HYDE PARK
Like

Operacja Dniepr – czyli co wspólnego ma Ukraina z Czechosłowacją.

01/12/2013
1584 Wyświetlenia
74 Komentarze
5 minut czytania
Operacja Dniepr – czyli co wspólnego ma Ukraina z Czechosłowacją.

20 sierpnia 1968 roku wojska Układu Warszawskiego dokonały inwazji na Czechosłowację w ramach tzw. Operacji Dunaj.
1 grudnia 2013 roku WCz. Jarosław Kaczyński w Kijowie domagał się przed tłumami rozwścieczonego ludu „europeizacji” Ukrainy.
Czy te dwa wydarzenia mają ze sobą coś wspólnego? Oczywiście, że tak!

0


Interwencja Układu Warszawskiego i interwencja prezesa PiS miały dokładnie takie same cele. W obydwu przypadkach celem było pogrążenie zaatakowanego kraju w ustroju komunistycznym, odebranie mu suwerenności i bezwzględne podporządkowanie go międzynarodowej wspólnocie socjalistycznej. W obydwu sytuacjach przy tym samym celu różne są jednak drogi działania. W przypadku Operacji Dunaj wysłano do Czechosłowacji kilkaset tysięcy żołnierzy, natomiast „Operacja Dniepr” polegała na zbuntowaniu samych Ukraińców, tak, by w głębokiej nieświadomości i z dobrymi chęciami (którymi jak wiadomo wybrukowane jest piekło) sami doprowadzili do upadku swojego Państwa, a do pomocy wysłano im jedynie kilku pionków, jak np. wspomniany wcześniej WCz. Jarosław Kaczyński. Jest oczywiście jeszcze różnica kosmetyczna – Czechosłowaków „socjalizował” ZSRR, Ukraińców UE – co akurat jest bardzo mało istotne.
Oczywiście z obecnej sytuacji są też korzyści, jeżeli nie dla samych Ukraińców to przynajmniej dla Polaków. Dziś już przynajmniej wiadomo, że prezes Kaczyński jest zwyczajnym Eurokratą, osobą która oprócz oddania suwerenności Polski poprzez tzw. Traktat Lizboński, zabiega też o niewolę dla innych Państw. Dziwić to nie może w przypadku człowieka, który postulował wprowadzenie wspólnej armii europejskiej i który za czasów gdy Panowi Janusz Korwin-Mikke, Stanisław Michalkiewicz i Jan Łopuszański przestrzegali przed federalizacją w UE, wraz ze swym bratem prowadził kampanię na rzecz naszego anschlussu. Trzeba wiedzieć jedno – z WCz. Jarosława Kaczyńskiego jest taki patriota, jak z Anny Grodzkiej Anna Grodzka.
My jako Polacy możemy się niestety znowu wstydzić, bo władze nasze, reprezentujące rzekomo nasz Naród, dokonują po raz kolejny agresji na obce Państwo – agresji tym gorszej, że głęboko demoralizującej. O ile zwykły atak zbrojny zabija ludzi, o tyle wprowadzanie socjalizmu pod płaszczykiem demokracji (jakby to faktycznie była jakakolwiek wartość) i wolność (sic!) zabija w ludziach duszę i człowieczeństwo! Czy jednostka działająca tylko na podstawie popędów, wyrzekająca się rozumu, nieszanująca dobrze pojętej wolności i własności innych może być nazwana człowiekiem?

A teraz o samej Ukrainie: ja nie przeczę, że Państwo to jest rządzone nieudolnie, żeby nie powiedzieć celowo doprowadzane do upadku! Nie przeczę – w końcu nie bez przyczyny Pani Julia Tymoszenko odbywa karę pozbawienia wolności. Ale po stokroć lepsze są władze złe, ale własne, od internacjonalnej kontroli urzędniczo-agenturalnej.
Dlaczego? Po pierwsze: Łatwiej obalić własne władze skupione w jednym miejscu (nawet w demokracji) niż władze rozsiane po całej Europie;

po drugie: nawet obecnie Ukraina w porównaniu do Unii Europejskiej należy do „wolnego świata”. W końcu tam jeszcze nikt nie pomyślał, by zakazać mentolowych papierosów, zwykłych żarówek, a regionalne potrawy nie potrzebują zaakceptowania receptur przez np. holenderskich biurokratów.

