POLSKA
Like

Polska w okowach mafii częśc IX

08/09/2013
470 Wyświetlenia
0 Komentarze
14 minut czytania
no-cover

W demokracji wolno głupcom głosować, w dyktaturze wolno głupcom rządzić!!  Bertrand Russell Dla Polaków prawdziwych patriotów, Polska Ziemia zawsze będzie ich matką w przeciwieństwie do przybłędów, dla których Polska Ziemia zawsze będzie ich macochą. Nie jest tajemnicą, że Żydzi i masoneria w Polsce ma ogromny wpływ na kształtowanie życia Polaków. Są wszędzie, w partiach, w TV, prasie, radiu, bankach, obronności. Systematycznie krok po kroku, Polacy tracą swój kraj, narodowość, państwowość! PrawdziwiPolacy żyją już w zmasonizowanym k[raju], a Tusk który stoi na czele bandy od kilku lat niszczącej Polskę, nie miał i nie ma żadnego interesu w tym, by służyć , Narodowi, Polakom, Polsce– bo niby dlaczego miałby to robić, skoro polskość to nienormalność. http://unsinn.blox.pl/2008/08/DONALD-TUSK-POLAK-ROZLAMANY-ZNAK-1987-nr-11-12.html Dlatego warto być Polakiem, zwłaszcza wśród przybłędów .   Tak […]

0


W demokracji wolno głupcom głosować,
w dyktaturze wolno głupcom rządzić!!
 
Bertrand Russell

Dla Polaków prawdziwych patriotów, Polska Ziemia zawsze będzie ich matką w przeciwieństwie do przybłędów, dla których Polska Ziemia zawsze będzie ich macochą. Nie jest tajemnicą, że Żydzi i masoneria w Polsce ma ogromny wpływ na kształtowanie życia Polaków. Są wszędzie, w partiach, w TV, prasie, radiu, bankach, obronności. Systematycznie krok po kroku, Polacy tracą swój kraj, narodowość, państwowość! PrawdziwiPolacy żyją już w zmasonizowanym k[raju], a Tusk który stoi na czele bandy od kilku lat niszczącej Polskę, nie miał i nie ma żadnego interesu w tym, by służyć , Narodowi, Polakom, Polsce– bo niby dlaczego miałby to robić, skoro polskość to nienormalność.

http://unsinn.blox.pl/2008/08/DONALD-TUSK-POLAK-ROZLAMANY-ZNAK-1987-nr-11-12.html

Dlatego warto być Polakiem, zwłaszcza wśród przybłędów .  

Tak jak z prądem zawsze tylko zdechłe ryby płyną, tak Żydzi i masoni, rujnujący Świat, Stany Zjednoczone, Europę, kraje, dążą do globalizacji, jednej ekonomii, waluty, wyparcia chrześcijaństwa doprowadzającwszystko do kompletnej ruiny i zadłużenia na następne pokolenia. Pamiętajmy: ,, gdy Naród utraci kontrolę nad swym pieniądzem i kredytem, to przestaje być ważne, kto ustanawia prawa”. Nigdy nie robiono tajemnicy z globalizacji i światowego rządu, bo jest wiele wypowiedzi ,,najwyższych światowych oficjeli” którzy używają takich haseł jak ,,globalne zarządzanie”. Richard Gardner były zastępca amerykańskiego sekretarza stanu, już w 1974 roku powiedział, ,, całość światowego porządku trzeba będzie budować od podstaw”. Mało tego, już w latach pięćdziesiątych XX wieku członek Rady d/s Stosunków Zagranicznych USA James Warburg oświadczył, ,, będziemy mieli rząd światowy bez względu, czy to się nam podoba czy nie”. To był początek. To systematyczne działania w kierunku, by stopniowo krok po kroku ograniczać niezależność narodów. Tak dzieje się w USA, państwie, który wyzbył i nadal wyzbywa się wszystkiego co było w tym narodzie dobre. Ogromne przekręty, afery ,,ogromna ropa, wojny z narkotykami, światowy terroryzm”. Rok 1973 zamach kontrolowany przez CIA-skutek, usunięcie Salvadora Allende, rok 1995 podłożenie bomby pod jedna z wież WTC-skutek, sąd nowojorski skazał irańskich uciekinierów, rok 2001 zawaliły się wieże WTC,- skutek, do dziś nie ma wiarygodnych dowodów kto, co i gdzie. 
Ogólnoświatowy rząd to fakt, działa i to bez niczyjej zgody i jakiegokolwiek zwierzchnictwa. Robiono wszystko aby wcielać w życie i ratyfikować miliony praw, ustaw, mimo iż w demokracjach politycy nie maja takiej władzy jaką dali im wyborcy i konstytucja. Przygotowano wszystkie potrzebne instrumenty jak; Światową Organizację Zdrowia WHO, światową Organizację Handlu WTO, Bank Światowy, MFW, ONZ, NATO i Międzynarodowy Trybunał. 
Nadszedł najwyższy czas, aby ludzie na całym świecie zdali sobie z tego wszystkiego sprawę.

