Bez kategorii
Like

otrzymane i wyszperane 14/04/11

15/04/2011
182 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Tylko
BÓG, HONOR, OJCZYZNA
Są zarzewiem na przyszłość

0


Jawią się pożądane wzorce
Karły oderwane od historii i wiary
Tradycja fobią nazwana
Nie przedziera się przez blichtr
Pijar liberalizmu brzmi skuteczniej

Już tylko śmierć otwiera oczy niedowiarkom
I tylko prawda zamyka usta cynikom
Tylko
    BÓG, HONOR, OJCZYZNA
Są zarzewiem na przyszłość

http://www.ospn.opole.pl/?p=art&id=498

10 kwietnia br. członkowie Towarzystwa Patriotycznego Młodzi Młodym oraz Stowarzyszenia Obóz Narodowo-Radykalne Podhale złożyli kwiaty i zapalili znicze przy Krzyżu Katyńskim znajdującym się na Pęksowym Brzyzku.
Uroczystość w czasie, której zgromadziło się ok. 20 młodych patriotów miała na celu oddanie hołdu oficerom zamordowanym w Katyniu oraz uczczenie pamięci ofiar ubiegłorocznej katastrofy prezydenckiego samolotu. Po uroczystości na Starym Cmentarzu w restauracji Adamo odbyła się prelekcja na temat zbrodni katyńskiej i kłamstwa katyńskiego. Podczas spotkania wywiązała się żywa dyskusja, w której m.in. wysunięto wnioski, iż głównym motywem kłamstwa katyńskiego w Polsce były jego społeczne konsekwencje. Konsekwencje nie tylko odczuwalne przez rodziny ofiar, ale przede wszystkim te o wymiarze ogólnonarodowym dotyczące moralnego wyboru czy zaświadczać prawdę, czy wybrać łatwą drogę znaczoną obłudą i fałszem, którym propaganda komunistyczna karmiła polskie społeczeństwo.
http://www.onrpodhale.boo.pl/

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym trudno jest zrozumieć, że patriotyzm młodych ludzi można nazywać faszyzmem, wszystkich nie umiejących się pogodzić z tym, że dyktuje się nam, czy i jak będziemy kochać Polskę, naszą Ojczyznę, do wsparcia Marszu, do wzięcia w nim udziału.
http://www.ospn.opole.pl/?p=art&id=500

Wypowiedź Astrid Lullien na temat podpisów pod dramatycznymi zdjęciami ze Smoleńska, które określiła jako „komiczne” oraz na temat samych zdjęć, które uznała za „niekoniecznie apetyczne” to nie jest zwykły szczyt, to są Himalaje głupoty.

Nieapetyczne ( a może komiczne) według kryteriów tej pani są zatem zdjęcia: z Czeczenii, z Afganistanu, z Hiroszimy, z dziecięcego oddziału onkologicznego, a nawet obrazy męki Pana Jezusa.
Szczytem tchórzostwa i oportunizmu była postawa Jerzego Buzka, który bał się przyznać do swego udziału w ocenzurowaniu wystawy i jak mały chłopczyk zwalał odpowiedzialność na kolegów.
Szczytem amnezji historycznej jest zamykanie ust przez zaklejanie. Czyżby kwestorzy UE zapomnieli o zaklejanych ustach ofiar hitlerowskich egzekucji?
Szczytem bezczelności była wypowiedź niejakiego Kutza, że Rosjanie niszczący wrak samolotu wykonywali tylko swoje obowiązki. Oprawcy z Oświęcimia też wykonywali (najlepiej jak umieli) swoje obowiązki. Dlaczego więc tyle hałasu o holokaust?
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=3355&Itemid=100

Sytuacja finansowa Polski coraz groźniejsza
http://www.bibula.com/?p=36335

Prof. de Mattei mówił we włoskiej rozgłośni katolickiej „Radio Maria”, że Cesarstwo Rzymskie uległo poważnemu osłabieniu po zdobyciu Kartaginy, która była „rajem dla homoseksualistów”. Dodał, że upadek Cesarstwa był skutkiem „zniewieściałości nielicznych w Kartaginie – raju dla homoseksualistów – którzy zarazili wielu”. – Odrażająca garstka pederastów zaraziła znaczną cześć społeczeństwa rzymskiego –stwierdził włoski historyk