Dlatego też Ukraińcy powinni jak najprędzej pozbyć się ze swoich szeregów unijnych koni trojańskich, a postulaty jednoczenia się z Unią zamienić na uwolnienie gospodarki spod władzy Państwa. Powinni, ale potrzebowaliby do tego silnej inteligencji, odpornej na ew. próby korupcji ze strony państw UE i odporne na marksistowską indoktrynację. Do tego jednak raczej daleko.

Natomiast obecnym władzom Ukrainy, których, rzecz jasna, nie uważam za najlepsze, muszę oddać sprawiedliwość. Bardzo dobrze radzą sobie, wykorzystując KONIECZNE środki przymusu, do zwalczenia Euro-wariatów. Ponadto JE Wiktor Janukowicz nie poddaje się euro-szantażystom, nie ulega woli omamionego ludu i nie podpisuje umowy stowarzyszeniowej z UE.

I na sam koniec: podobno Ukraina jest zagrożona z powodu ekonomicznych środków przymusu ze strony Rosji. A ja bardzo proszę o odpowiedź: Dlaczego ekonomiczne środki przymusu ze strony Unii Europejskiej miałyby być lepsze od tych z Rosji? Naprawdę chciałbym się dowiedzieć.

Kasper Gondek, Junta.pl

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Kasper Gondek

Obiektywna rzeczywistość - Rozum - Własny Interes, Egoizm - Kapitalizm

70 publikacje
6 komentarze
 

74 komentarz

 1. Avatar polipid

  Kaczyński naganiaczem do euro III Rzeszy … paradne!
  Nie wierzę że PIS to opozycja!

  0
  • Avatar Ada

   bo jesteś glupi. W interesie Polski jest istnienie Ukrainy europejskiej a nie rosyjskiej. Ale z ciebie to tzw. ruskij Palak, paniała ja.

   0
 2. Wy kurwa ocipieliście. To w szym SB jest gorsze od was. Wy też przecież komuniści. Dobrze wam z Ruskimi przeciw UE? Przecież wy za głupi jesteście. Putin by was pierwszego dnia kazał powiesić.

  0
  • Mój kochany niedokształcony Forumowiczu! – Pan Adam Michnik, zwany też redaktorem – i Pan Jarosław Kaczyński, zwany też Prezesem Wielkim – SĄ KUZYNAMI! – Wprawdzie dalekimi, ale jednak kuzynami. – A to znaczy, że w ich żyłach płynie co najmniej jedna kropla krwi żydowskiej, najpewniej z klanu Aszkenazyjczyków, czyli tych Żydów, którzy chwalą się najwyższym ilorazem inteligencji(IQ) spośród wszystkich narodów świata. – O czym świadczy wyjątkowa inteligencja tych dwóch Panów – wielokrotnie przekraczająca przeciętną inteligencję naszych posłów i senatorów a nawet naszych rządzących! – I dlatego wcale mnie nie dziwią słowa Pana Adama skierowane pod adresem pana Jarosława Prezesa a w niedalekiej przyszłości najpewniej premiera IV RP! Amen (patrz:Genealogia A.Michnika.p

   0
  • Tate Michnika kolonizował Ukrainę z ramienia bolszewików. Niedaleko pada jabłko…Stary Szechter był działaczem ukraińskim i zawsze działał przeciw Polsce, tak wiec synalek nie może być inny. Michnik, Geremek, Kuroń jeździli na Ukrainę i podburzali Ukraińców przeciw Polakom. Nam teraz potrzebny by był hetman Czarnecki który jak pogonił Szwedów do morza i po powrocie wieszał żydowskich zdrajców .

   0
 3. Avatar kanton

  Drogi dziennikarzu , po pierwsze nie obrażaj , po drugie szanuj myślenie drugiego człowieka :-(.

