KULTURA
15

Petycja do Donalda Trumpa

30/04/2018
784 Wyświetlenia
3 Komentarze
29 seconde czytania
Petycja do Donalda Trumpa

Petycja do Donalda Trumpa, aby nie podpisywał ustawy żydowskiej. Należy to rozgłosić w całej Polsce Podpisz i wyślij znajomym WIĄŻĄCA PETYCJA https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017   POTUS Donald Trump: Please do not sign incoming 447 – Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. | We the People: Your Voice in Our Government Inne zapisy autora: Odezwa II RPNaród Wybrany Sieć śmierci Bestii cz.7.4Upadająca cywilizacja Sieć śmierci Bestii cz.6.2Upadająca cywilizacja Sieć śmierci Bestii cz.6.1Naród Wybrany Sieć śmierci Bestii cz.7.3Petycja do Donalda Trumpa, aby nie podpisywał ustawy żydowskiej. Należy to rozgłosić w całej Polsce

Podpisz i wyślij znajomym WIĄŻĄCA PETYCJA

https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017

 

POTUS Donald Trump: Please do not sign incoming 447 – Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. | We the People: Your Voice in Our Government

Inne zapisy autora:

Stan Rzeczy
Stan Rzeczy

Opracowanie Stan Rzeczy-Mieczysława Kowalskiego

57 publikacje
11 komentarze
 

3 komentarz

 1. Avatar klopsik

  Podpisujcie, potrzeba 100 tys. podpisów, a jest obecnie trochę ponad 28 tys. Nie wstyd Wam. Podpisy tylko do 22 maja !!!

 2. W Polsce obecnie mamy prezydenta który twierdzi że Polska to Polin czyli Judeopolonia, ministra nauki który mówi że Polska jest krajem dwóch narodów czyli Żydów i Polaków, mamy żydowskiego ministra kultury i wielu innych.

  Za chwilę Niemcy i Austriacy mieszkający w Polsce zaczną twierdzić, że Polska to jest niemiecka polonia, Turcy że turecka polonia, Tatarzy że tatarska polonia itd.

  Turcy i Tatarzy z szamanizmu przeszli na islam i nie udają narodu wybranego. Żydo-Chazarzy lud turecko-tatarski z szamanizmu przeszli na judaizm i udają naród wybrany i wmawiają światu że Jezus był Chazarem lub Żydem.

  Miejmy nadzieję że w końcu w Polsce obejmą rządy Polacy, a całe to rządzące bractwo sprzedające Polskę Żydom stanie przed Trybunałem Stanu.

 3. JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę i prawo mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217