Bez kategorii
Like

Polska sianorządowa

06/10/2012
318 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Sianokosy w spółce Amber Gold osiągnęły nadzwyczajne rezultaty.

0


 

 

Już nikt nie ma chyba wątpliwości, że Polska to kraj rolniczy. Podstawowym wytworem produkcji rolniczej jest siano. Jak zbawienny i wszechstronny jest to produkt, pokazują wszystkie dziedziny polskiego życia.

 

Siano jest podstawą zaspakajania funkcji życiowych wszystkich obywateli.

 

Siano odgrywa szczególnie ważną rolę w życiu sianorządów. To one, w celu zwiększenia produkcji tego wyrobu, stosują dopłaty unijne jako główny środek przyspieszający jego wzrost i to w dodatku bez jego zasiewu. One mają to w genach bez jakichkolwiek modyfikacji.

 

Siano jest elementarnym pokarmem odbiorców konsumujących ten przysmak w postaci wszelkiego przekazu medialnego. Doskonale wypełnia mózg i wpływa korzystnie na eliminację wszelkich potrzeb związanych z koniecznością spożywania innych produktów. Siano zawiera wszystko, czego potrzebuje ludzki mózg.

 

Nie sposób opisać jego wpływ na całą sianorządowość. Tylko ten produkt pozwala na całkowite wykręcanie się nim dla tych, którzy go posiadają, w tym sądom, marszałkom sejmów, ogólnie wszystkim ważnym osobistościom. Jest on bez przerwy przywoływany przy każdej potrzebie zaspokojenia dowolnego celu. Wszędzie słyszy się wołanie ,,daj siana” , ,,masz siano ?” , ,, bez siana nie ciągnę nawet samolotu” .

 

Sianorząd Donalda Tuska wzmocnił rolę siana i tak mocno spopularyzował jego stosowanie, że wszystkim urzędnikom sianorządowym wystaje ono z butów.

Społeczeństwo zaś jest tak syte, że wychodzi jemu ono bokami. Nadmiar siana jest inwestowany w kruszce, z których to powstaje sieczka, produkt uboczny przetwarzania siana. Proces zamiany siana obywateli w inne produkty wymaga dalszych modyfikacji, aby żadnej słomki nie uronić. Podobnie zresztą jak w przypadku wystawania siana z butów, jest to już gorszy gatunek siana, zmutowany genetycznie, zwany słomą.

 

W sferze intymnej siano odgrywa istotną rolę. To na nim powstają ludzie bez potrzeby stosowania innych środków zastępczych, jak choćby in vitro.

 

Polska sianem stoi.

 

 

 

Niech siano będzie też natchnieniem dla wszystkich kabaretów, ruszajcie na sianokosy.

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816