Tak samo dzieje się w UE, Europie, tak samo dzieje się w kraju zwanym jeszcze Polską. Zdrajcy, polityczni renegaci tworzą zdradzieckie rządy, podpisują zdradzieckie traktaty, ustanawiają zdradzieckie prawa, uchwalają setki praw które umożliwiają międzynarodowe korporacyjne przejęcie przemysłu, stoczni, banków i posiadanie przez przybłędów w Polsce takich instytucji jak: poczta, telekomunikacja, szpitale itd, itp. – a to wszystko bez konsultacji z wyborcami , Polakami, Narodem. 
Nasz narodowy majątek, bogactwo kraju przekazano w ręce przybłędów, poza plecami Narodu, a prawa które umożliwiły ten bandycki transfer, są antypolskimi prawami służące obcym. A wszystko pod przykrywką ,,zniesienia kontroli” lub ,,prywatyzacji”. 
Tak działa i ,,pracuje” MAFIA.

W artykule ,,Polska w okowach mafii część II” pisałem:

,,Ten proces niszczenia polskiej państwowości trwa nieprzerwanie od 1989 roku. Wtedy to w Polsce dokonały się jakby dwie transformacje. Jawna która przekształciła struktury państwa komunistów w instytucje demokracji parlamentarnej, i ta ukryta, która służyła elitom komunistycznym. Milowymi krokami zbliżają się wybory prezydenckie, czy w natłoku tej medialnej, wieloletniej, antypolskiej ,,szczekaniny” w której to mafia ma na celu skołowacenie i doszczętne wypranie mózgów wyborców, szczególnie młodych, i zaprogramowania ich jako głupich i bezwolnych maszynek do głosowania,— uda się wyzwolić siłę, która uratuje ginącą Polskę?
 Gra która się teraz toczy, to gra o samodzielne rządzenie mafii krajem. Szansa Polski jest w rękach mądrych wyborców. Tej szansy nie wolno nam zmarnować, bo bez wygrania PiS, nigdy już nie będzie zadośćuczynienia ofiarom tego nieludzkiego systemu i potępienie ich oprawców.
Rana historycznej i moralnej niesprawiedliwości będzie ropiała na naszych sumieniach wiele lat.

A w części III pisałem:
,, Nie ma niezależnej władzy, nie ma już niezależnych urzędów prokuratorskich, są polityczne nakazy, ubliżania, nagonki, czystki i mordy polityczne, za które nie ma kary. Ostatnio Biuro Prasowe TVP potwierdziło, że znikają z tv dziennikarze, którzy pałają sympatia do PiS, znika z tv ,,Misja Specjalna” Anity Gargas i B.Wildsteina,- powód, słaba oglądalność. Teraz Platforma Obłąkańców zadba o pozytywny przekaz, jak za czasów komuny. W tv będą teraz same sukcesy, otworzą się więzienia dla przeciwników politycznych.
 Powróciła komunistyczna, milicyjna, mafijna Polska. Tak jak w PRL-u prawo do powszechnej informacji będzie dla elit, zamknie się IPN  przeczyści NIK  i to już nikogo nie zdziwi. 
 Mafia dożyna polskich patriotów, ginie wolne słowo, nie ma wojny, a z własnej głupoty Polska traci niepodległość, lecz oficjalnie mieni się państwem wolnym i demokratycznym”.  To nie antysemityzm jest problemem w upadającej i dogorywającej dziś Polsce, lecz fanatyczny antypolski i antykatolicki szowinizm, gdzie dawni komuniści a dzisiejsze komuchy, zdrajcy http://www.dailymotion.com/video/xivbxq_202-1-s24h7-jak-bolek-vel-walesa-sprzedal-polske-syjonistom-z-izraela_news  zbrodniarze, mordercy, tajni współpracownicy SB, kapusie, agenci http://www.serwis24h7.pl/home/201-radoslaw-sikorski-agent-cia-mason  bawią się insygniami władzy. Normą stał się plugawy język, 

nienawiść http://www.serwis24h7.pl/home/prawda-tusk/200-18nienawisctuskdokaczynskichbedziekoncemjegosyjonistycznychrzadow-donaldtuskwinienstanacprzedtrybunalemstanu

a wszystko za osobistą zgodą Ojca Chrzestnego mafii Tuska. 

