Bez kategorii
Like

Polonia zawiedziona spotkaniem z premierem Kaczyńskim

26/09/2011
225 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

– “Nawet z krajem w Afryce nie byłoby problemu z połączeniem”.
– Tak, ale tam nie rządzi komusza agentura”.

0


Wczoraj (25 września 2011 r.) setki pro-PiSowskich Polaków z Toronto i Chicago przybyło do olbrzymich wynajętych sal na spotkanie z premierem Jarosławem Kaczyńskim. Organizatorzy zapewniali, że o godz. 15:00 rozpocznie się video-konferencja z p. premierem i że wszystkie połączenia Toronto – Chicago – Warszawa są sprawdzone i działają sprawnie.

O godz. 15:07 pojawili się na ekranach organizatorzy i redaktorzy w siedzibie "niezależnej TV" w W-wie i ujrzeliśmy prem. Kaczyńskiego. Na jego widok w wypełnionych Polonią salach rozległy się huczne oklaski, ale… połączenie dźwiękowe przestało działać. 

Próbowano z naszej strony, w Polish Cultural Centre in Mississauga pod Toronto, przez ok. 75 minut rozmaitych sposobów naprawy. Potem nawet używać SKYPE. Nic z tego… W końcu rezygnując z obrazu próbowano nawet telefonu komórkowego. Bez skutku… Zobaczyliśmy p. Kaczyńskiego opuszczającego studio TV. Mocno zawiedziona widownia zaczęła głośno obwiniać  komuszą agenturę w Warszawie. Po dwóch stronach Atlantyku każdy uczestnik niedoszłego spotkania zmarnował ok. 3 godzin.

Organizatorzy konferencji b. przepraszali widownię i nawet chcieli zwrócić zebrane już dobrowolne datki na sierociniec w Polsce. Zebrani ludzie rozumieli, że to nie z  winy organizatorów nie doszło do spotkania z premierem i odmówili zwrotu pieniędzy. Wychodząc zawiedzeni nawet klnęli na spodlonych rodaków z nad Wisły.  

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Vars

Doswiadczony dlugim zyciem na Zachodzie, widze zza Atlantyku sprawy w Polsce i na swiecie czesto inaczej niz wielu rodaków.

174 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816