NEWS
Like

Polska nie dla idiotów!!

18/06/2014
391 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
Polska nie dla idiotów!!

Polska nie dla idiotów!!

0


obal

 

 

 

Ponad 900 godzin nagrań! Polski Reality Show, podbija świat, słuchajcie, oglądajcie, jak takie państwo, z taką historią, zostało upodlone przez … idiotów!

Kurtyna w górę !

Wszystkie tłuste misie wpadły w panikę.

Premier Piechociński, to wiadomo, szczery chłop, więc wypalił ni mniej ni więcej, tylko to, że obiecuje bezkarność autorom nagrania, byleby tylko taśmy trafiły do Prokuratora Generalnego, a tam już wiadomo, dla dobra państwa polskiego, które nie istnieje, zostaną utajnione…

Wiadomo, że w Polsce można wszystko obiecać, co tam, to taki prywatny folwark, więc organy państwa są zbędne.

Prezes NIK nagle (sic!) składa doniesienie do ABW o swoim spotkaniu z

J.Kulczykiem, tym Kulczykiem, który

Cyt:

. Ostatnio w ramach Katowickiego Europejskiego Kongresu Gospodarczego dr J.Kulczyk pouczał Polaków, że „nasze przywiązanie do języka i kultury obciąża Europę”, może tą właśnie złotą myśl chciał przekazać szefowi NIK-u tyle, że niestety nie posłużył się językiem migowym

http://wpolityce.pl/polityka/201235-szewczak-prezes-nik-udaje-hamleta-najwyrazniej-jest-sie-czego-bac-a-pole-do-szantazu-najwazniejszych-osob-w-nawet-teoretycznie-istniejacym-panstwie-polskim-urosla-do-gigantycznych-rozmiarow

Jakie złote myśli, panie Kulczyk, jaki z pana patriota, wypisz wymaluj jak nasz premier D.Tusk teoretyk historyk od stanu umysłu nienormalnych Polaków, albo Cimoszewicz, który kiedyś w Polsacie wypowiadał się o tym niepotrzebnym i na szczęście zanikającym polskim nacjonaliźmie.

Niepotrzebny nacjonalizm… przywiązanie do języka i kultury…. jak się boją użyć tego słowa, patriotyzm… jak ich parzy…

Pierwszy gościu, dostaje odznaczenia od Niemców, drugi to spec od ubezpieczeń Polaków w czasie powodzi, a trzeci przejmuje na potęgę polski kapitał za bezcen, podatki oczywiście płacąc w innych krajach, nawet nie chcę wnikać w jakich, wiadomo … europejskich, to nic dziwnego, że się martwi o Europę a Polska jest obciążeniem, robi chłopak co może, żeby ulżyć temu obciążeniu.

Organy państwa jednak poczuły się w obowiązku i weszły do siedziby „Wprost” żądając wydania „nośników” jak napisał na twiterze dziennikarz tego pisma Michał Majewski. Tyle, że redakcja Wprost im tych taśm nie wydała, a jak napisał na twiterze C.Gmyz :

w Niemczech Trybunał Konstytucyjny uznał, że wejście przez FKA (coś w rodzaju naszego CBŚ) do redakcji Cicero było złamaniem konstytucji

 

No i zabawa trwa, zabawa groźnych idiotów, którzy cholera wie, co jeszcze gadali w czasie tych kolacyjek, kiedy żarli i popijali, w dodatku za państwową forsę, czyli naszą.

W świat w każdym razie poszedł komunikat o polskich idiotach u sterów władzy.

Każdy gangster, każde państwo może was sobie ponagrywać i trzymać w garści, bo jesteście idiotami, którzy rządzą moim krajem.

Interes mojego kraju, to dla was pikuś, ważne, żeby utrzymać się u władzy.

A żeby było jeszcze śmieszniej, to okazuje się, że premier wiedział o podsłuchach, tylko okazuje się, że zapomniał o nich uprzedzić swoich kolesi.

Cyt:

Według ustaleń gazety, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzegła szefa rządu, że w jego ulubionej knajpie Lemongrass może dochodzić do podsłuchiwania.

Pracował tam zresztą Łukasz N., który od ponad roku jest menedżerem w restauracji… Sowa i Przyjaciele

http://wpolityce.pl/polityka/201207-tusk-ostrzezony-przez-abw-w-knajpie-moga-pana-nagrac-czy-dlatego-szefa-platformy-nie-ma-na-tasmach

Znaczy, następny idiota…

 

Natomiast nasi sąsiedzi, ulubieńcy miłościwie nam panującego premiera, idiotami nie są.

Właśnie teraz, szybciutko:

Cyt:

Rząd Niemiec przyjął porozumienie, które prowadzi do zniszczenia polskiego węgla. Propozycja dotyczy unijnej polityki klimatycznej. Niemcy chcą, by wyłączenie z obrotu 900 milionów pozwoleń na emisję dwutlenku węgla nastąpiło już w 2017 r., a nie jak proponuje KE w 2021 r.

 

Przyjęcie takiej propozycji uderzy w Polskę, której gospodarka jest oparta na węglu. Prof. Jan Szyszko, były minister środowiska, powiedział, że w tej sytuacji konieczna jest reakcja rządu. Dodał, że PiS nadal domaga się renegocjacji pakietu-klimatycznego. Niemcy robią to niezwykle skutecznie – stwierdził.

–         Niemcy rozwijają potencjał energetyczny oparty o węgiel brunatny, renegocjując równocześnie zapisy pakietu klimatyczno-energetycznego. Niemcy mają w tej chwili większą emisję w przeliczeniu średnio na głowę mieszkańca, a mimo to oskarżają Polskę o to, że to głównie ona zanieczyszcza atmosferę pod względem dwutlenku węgla. Równocześnie Niemcy bardzo zainteresowani są tym, aby przejąć polskie przeogromne zasoby energetyczne, w tym węgla kamiennego i brunatnego

http://80sec.info/infos/670986_niemcy-niszcza-polski-wegiel

Renegocjacje? Po co? Renegocjacje to robią Niemcy, ale tam nie rządzą idioci!! W dodatku to pomysł tego znienawidzonego PiS!

Nikt nie zajmuje się zabezpieczeniem odpowiednimi przepisami, jak to ma miejsce np. w Danii wykupu polskiej ziemi przez obcokrajowców.

Okres ochronny wygasa już w maju 2016 r.!

Kwaśniewski, co by nie było były prezydent, lobbuje na rzecz rosyjskiego Acronu, który chce przejąć polskie Azoty, premier przyjmuje niemieckie odznaczenia i nie widzi nic złego, że te próbują przejąć polski węgiel.

Czekoladowy Orzeł, biało-różowe flagi, różowe okulary, pogrzeb z honorami generała, nietykalne rosyjskie pomniki „wyzwolicieli”, katastrofa smoleńska,… kto chciał to widział, że państwo polskie przestaje istnieć…, ale inni dopiero musieli to usłyszeć…

Wszyscy mają w dupie, co się stanie z polską ziemią… idioci? czy,…. coś jeszcze bardziej przerażającego, co rzuciła w twarz temu ostatniemu 17 letnia polska dziewczyna…??

 

 

Inne zapisy autora:

0

Anna Słupianek
Anna Słupianek

111 publikacje
102 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816