Nie zniszczyli Polaków i Polski sowieci, hitlerowcy i żydobolszewia- skutecznie niszczą ją polskojęzyczni żydokomuniści. Zdradzono Polskę, zamordowano śp. Prezydenta i 95 osób, zniszczono pierwszą NSZZ Solidarność wraz z jej statutem , sfałszowano historię Polski, doprowadzono do tysięcy głodujących dzieci, ogromnego długu publicznego oraz niespotykanej w dziejach powojennej Polski emigracji za chlebem.

Strach przed prawdą, wolnym słowem, szybkim przepływem informacji doprowadził tę bandę do próby samowolnego wprowadzenia ponad głowami Polaków kolejnego gniotu prawnego pod nazwą ACTA. Oto Ci, którzy decydują za nas i bez nas! Przypominam, że w roku 2008 UE i państwa OECD negocjowały w sprawie ACTA a spotkania i negocjacje zostały objęte klauzulą tajności .http://ec.europa.eu/atwork/programmes/docs/cwp2012_pl.pdf Dziesiąta runda tych negocjacji odbyła się bodajże w sierpniu w Waszyngtonie, gdzie trzy lata później tych tajnych pogaduszek nastąpił finał – listopad 2011, skrót: http://www.europarl.europa.eu/pdfs/news/public/story/20101119STO96282/20101119STO96282_pl.pdf  

Czy dziś jesteście jeszcze pewni, że Polska jeszcze jest Polską i Polską pozostanie, gdy padają tak przerażające wypowiedzi jak poniżej. Oto wypowiedz jednego z największych błaznów i palanta, który jest odbiciem zdegenerowanych dzisiejszych elit. Palikot podczas ubiegłotygodniowego [chyba niedziela 19 luty] spotkania zorganizowanego przez komucha A. Kwaśniewskiego. Kwaśniewski zaprosił polityków, ekspertów i ekonomistów sympatyzujących z centrolewicą. Wśród nich znaleźli się o zgrozo, byli premierzy Oleksy, Miller i Cimoszewicz, Palikot, twórca Gadu-Gadu Łukasz Foltyn, socjolog prof. Janusz Czapiński, założyciel „Krytyki Politycznej” Sławomir Sierakowski, poseł Platformy Rosati, Arłukowicz (zatrzymały go obowiązki w ministerstwie, ale obiecał, że na następne spotkanie przyjdzie), szef Stronnictwa Demokratycznego Paweł Piskorski, doradca prezydenta Tomasz Nałęcz i senator Marek Borowski.

Palikot zabierał głos jako trzeci, zaraz po Cimoszewiczu i Kwaśniewskim. Mówił o pozycji Unii Europejskiej i roli, jaką powinna odgrywać w niej Polska. 
W pewnym momencie wypalił: –,, Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości”. 

O ogromnych spustoszeniach w świadomości ludzi oraz wyżarcia Polsce mózgu świadczą wypowiedzi, postawy i dyskusje, brak patriotyzmu i poczucia przynależności do Narodu do Polski. Polską rządzą antypolskie ukryte siły, upokarzające Polaków w ich własnym kraju. Wszelkie działania PO i Tuska który ma krew na rękach robią wszystko by Polacy więcej nie podnieśli głowy. Zapominają tylko, że każdy reżym upada a dyktatorzy idą pod ścianę. Tak się stało z Husajnem, Kadafim,- tak też się stanie z Tuskiem i jego żołnierzami, którzy już zatruli się własnym jadem.  Przyspieszymy wzrost gospodarczy. Podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. Wycofamy wojska z Iraku. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Tak było 19 października 2007 a jak jest?  

Mamy Smoleńsk, strach, mordy polityczne, ogromny dług publiczny http://www.dlug-publiczny.pl/ , tysiące głodnych dzieci, bezrobocie sięgające ponad 3 mln, refundowane ,,tanie leki”, tanie stadiony, wspaniałe autostrady które już należy remontować, perspektywę pozostawienia wieku emerytalnego w spokoju, gdyż przed wyborami Tusk ,,zapomniał”, po wyborach sobie przypomniał no i zieloną wyspę.

Dziś pytam się Was, czy nie jest już za późno? Czy nie jest już za późno, i jaką cenę trzeba będzie zapłacić za powrót Polaków, Polski do cywilizacji chrześcijańskiej?? Za to, aby Polacy poczuli, że są we własnym kraju, we własnym domu!!

Grzegorz Michalski

Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności

www.zolnierzesolidarnosci.com

Ps: Wszystkie części z serii ,,Polska w okowach mafii” znajdziecie Państwo z łatwością w wyszukiwarce google, łącznie z pierwszą pt: ,,Powstań Polsko skrusz kajdany””- Grzegorz Michalski

0

Grzegorz50 http://www.zolnierzesolidarnosci.com

Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności. Uznany przez IPN w Poznaniu za pokrzywdzonego.

22 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758