Bez kategorii
Like

Policja i Straż miejska

12/04/2011
271 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Dzięki blogerowi ZX9R obejrzałem niespotykane w zachodnich krajach zachowanie policji. Proszę obejrzeć film.

0


 Dzięki blogerowi ZX9R obejrzałem niespotykane w zachodnich krajach zachowanie policji.

Proszę obejrzeć.

Zastanawiam się tak na poważnie w jakim ja kraju żyje, to nie jest Białoruś to jest powrót do przeszłości, powrót do czasów ZOMO, ORMO, SB, MO. Jak można tak się ze szmacić jak na tym (i nie tylko) filmie Wałęsa, zresztą tą szmatą Wałęsa był już po roku 70-tym.

W końcówce tego filmu przyszedł jakiś oficer do komisariatu wyjaśnić sytuacje, jak dla mnie to był typowy SB-k, może się mylę ale mam takie wrażenie, taki z wąsami, chamski, cwaniak, jak widać jeszcze tacy są.

Nie dziwię się temu co działo sie wczoraj na Krakowskim Przedmieściu, tak właśnie robią służby jak im się na to pozwala, a kto za tym stoi nie muszę wymieniać ale w tym wypadku to jest HGW, Nałęcz, Komorowski, Tusk, i cała ta mafia.

Dziwię się naszemu kościołowi że tak mało kapłanów mówiło prawdę taka jaką ona jest w tych czasach od trzech lat, a szczególnie od roku. No tak jak można mówić prawdę na kazaniu jak Komorowski poucza księdza co na tym kazaniu ma mówić żeby było poprawnie politycznie, a i kuria też palcem pogrozi.

Dziwię się że politycy Prawa i Sprawiedliwości tak mało robią po 10 kwietnia tego roku. Co mają robić? O tym teraz nie bedę pisał, powinni czuć naród a tego nie widzę.   

    

 

 

Inne zapisy autora:

0

Nida

Polityka,wydarzenia,sport,zeglarstwo

191 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758