Bez kategorii
Like

Poszukiwany, poszukiwana

30/12/2012
542 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Powraca Stanisław Bareja. Pamiętamy pracownika muzeum który chował się przed milicją przebrany za Marysię w filmie „Poszukiwany, poszukiwana” z 1972 roku. Teraz to Marysia Wałęsówna chowa się przed komornikami. Poszukiwania rozpoczęli internauci.

0


Stanisław Bareja był prawdziwym wizjonerem. Nie tylko Miś towarzyszy nam w naszym skoku cywilizacyjnym. Do Misia dołączyła też Marysia. W filmie “Poszukiwany, poszukiwana” z 1972 roku pracownik muzeum przebiera się za Marysię aby uciec chwilowo przed milicja. Czterdzieści lat później, w 2012 roku to Marysia chowa się przed policją i komornikami, którzy nie mogą podobno jej znaleźć:

monsieurb.nowyekran.pl/post/84144,nazwisko-moze-wszystko

Internauci rozpoczęli właśnie obywatelską akcję poszukiwania Marysi. Zasady zobowiazują. Czy Marysia chowa się przebrana za faceta ? Chyba nie, ponieważ jeszcze w maju tego roku afiszowała publicznie swoje kobiece wdzięki (zdjęcie).

Ktokolwiek widział Marysię proszony jest o kontakt z najbliższą komendą policji.

W wizjonerskim filmie Barei magister historyk sztuki Stanisław Maria Rochowicz decyduje się na pozostanie gosposią Marysią ponieważ tak zarabia więcej w PRL-u robotników i chłopów. W naszej Polsce skoku cywilizacyjnego, robotników i chłopów jest coraz mniej, ale za to według prasy staliśmy się podobno tanim zagłębiem call-centers i klepania faktur.

Nawet “Wyborcza” podnosi alarm żdzisiejszej młodej dziewczynie bardziej imponuje stażysta z Citibanku lub Coca-Coli niż przedsiębiorczy chłopak, który majstruje w garażu:

wyborcza.biz/biznes/1,101716,13020711,Na_Ctrl_C_Ctrl_V_daleko_nie_zajedziemy__Czas_na_innowacyjnosc.html#BoxBizTxt 

Bycie Marysią jest chyba wciąż najlepszą receptą na robienie kariery w Polsce.

 

Marysia już raz była sławna, dzięki geniuszowi Stanisława Barei 

 

0

Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758