Bez kategorii
Like

Polski opór przeciwko promocji homoseksualizmu (PH) na ulicach Warszawy AD 2012

02/06/2012
295 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Grupa modlących się Polaków w przeddzień warszawskiej “Parady Równości” przy pomniku Kardynała Wyszyńskiego przepraszała Boga za zbezczeszczenie ulic warszawskich, które się miało nazajutrz dokonać.

0


01 czerwca 2012, godziny wieczorne. Przy pomniku Kardynała Wyszyńskiego zbiera się grupa około 30-tu osób i modli się. Trzymają napis; "RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY ZA PARADĘ HOMOSEKSUALISTÓW W WARSZAWIE". Jest osoba z flagą ze lwem. W modlitwach biorą udział dwaj księża, prawdopodobnie katoliccy.

02 czerwca 2012, godz. 17:15. Polscy patrioci, wsród nich Andrzej Hadacz i Bartłomiej Kurzeja szykują się do okazania oporu wobec PH. Wiadomość przekazana telefonicznie przez korespondenta TELEWIZJI NAROWEJ Wojciecha Pałuskę. Pałuska po rosyjsku udzielił wywiadu dla ukraińskiej telewizji.

02 czerwca 2012, godz. 17:38 – Bartlomiej Kurzeja informuje, że opór Polakow przeciwko PH jest widoczny.

02 czerwca 2012, godz. 18:00 – Sławomir Zakrzewski z wodą święconą ustawia się na Krakowskim Przedmieściu, aby kropić i wyganiac Złego Ducha Antypolonizmu z paradujących na Paradzie Równosci propagatorów homoseksualizmu (PH). Wojciech Pałuska nagrywa film dla TELEWIZJI NARODOWEJ;

Sprawozdanie w przygotowaniu i wciąż uzupełniane.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758