POLSKA
Like

Po nitce do kłębka, czyli afera podatkowa w polskiej siatkówce

19/06/2014
981 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Po nitce do kłębka, czyli afera podatkowa w polskiej siatkówce

Wypowiedź min. Parafianowicza dotycząca wyciągania za uszy siatkarzy z reprezentacji Polski od kilku dni jest hitem Internetu. Jak się wydaje afera taśmowa z siatkarzami w tle nabiera właśnie rozpędu, bo wiceminister finansów zapowiedziała wczoraj sprawdzenie „wszystkich wątków”, które się pojawiły w tym artykule, a co najważniejsze poprosiła też o informacje o „postępowaniach, które były toczone przez urzędy kontroli skarbowej w całym kraju wobec osób, które w jakikolwiek sposób były związane z reprezentacją Polski w siatkówce”!

0


Bingo! Po nitce do kłębka…i pewnie dlatego pytanie czy „polscy siatkarze są przestępcami podatkowymi” interesuje wszystkich poza…samym PZPS!
http://telewizjarepublika.pl/pzps-nie-chce-odniesc-sie-do-tasm-rozmowa-telefoniczna,8237.html#.U6E7FkCuM_g
Prezes / tylko jego ślady na śniegu są prawdziwe / Przedpełski nie odbiera telefonów od dziennikarzy. Podobno nabrał wo(ó)dy w usta. Jego pseudorzecznicy Szyszko i Uznański dla odmiany twierdzą, że nic nie wiedzą, nie znają tematu, o sprawie nic nie słyszeli ! Albo to jakiś siatkarski Matrix, albo rodzina Soprano?!
I tym razem służę pomocą mając nadzieję, że poniższe pytania nie tylko odświeżą pamięć Uznańskiemu, ale też zostaną wykorzystane w toku czynności prowadzonych przez Ministerstwo Finansów i prokuraturę:)
1. Czy prawdą jest, że „kontaktem operacyjnym” między siatkarzami a p. ministrem Parafianowiczem był Artur Popko, wiceprezes PZPS ?!
2. Co konkretnie, w wypowiedzi p. Parafianowicza oznacza określenie „ wyciągnąć za uszy”?! Czy chodzi o to, że wymieniani już przez różne media z imienia i nazwiska siatkarze zapłacili tylko należny podatek czy również domiar?!
3. Czy i który z siatkarzy poniósł odpowiedzialność karną za wystawianie lub wykorzystywanie lewych faktur?!
4. Czy i który z niżej wymienionych pseudodziałaczy miał podobne kontakty z ministrami: Nowakiem i Parafianowiczem :
• Artur Popko,
• Mirosław Przedpełski,
• Jacek Kasprzyk,
• Marek Brandt,
• Witold Roman,
• Andrzej Wołkowycki,
• Wojciech Czayka ( poprzednio używający nazwiska Czajka)
• Konrad Piechocki?!
5. Jaką rolę w tej sprawie, oprócz tajemniczego producenta lewych faktur, odegrały firmy związane z samym Przedpełskim i jego synem? Jaką związane z Arturem Popko?

A teraz Mirosławie dobre słowo do ciebie:
Po pierwsze żal mi ciebie. Jako figurant dałeś się wpuścić w niezły kanał! Teraz naprawdę jesteś na łasce i niełasce kancelarii Brochwicza i agencji Artmedia! Bez ich „sztuczek” ani chybi przejdziesz do historii! Niestety, tylko jako kreatywny przekrętas, za czasów którego z kasy PZPS wyparowało kilkadziesiąt milionów, a siatkarze okazali się pospolitymi przestępcami! Po drugie musisz wreszcie zrozumieć, że ukrywając się przed dziennikarzami potwierdzasz tylko prawdziwość przysłowia : Drży na baranie włos , kiedy owce strzygą!

Weź się w garść i zadbaj o siebie. Musisz przecież w dobrym zdrowiu dotrwać do wyroku i jakoś przeżyć kolejne, niełatwe dla ciebie, 10 lat!

Inne zapisy autora:

0

Avatar
janfilip

NULL

20 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816