Bez kategorii
Like

PARADA LIZUSÓW – ad vocem do p. Opary

03/04/2012
351 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Mogę zrozumieć Łazarza. To przecież jego pracodawca. Ale jak sfora blogerów się ustawia krzycząc – ja, ja, ja – to mnie to żenuje.

0


 

 

W żadnym przypadku nie chciałbym powiedzieć, że nasz dobroczyńca, pan Opara, bezczelnie zrzyna pomysły, jak nie przymierzając, węgierski prezydent. Wielu z nas chodziły po głowie różne listy hańby: tych co zaprzepaścili 20 lat niepodległości, tych co się cynicznie wysługują systemowi, zakłamanych dziennikarzy, czy złodziei Polski.

Każdy ma taką listę w głowie.

Swego czasu, już dosyć dawno, proponowałem dyskusję nad taką tablicą hańby. Głównie po to, by umieszczone na niej szuje wiedziały, ze jesteśmy i czuwamy. A jak sytuacja pozwoli, to rozliczymy ich  ze wszystkich świństw.

10 lutego nasz świetny kolega Piotr Marzec zadał sobie trud wykonania takiej fotograficznej tablicy hańby i opisania jej. Obiecałem ją regularnie przypominać i czyniłem to.

Niestety, w obu przypadkach odzew był marny. Owszem pozytywny, ale bez wydźwięku. No bo i co my, marne robaczki możemy? Trzeba dopiero było kontynuacji w postaci felietonu p. Opary, felietonu umieszczonego na czołówce i to nie tylko na parę godzin, by zwykli komentatorzy, jak i banda lizusów, otworzyli oczy. No jasne – teraz trzeba się wypowiedzieć, bo wypowiedź teraz i tutaj ma moc siedzenia przy pańskim stole.

Wstydźcie się koledzy szanowni.

Ps.

http://marcowe.nowyekran.pl/post/51970,infamia#comment_371507

http://jazgdyni.nowyekran.pl/post/52380,infamia-przypomnienie

 

-__________________________________________________________________

 

Inne zapisy autora:

0

dusia

Taka sobie skromna dzieweczka

166 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758