60-ciu posłów PiS z pociągu.
 
Nie ma materiałów dokumentujących pobyt na dworcu Warszawa Zachodnia w dniu 9 kwietnia 2010 posłów PiS jak i osób je odprowadzających. Zdjęć, filmów, wywiadów itd. (Poza jednym wyjątkiem o którym w rozdziale IX. )
 
Nie ma żadnych materiałów (dostępnych lub w ogóle ich nie ma) dokumentujących pobyt w pociągu posłów PiS w drodze do Smoleńska. (Zdjęć, filmów, wywiadów itd.) Jak przede wszystkim listy pasażerów.
 
Opowieści posłów PiS ex post o ich podróży pociągiem są opowieściami kilku osób i niezależnie od tego że są tylko słowami to dotyczą niedużej tylko części mniemanych pasażerów, posłów PiS.
 
Nie było i nie ma żadnej (dostępnej) relacji na żywo z wyjazdu do Smoleńska z pociągu

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Alfred Rosłoń

Pragne Panstwa zainteresowac jasnymi i ciemnymi stronami dzialan podziemnej struktury SOLIDARNOsCI - Miedzyzakladowego Komitetu Koordynacyjnego „wola”. Moim celem jest, niedopuszczenie do zaklamywania niedawnej historii z lat 1982 - 1989

346 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816