KULTURA
12

Petycja do Donalda Trumpa

30/04/2018
702 Wyświetlenia
3 Komentarze
29 seconde czytania
Petycja do Donalda Trumpa

Petycja do Donalda Trumpa, aby nie podpisywał ustawy żydowskiej. Należy to rozgłosić w całej Polsce Podpisz i wyślij znajomym WIĄŻĄCA PETYCJA https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017   POTUS Donald Trump: Please do not sign incoming 447 – Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. | We the People: Your Voice in Our Government Inne zapisy autora: Naród Wybrany Sieć śmierci Bestii cz.6/4Naród Wybrany Sieć śmierci Bestii cz.6/3Naród Wybrany Sieć śmierci Bestii cz.6/2Naród Wybrany Sieć śmierci Bestii cz.6/1Protest przeciwko ustawie 447 – List do Donalda TrumpaPetycja do Donalda Trumpa, aby nie podpisywał ustawy żydowskiej. Należy to rozgłosić w całej Polsce

Podpisz i wyślij znajomym WIĄŻĄCA PETYCJA

https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017

 

POTUS Donald Trump: Please do not sign incoming 447 – Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. | We the People: Your Voice in Our Government

Inne zapisy autora:

Stan Rzeczy
Stan Rzeczy

Opracowanie Stan Rzeczy-Mieczysława Kowalskiego

53 publikacje
7 komentarze
 

3 komentarz

 1. klopsik

  Podpisujcie, potrzeba 100 tys. podpisów, a jest obecnie trochę ponad 28 tys. Nie wstyd Wam. Podpisy tylko do 22 maja !!!

 2. W Polsce obecnie mamy prezydenta który twierdzi że Polska to Polin czyli Judeopolonia, ministra nauki który mówi że Polska jest krajem dwóch narodów czyli Żydów i Polaków, mamy żydowskiego ministra kultury i wielu innych.

  Za chwilę Niemcy i Austriacy mieszkający w Polsce zaczną twierdzić, że Polska to jest niemiecka polonia, Turcy że turecka polonia, Tatarzy że tatarska polonia itd.

  Turcy i Tatarzy z szamanizmu przeszli na islam i nie udają narodu wybranego. Żydo-Chazarzy lud turecko-tatarski z szamanizmu przeszli na judaizm i udają naród wybrany i wmawiają światu że Jezus był Chazarem lub Żydem.

  Miejmy nadzieję że w końcu w Polsce obejmą rządy Polacy, a całe to rządzące bractwo sprzedające Polskę Żydom stanie przed Trybunałem Stanu.

 3. JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę i prawo mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217