Praca i Finanse
Like

Pobierający zasiłki nie dostąpią zbawienia!

23/11/2015
515 Wyświetlenia
3 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Nie, nie jest to innowacyjna, niczym program Ryszarda Petru, interpretacja Pisma Świętego. Katoliccy zasiłkobiorcy nie mają się czego obawiać. No, przynajmniej do momentu, aż opiekuńcze państwo w końcu zbankrutuje. Tytuł odnosi się jedynie do muzułmanów. I nie są to żarty, ale zacznijmy od początku.

0


 

Cenię sobie lichwę, jako podstawę zdrowej konsumpcyjnej kultury. Cenię sobie, a że lichwa tradycje ma głębokie i że ja w tym względzie jestem niebywałym wręcz konserwatystą, nie dość, że pożyczek udzielam wyłącznie na procent, to nawet pożyczkę przyjmując sam proponuję oddać dług z nawiązką. Nad czym ubolewam, istnieją jednak ludzie którzy lichwę nazywają procederem na dodatek zwykle okraszonym kilkoma przykrymi epitetami. Odmienności akceptuję, różnorodność jest piękna – a przynajmniej bywa. Ot, jeden lubi lichwę, drugi dyskonto. Przeciwnikami lichwy są jednak coraz liczniejsi na naszym kontynencie muzułmanie. Muzułmanie, co wynika z ich religii, z lichwy korzystać nie mogą – dla przykładu: nie mogą czerpać zysku z oprocentowanych lokat. I tu właśnie jest problem, bo lichwa w Europie jest wszechobecna. Nie chodzi mi tu o drobne pożyczki. Nawet najlepszej ofercie można się oprzeć. Cóż jednak począć, gdy cały ten europejski dobrobyt, do którego przybywają tłumy uchodźców, powstał z procederu zakazanego przez Koran? Cóż począć gdy drogi, lotniska, szkoły i szpitale, a nawet pomoc społeczna finansowane są z międzypaństwowych, oprocentowanych pożyczek? Czy warto ryzykować rajskie dziewice dla zapomogi z MOPR-u? Bogobojny muzułmanin nie może w zgodzie z Koranem żyć w Europie.

QED

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Kasper Gondek

Obiektywna rzeczywistość - Rozum - Własny Interes, Egoizm - Kapitalizm

70 publikacje
6 komentarze
 

3 komentarz

 1. Avatar kanton

  Zacznę i innej beczki. TVP info jak nazwa wskazuje winna być od podawania informacji dla oglądających ten program. Jednak jak można nazywac TVP info , skoro podczas jednej godziny nadawania informacji jest przez 25 minut ,zaś reklam i zapowiedzi reklam jest 35 minut. Kto tu kłamie szanowni reprterzy TVP info. Czas wejść pod stół i odszczekać przeprosiny dla p;rof Glińskiego.

  0
 2. Avatar PAAAaanie Gondek...

  Czy napisał Pan to na zamówienie żydowskiego banksterstwa ?.. czy też z Własnej g.., pardon, inicjatywy, bo rzeczywiście Pan tak myśli,jak pan tu zapodaje ?…
  “Lichwa”, to nic innego, jak “procenty”, na których funkcjonuje ten (żydowski) system RABUNKU (gojów). System ten DETERMINUJE cykliczne :”kryzysy” i “grube kreski”, gdzie nieodmiennie – jedni pozostają obrabowani, a nieliczna mniejszość (zawsze ta sama, czyli Rotschildowie i ich piramidalna mafia..) – odchodzi z kasą i robi kolejne wojny (i – w dalszym ciągu kasę..).
  Co właśnie, nawiasem mówiąc, odbywa się właśnie (kolejny raz…) na naszych oczach.
  Czas może się obudzić z Matrix-a, Panie Kasper i przestać opowiadać bzdety ?..
  CHYBA, że jest Pan etatowym trollem ?… 😉
  Nie tylko Muzułmanie mają zakaz stosowania procentów. I chwała im za to… (dlatego ich USrael nie lubi..).
  Także i Chrześcijanie ongiś ten zakaz mieli wbudowany.. Dopóki ryba nie zaczęła się psuć od głowy, czyli od Watykanu – zinfiltrowana przez żydowską masonerię…
  Fuj ! Panie Gondek…

  0
  • Avatar Zygi

   Czy to właśnie nie z tego powodu Żydzi opanowali tę intratną część europejskiej gospodarki? Im było wolno pożyczać na procent podczas gdy bogobojny chrześcijanin takowej pożyczki królowi udzielać nie mógł.
   I interes się kręcił. Przepraszam – kręci.
   Wypędzenie Żydów z Izraela przez Rzymian jako powód ich masowej obecności w całej Europie jest zwykłą bajką powtarzaną bezmyślnie.

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816