Prof. de Mattei mówił, że Kartagina, stolica rzymskich prowincji w Afryce Północnej, stała się wylęgarnią seksualnej perwersji, stopniowo wpływającej na Rzym, który ostatecznie uległ barbarzyńskim hordom w 410 r.
http://www.piotrskarga.pl/ps,7023,2,0,1,I,informacje.html

Japonia stanowi najbardziej niebezpieczne miejsce do budowania elektrowni atomowych – dodał Ishibashi. Japoński nuklearny program musiał zawieść, jeżeli weźmie się pod uwagę , jak ignorowano historię sejsmologii tych ziem
Jeśli chodzi o uszkodzoną elektrownię atomową eksperci ostrzegają, że sytuacja może się cały czas pogarszać.

Japonia zasługuje na międzynarodowe niezadowolenie za błędne zarządzanie swoim nuklearnym programem i jesli rząd japoński nie zacznie działać, podobne katastrofy mogą się zdarzać i w przyszłości – twierdzi ekspert ds.sejsmologii, profesor Katsuhiko Ishibashi z Kobe University, który przed paroma dekadami ukuł termin "Genpatsu-Shinsai", czyli kompleks trzęsienia ziemi i atomowej katastrofy..
http://sigma.nowyekran.pl/post/10556,swiat-ma-prawo-skonczyc-ze-zlym-zarzadzaniem-programem-nuklearnym

W niedzielę do Warszawy zjechało się kilkadziesiąt tysięcy ludzi w bojowych nastrojach. Jarosław Kaczyński nie przedstawił wcześniej jednak żadnego konkretnego planu i nie wyartykułował konkretnych żądań, z jakimi mamy jechać do Warszawy (zrobiła to jedynie dzielna kobieta, Ewa Stankiewicz, która teraz z niewielką grupą osób walczy z przeważającymi siłami HGW). Manifestacje przebiegły pokojowo, za co nawet Kaczyński pochwalił przybyłych. Jaka jednak była reakcja naszych wrogów? Oskarżyli go natychmiast o rozpętanie wojny domowej!
Tym to prostym sposobem Jarosław Kaczyński został po raz kolejny prostacko ograny. Nie dość, że zapewnił pokojowy przebieg rocznicy, to jest winny wywołania wojny i zapewne niedługo będzie musiał bronić się przed delegalizacją PiS. Kampania nienawiści salonu będzie się tymczasem rozwijała w najlepsze. Wybory jesienne przegramy i bez żadnych przeszkód dokona się „dorżniecie watahy”.
Czy nie lepiej byłoby więc odpowiadać za prawdziwe, a nie domniemane polityczne „winy”? Piłsudski wybrał właściwie…
Panie Premierze, najwyższy czas zmienić doradców

http://idzpodprad.salon24.pl/297732,znowu-oszukali-kaczynskiego

Proces Antoniego Klusika z „Gazetą Wyborczą” – druga odsłona

http://ngopole.wordpress.com/2011/04/12/proces-antoniego-klusika-%E2%80%93-druga-odslona/

Kilkanaście tysięcy kibiców Legii Warszawa utworzyło podczas meczu 9 kwietnia żywy napis „gówno prawda”, przypominający logo „Gazety Wyborczej”.
Następnie wszyscy oni wyciągnęli żółte kartki, które pokazali dziennikarzom i odśpiewali „A na drzewach zamiast liści będą wisieć żurnaliści”.
Film i zdjęcia z tego wydarzenia poniżej:

http://niezalezna.pl/9147-kibice-przeciwko-klamstwom-%E2%80%9Ewyborczej%E2%80%9D

Jak kończą się manifestacje „Gazety Wyborczej”
http://ngopole.wordpress.com/2011/04/15/jak-koncza-sie-manifestacje-%E2%80%9Egazety-wyborczej%E2%80%9D/#more-3618

Narzeczony

Inne zapisy autora:

0

Jacek

Zagladam tu i ówdzie. Czesciej oczywiscie ówdzie. Czasem cos dostane, ciekawsze rzeczy tu dam. ''Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart'' Na zdjeciu jest Janek, z którym 15 sierpnia bylismy pod Krzyzem.

1481 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758