  0
 4. Po raz kolejny wszyscy mają okazje się przekonać lub nauczyć, że PRAWDZIWA LINIA podziału ludzkości biegnie pomiędzy Syjonistami i Gojami. Inne nazwy na grupy, partie, organizacje, sympatie, itp. to tylko sztuczne i fałszywe etykietki. Nie tak dawno, bo w okresie międzywojennym ojciec A. Michnika nawoływał- w dokładnie taki sam sposób jak to robi dziś J.K. agitując za przyłączeniem Ukrainy do UE- do przyłączenia zachodniej części Białorusi do ZSRR, za co wyrokiem sądu suwerennej II RP został skazany na 8 lat więzienia za działanie wrogie państwu polskiemu. Dzisiaj oni mają swoją nową ojczyznę nie w Moskwie tylko w Brukseli i robią dokładnie to samo tylko zmieniły się im priorytety. Tak mi coś chodzi po głowie o tym dobrodziejstwie z Ukrainy. Przecież jak oni do UE wejdą, to:

  – upadnie im pół gospodarki (czyli gigantyczna bieda i bezrobocie),
  – nabędą prawa do swobodnej emigracji do Polski i pracy, i korzystania z naszej opieki socjalnej (tak jak nasi teraz na zachodzie).
  Jest tylko pytanie ilu ich przyjedzie do Polski i się osiedli? Dwa miliony to minimum, może być nawet tego pięć, będą pracować za jeszcze mniej niż obecnie nisko zarabiający Polacy. Co się tu będzie wyrabiać?
  W Kosowie zaczęło się od tego że Albańczycy stopniowo emigrowali do Kosowa.
  A tutaj o albańskiej dywizji SS.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/21_Dywizja_G%C3%B3rska_SS_%281_alba%C5%84ska%29_Skanderbeg

  0
 5. Jarosław Kaczyński wspiera UPA=owskie ścierwo przeciwko Polakom, Banderowcy z Swobody żądają wielkiej Ukrainy aż po Rzeszów, pod flagami banderowców przemawia Jarosław Kaczyński, tak jak jego brat Lech przemawiał w sposób antypolski w Pawłokomie pod sztandarami UPA_OUN. Jest razem z skompromitowaną złodziejką jewrejką Tymoszenko, komunistką, to tak jakby w Polsce walczył o interesy Hubnerowej. Kaczyński buduje ,” autorytet” syna zbrodniarza enkawudzistowskiego, ubeckiego Stolzmana vel Kwaśniewskiego. Czy wy tu nie widzicie “Magdalenki”, wyjątkowych szkodników Polski??? Czy mało wam dowodów, że Po to samo co PIS, że Stolzman vel Kwaśniewski, Szczynukowicz vel Komorowski, Kaczyński, Berman vel Borowski, Palikot to ta sama partia???? Kaczyński ramię w ramię z Tiahnibokiem (zdjęcia na Facebooku) nacjonalistą banderowskim otwarcie nawołującym do odebrania Polsce ziem aż do Rzeszowa, to lider Svobody zakłócającej wszelkoie próby upamiętniania zbrodni UPA na Polakach. Kaczyński ZDRADZIŁEŚ Polskie dzieci zamordowane na widłach ukraińskich, Kaczyński zdradziłeś dzieci nadzianych na sztachety ukraińskie, zdradziłeś polskie kobiety, którym mordowano dzieci nienarodzone. Pojechałeś widać tam gdzie twoje korzenie, nie wracaj kanalio. Na pohybel Ci kanalio. Tu chodzi cały czas o realizację planu “osaczania Rosji”, to nie o Ukraine docelowo chodzi, chodzi o budowę NWO, Rosja im przeszkadza, Janukowycz im przeszkadza, ponieważ oni grabią do siebie i dla swoich, zamiast grabić od siebie i dla nie swoich, tak jak “porządek” zrobili w Polsce, która jest “przykładnym” narodem niewolników oraz zdradzieckiej całej obecnej klasy politycznej. Opanują Ukrainę, to łatwiej będzie podkopywać Rosję, łatwiej napuścić zdziczałych banderowców na polskie dzieci. Proszę zauważyć, że wszystkie media, jeżeli ślą komentrze z Rosji to zawsze informacja jest z tamtąd zła, a z usraela zawsze fajna, wesoła, nawet jak tragiczna to ją tak pokażą, że motłoch roni łzy. Polska w tym momencie mogłaby zawalczyć o budowę Wielkiej Polski, ale mamy zdrajców w polityce, którzy służą budowie NWO, a nie budowie Polski. – autor b. poseł RP Zb. Wrzodak

