HYDE PARK
Like

Polityczny skandal

28/05/2013
543 Wyświetlenia
7 Komentarze
3 minut czytania
Polityczny skandal

Genezy niedościgłych wzorców działania komisji wyborczych w Rosji należy szukać w historii. Otóż w 1934 r. na XVII zjeździe WKPb odbyły sie wybory w KC na genseka. Startowali – dotychczasowy sekretarz generalny – Stalin i popularny działacz partyjny Siergiej Kirow. Wg zbiegłego na zachód (via Iran) adiutanta Stalina – Kirow dostał wszystkie (za wyjątkiem Stalina) głosy.

0


Stalin mając swoją komisję wyborczą ogłosił, iż to on otrzymał 100 % głosów. W grudniu tego samego roku Kirow został zastrzelony i wg wspomnianego adiutanta – w następnych 2 latach WSZYSCY głosujący członkowie KC ponieśli śmierć. Chruszczow potwierdził po latach, ze wybory w 1934 r. były sfałszowane.

Obecna CKW Rosji też ma swoje osiągnięcia – jej przewodniczącego nazywają czarodziejem – zawsze zapewni odpowiednie zwycięstwo Kremlowi (Putinowi). Np. wg sprawozdania CKW w Czeczeni była 100 % frekwencja wyborcza i za Putinem głosowało 97, czy 98 %. Można byłoby się uśmiać, gdyby nie to , że rzecz jest poważna w kontekście całkowitego zniewolenia narodu. Tak wygląda demokracja pod światłym kierownictwem Putina i CKW Rosji.

Do takiej instytucji, o takich tradycjach pojechała “nasza” PKW – po co? W celach naukowych, jak teraz głoszą; nie jest to naukowa placówka, może jest tam jakiś były naukowiec, ale by uzyskać naukową wiedzę o rosyjskiej CKW nie potrzeba naukowej ekspedycji – wystarczy ściągnąć dostępne materiały. Rodzi sie zatem podejrzenie, że istnieją tajne jakieś materiały i dlatego konieczny był kontakt osobisty – jakie to mogą być informacje?

Jedynym logicznym tłumaczeniem tak licznej delegacji PKW w Moskwie jest pozyskanie, w imię wspólnych interesów, jakichś komputerowych sztuczek pozwalających zliczyć dane z protokołów obwodowych komisji wyborczych po myśli aktualnej władzy. To już działanie przestępcze. Tak to widać i potwierdzeniem tej tezy jest dość dziwny skład PKW z udziałem sędziów stanu wojennego i innych sprzed r. 1989. Także zawsze dużo daje do myślenia wynik ostatnich wyborów prezydenckich, kiedy to przed północą zdecydowanie kilkoma punktami prowadził J. Kaczyński, a rano okazało sie, że wygrał Komorowski.

Obecny obóz władzy udowodnił, że dla jej utrzymania nie cofa się przed niczym; nie przydziela miejsca na multipleksie opozycyjnej stacji TV (tak, jak komuniści nie przydzielali papieru). Wspiera finansowo (poprzez umieszczanie reklam) tylko reżimowe czasopisma i rozgłośnie, subsydiuje finansowo lewackie wydawnictwa (Krytyka polityczna), do rozpędzania legalnych demonstracji używa bojówek (Tarasa) i tysięcy agentów w kominiarkach, nawet bojkotuje narodowe święto (3 Maja w Krakowie).

“Szkolenie” PKW w Moskwie to polityczny skandal.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz40

337 publikacje
31 komentarze
 

 1. Proponuję nową nazwę Polityczna Komisja Wielkoruska

  0
  • Przepowiadam, to się upowszechni, teraz już coraz niższe szarże będą “jeździły na kurs tańca do Moskwy, a po powrocie będą tańczyły jak im Ruskie zagrają”.

