Globalnie i Lokalnie
Like

„Polski Szaniec” 1/2015 już w sprzedaży!

15/02/2015
630 Wyświetlenia
0 Komentarze
53 seconde czytania
„Polski Szaniec” 1/2015 już w sprzedaży!

Pierwszy w 2015 roku numer „Polskiego Szańca” właśnie trafił na półki sklepowe. Tematem z okładki jest gorący temat muzułmańskiego zagrożenia dla Europy, związanego z narastającą agresją dżihadystów z tzw. państwa islamskiego. Nie mniej aktualne są polskie problemy wewnętrzne związane z wysoką stopą bezrobocia oraz niedożywieniem dzieci, czego przyczyny przedstawiliśmy na kilku stronach.

0


szaniec1-2015okladkaW dziale „Myśl Polityczna” prezentujemy zarys zasad polityki polskiej autorstwa Wojciecha Wasiutyńskiego, uznanego polityka narodowego i emigracyjnego.Nie mogło zabraknąć również artykułów historycznych, które tym razem poświęcone są tematom: mordu profesorów lwowskich oraz zbrojnych wystąpień na północno-wschodnich terenach II RP . Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową zawartością całego numeru, która znajduje się na stronie www.polskiszaniec.pl

 

Pismo można nabyć w salonach prasowych „Empik” i „Ruch” oraz za pośrednictwem naszej redakcji – w tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres lospolski@lospolski.pl lub telefoniczny na numer 501 813 770.

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

252 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816