  0
 6. Niestety jak nie Rosja to międzynarodówka żydowsko masońska. Soros i finansjerka już zaciera ręce, na pewno jakiś medal będzie dla Jarka. Niemiaszki już się szykują wespół z finansjerką aby wydrenować nowe tereny ,..jewrosowchoz jeszcze będzie długo śnił się Ukraińcom a komentarz Szechtera antypolskiej chazarskiej szui to jest właśnie ”pocałunek śmierci” dla Jarka. Soros i jego bracia w wierze finansowej przeznaczyli 20 milionów USD na pomarańczową rewolucję w 2004 roku a celem jest wydrenowanie finansów, przejęcie banków i przejęcie majątku narodowego Ukrainy. Jarek wchodzi w buty Lecha zamordowanego za Gruzję [ geszeft służb Rosji, USA i Izraela]. Niektórzy do tej pory nie rozumieją o co tak naprawdę chodzi żydostwu ..Michnik i Kaczyński ….czyżby w już jednej drużynie grali? …komu jest dobrze przy korycie im czy temu umierającemu w polskich granicach narodowi ….Ukraina ma być początkiem upadku Rosji ..a potem Polski, która zniknie z map świata, na 100 lat a może i na zawsze.

  0
 7. Jak kilka lat temu tłumaczyłem wszem i wobec, że jak Unia mówi, że da – to tylko i wyłącznie w dupę. Wtedy nikt mi nie wierzył. Zaczynają ludziska rozumieć dopiero po 10 latach. A Ukraina …
  No cóż. Może to i lepiej, że dostała w dupę od razu na wstępie to przynajmniej nie będą mieli złudzeń na przyszłość.

  0
 8. I o tym jak PiS buduje schizofrenię poglądową wśród swoich wyznawców:

  prof. Krystyna Pawłowicz – poseł PiS:

  „ABSOLUTNIE NIE WIDZĘ ŻADNEGO POŻYTKU z UNII. DLA MNIE ta AKCESJA OZNACZA KONIEC POLSKI. UWAŻAM ZRESZTĄ, ŻE POLSKI JUŻ NIE MA” !!!

  Adam Hofman – rzecznik PiS:

  “UNIA EUROPEJSKA JEST RZECZĄ DLA POLSKI BARDZO DOBRĄ” !!!

  0
 9. Avatar Zbigniew - ten drugi

  Musicie pamietac, ze w interesie Polski jest istnienie Ukrainy europejskiej a nie rosyjskiej.

  0
  • Tak mi coś chodzi po głowie o tym dobrodziejstwie z Ukrainy. Przecież jak oni do UE wejdą, to:

   – upadnie im pół gospodarki (czyli gigantyczna bieda i bezrobocie),
   – nabędą prawa do swobodnej emigracji do Polski i pracy, i korzystania z naszej opieki socjalnej (tak jak nasi teraz na zachodzie).
   Jest tylko pytanie ilu ich przyjedzie do Polski i się osiedli? Dwa miliony to minimum, może być nawet tego pięć, będą pracować za jeszcze mniej niż obecnie nisko zarabiający Polacy. Co się tu będzie wyrabiać? Tak więc problem z mniejszością ukraińską w granicach Polski odżyłby z nową siłą. Co już nie raz było przerabiane w historii z wiadomym dla nas skutkiem. W Kosowie zaczęło się od tego że Albańczycy stopniowo emigrowali do Kosowa. A tutaj o albańskiej dywizji SS.

   http://pl.wikipedia.org/wiki/21_Dywizja_G%C3%B3rska_SS_%281_alba%C5%84ska%29_Skanderbeg