   Jako na górze, tak i na dole 😉

   0
 2. ,,…potwierdzeniem tej tezy jest dość dziwny skład PKW z udziałem sędziów stanu wojennego.”
  Dlaczego tak tajemniczo. Płk Stanisław KOSMAL (w stanie wojennym kapitan) sędzia wojskowy w Izbie Wojskowej Sądu Najwyższego nie powinien się tak ukrywać, wszak sędzia ma, co gwarantuje mu ustawa, nieskazitelny charakter.

  0
 3. Ci panowie powinni być wymienieni, bo nie są wiarygodni i wybory przez nich przeprowadzane nie są wiarygodne pod każdym względem. Rosjanie wykorzystują Smoleńsk i uwikłanie Tuska w ten zamach, na co oni maja dowody, robią w Polsce co chcą , wykorzystując tą sytuację na szkodę Polski.

  0
 4. “Szkolenie” PKW w Moskwie to polityczny skandal.
  Gdyby było w Tel-al-viv
  Było by ok ?
  Sakiewicz by na pisał że jedynie właściwe.
  W ogóle to co ci posłowie mogą jeśli i tak muszą przyklepywać przepisy przychodzące z Brukseli.

  0
 5. Kochani jest mapka, gdzieś to mam ale potrzeba mi czasu aby źródło informacji znaleźć. Sens jest taki; Polska (z tej mapki) którą wydał “KLUB RZYMSKI” w latach 70-tych, znajduje się pod wpływami ROSJI, niezależnie od sojuszy do których należy!!!
  A jest tak, że należymy do NATO I UNII EUROPEJSKIEJ, lecz rządy nad nami sprawować będzie rosyjskie Bizancjum . Stąd mamy “CASA” a więc wymordowanie dowódców wojskowych (Raport Macierewicza o WSI) o polskich korzeniach, potem wymordowanie reszty z pro-polskich polityków i generałów oraz ludzi opozycji lat 80-tych i początku 90-tych w tak zwanej “katastrofie smoleńskiej” który to mord odbył się w Warszawie a ciała zostały przetransportowane do Moskwy, ciąg dalszy znamy (Istnieje prawdopodobieństwo, że część komuszego tałatajstwa przetrwała i żyją gdzieś po kontrolą).
  Prawda jest taka, że oba morderstwa zostały zaplanowane z premedytacją i wykonano je przez służby Rosji i Polskich Syjonistów, oraz angielskiego MI6 a także niemieckiego wywiadu BND (WERWOLF – niemieckie państwo podziemne w Polsce). Dlatego cisza w tym temacie w Unii Jewruopejskiej, po wykonaniu wyroku na polskich (polsko-żydowskich) patriotach, którzy chcieli bronić polaków przed zalewem syjonistycznego żydostwa USraelskiego.
  Wszyscy Spiskowcy to jedna rodzina a więc Syjoniści i ich poplecznicy!!!
  Jak można się dziwić, że gnoje jeżdżą po instrukcje do Stalino-Putina, toż to jawna kpina, i danie do zrozumiena okupantom syjonistycznym, zasiadającym w Sejmie i Senacie a szczególnie w tzw. rzadzie; NIE PODSKAKUJCIE, MAMY WAS WSZYSTKICH NA OKU, MAMY NA WAS HAKI, JEDEN FAŁSZYWY RUCH I JEST PO WAS!!!
  Jeśli myślicie, że to wymysły chorego psychicznie to WASZ problem, weźcie, PROSZĘ, pod uwagę fakty, a one zaprowadzą was do PRAWDY!!! Pozdrawiam.

  0
 6. 12 apostołów pojechało do Moskwy po instrukcje. Ciekawe czy po powrocie z Moskwy będą
  w stanie przeprowadzić konferencje prasową.
  Tak w ogóle kto wybrał tych starych dziadów do PKW. Czas wymienić kadryna młodsze panie prezydencie Komorowski. Obódż się , nie śpij, zacznij pracować dla Polski, choć twoje prawdziwe nazwisko Szynuszczykiewicz. Czy jakoś tam. No niech mnie ktoś porawi. Pozdrawiam.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816