   0
  • Teza o “konieczności” istnienia “wolnej” Ukrainy w celu odsunięcia od PL zagrożenia ze strony Rosji jest dla mnie mooocno wątpliwa. Pomijając kwestie “na dziś” i analizę “korzyści” (he..he..) z wejścia do UE, tak dla Ukrainy , jak i PL, to dla mnie prawdziwym warunkiem niezależności PL jest silna gospodarka i silne państwo, co ma wiele konkretnych wymiarów, a do osiągnięcia czego na pewno ni może doprowadzić POlityka PIS z jego de facto nie zmieniającym modus operandi państwa programem (który “tak naprawdę” znamy???), poza frazeologią “walki z korupcją”, programem de facto socjalistycznym i pro UE. A takie “państwo” nie będzie miało tak , czy inaczej szansy w ewentualnym starciu nawet z samą Białorusią, nie potrzeba do tego żadnego “imperium sowieckiego”. Wprost przeciwnie, “wolna” Ukraina , grająca na nosie tak PL jak i UE jest znacznie większym zagrożeniem, niż umiejętne współżycie z “imperium sowieckim”, przed którym w perspektywie XXXL najbliższych lat i tak nie będziemy w stanie się “obronić” jakby co, z Ukrainą w jego granicach, czy bez.Więc opanujcie się z tym POparciem dla rezunów i pokombinujcie, jak najpierw realnie wzmocnić i uzdrowić to “państwo”..Jestem przeciwnikiem PO, gdyż jest ona główną siłą niszczącą Polskę. Jestem także przeciwnikiem Unii Europejskiej, gdyż ta jest niczym więcej jak nowym Cesarstwem Niemieckim. A na Kaczyńskim się zawiodłem. Wierzyłem że marzy o Polsce bardziej słowiańskiej niż europejskiej. A tu wyszło szydło z worka – on jest za Europą centralną i wschodnią pod panowaniem Unii czyli niemieckim. Zaczynam wątpić czy powinienem głosować na PiS. Szkoda, bo wygląda na to, że Polski już nic i nikt nie uratuje.

   0
  • Ukraina w UE będzie tak traktować Polskę jak Litwa czy Czechy, czyli będą mieć polskich polityków głęboko w dupie. Kaczyński powinien siedzieć w tej sprawie cicho i nie wpieprzać się razem z Tuskiem i innymi w wewnętrzne sprawy kraju który nigdy nie był jakimś specjalnym sojusznikiem. “Ukraina stanęła na rozdrożu,przeżywa dramat”- czyżby ? Dramat dopiero przeżyje,gdy wejdzie do tego wspólnego unijnego kołchozu.Czy Pan Kaczyński nie widzi tego,co stało się z Polską? ile nasz kraj stracił na perfidii ze strony eurokołchozu. Z tego szamba, należy uciekać Panie Kaczyński !!! Zamiast siedzieć na tyłku i “porażkę” UE na Ukrainie zwalać na nieudacznego Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, Kwaśniewskiego i innych w to zaangażowanych, albo taktycznie milczeć, to sam się podłoży, oczywiście i tak niczego nie zwojuje, a co najwyżej sprowokuje ostrą odpowiedź Ukrainy, że oto jacyś politycy z sąsiedniego kraju przyjeżdżają i podburzają tłum… A jak tam jutro dojdzie do o wiele poważniejszych zamieszek? Kto zostanie uznany za “winnego” przyczynienia się do nich? Ano Kaczyński i PiS… Brawa za niezwykle “rozsądną” strategię…Nigdy nie było państwa Ukraina i nigdy nie będzie. Najpierw PiS ….” bohatersko” ucieka przed prowokacjami do Krakowa teraz…… pcha się w paszczę wroga…..po co???? Czy jeden Smoleńsk to za mało???? Porządek to trzeba zrobić we własnym domu, na własnym podwórku, a później pomagać sprzątać u kogoś….lecz nie za tego kogoś..

   0
  • Jak sądzę, celem ich planów jest zrobienie jeszcze większych geszeftów niż w Polsce, dlatego też taka ich mobilizacja i wysłanie aby mącił swego. Ciekawe coby J.K. powiedział gdyby podczas jakichkolwiek wyborów w Polsce przyjeżdżali agitować Polaków, np. Putin, Łukaszenko, prezydent Mołdawii Nicolae Timofti itd.? Jak widać oni posługują się zawsze podwójnymi standardami, bo taka już jest ich natura. Naszą racją stanu jest prowadzenie takiej polityki w ramach przynależności do UE, abyśmy jak najwięcej z tego układu zyskali. Nam nikt tragiczne skutki zdrady w 1939 roku i w Teheranie żadnych odszkodowań nie zapłacił. Więc ciągnijmy teraz z UE ile się tylko da! A reszta niech nas nie obchodzi.

   0
  • Avatar unuk

   Ciekawa koncepcja, że

   warunkiem suwerennośći kogokolwiek w UE jest zrzecenie sie suwerenności przez wszystkich jej członków.

   0
 10. Wszelkie prowokacje pro Unijne są sterowane przez satanistów (masonerię ) New Age i Grupę Bilderberg ! Taki sam scenariusz jak w każdej inwazji na państwa Bliskiego Wschodu – gdy ci odmawiają współpracę z żydo -masonerią światową .Nie da się ożenić zgodnie różnych cywilizacji. Polecam czytanie Feliksa Konecznego. Okrutne ludobójstwo na Polakach na Wołyniu to efekt potężnych różnic cywilizacyjnych, nic innego. Do zbrodni powszechnie nawoływali prawosławni duchowni. Polaków Ukraińcy – jak by nie było potomkowie także i Polaków żyjący przez kilkaset lat w zupełnie innej zanarchizowanej cywilizacji bizantyjsko-turańskiej – mordowali nawet w kościołach. Tu nic do rzeczy nie ma nijakie nawracanie, co jest zresztą dziwnym mitem, nic takiego przecież nie miało miejsca. Wypędzano z Polski zdrajców a i to nie zawsze. Ale nikt nikogo tu na siłę nigdy nie nawracał, nie licząc początków państwa za czasów Mieszka i późniejszych władców piastowskich, co jest zupełnie zrozumiałe, cała Europa taka była wówczas, lecz nie w czasach dynastii Jagiellonów i późniejszych.A dziś stręczenie innym krajom tego czy innego satrapy w imię rzekomego bezpieczeństwa jest pójściem po linii najmniejszego oporu. Jasne, że w tym zwariowanym świecie nie uratuje nas ani wschód ani zachód, ani Rosja, ani USA, ani Niemcy ani Izrael. Nic podobnego, oni obcy nas mogą tylko pogrążyć. Nic nie da powszechne nałożenie jarmułek i posypanie głów popiołem ani podlizywanie się komukolwiek. Nic nie da prowokowanie Rosji, Niemiec, Izraela, USA i kogokolwiek innego.Jeśli Polska ma przetrwać, to musi się odrodzić w najlepszej na świecie cywilizacji łacińskiej i musi liczyć wyłącznie sama na siebie na swoją własną wymierającą populację. Pierwsza rzecz, to ustanowić w Polsce Prawa Naturalne jako bezwzględnie i nieodwołalnie, raz na zawsze nadrzędne nad stanowionymi. Prawa Naturalne /Prawo do Życia, Prawo do Własności i Prawo do Wolności/. Jeszcze potem parę zmian, takich raz na zawsze, jak likwidacja podatków dochodowych i Polskę można odrodzić w parę tygodni. Jak powiedział w swoim czasie niedoszły “premier z Krakowa” pan Jan Rokita: “prawdziwa władza w Polsce znajduje się poza konstytucyjnymi organami państwa”. Wie co mówi, bo zna tych ludzi z telewizora jak łyse konie od kołyski. Innymi słowy nawet nie wiemy kto tak naprawdę rządzi w Polsce. Politycy z parlamentu są zainteresowani załatwianiem swojej sytuacji socjalnej i wygodnym życiem na koszt polskiej nędzy. Nie chcą np. lustracji totalnej, która by ujawniła kto rządzi. A jak bez tego zdobyć prawdziwą władzę? Więc mamy ochlokrację jako przykrywkę do rządów gospodarczej korporacji i nie wiadomo jeszcze kogo. Stąd ruchy pozorne i pijarowskie poczynania ludzi mających znamiona władzy którymi zawsze ktoś z góry kieruje jak kukiełkami.

  0
 11. Mam lekki zawrót w głowie… Zaskakujący jest zwłaszcza fakt, że PiS będący członkiem eurosceptycznej partii ECR, w celu walki z PO, popiera…ukraińskich euroentuzjastów! Pan Kaczyński optuje za wolną i niezależną Polską a sam wtrąca się w wewnętrzne sprawy Ukrainy i przyciąga ich do tej złej Unii. Co to jest? Zaczynam rozumieć całą tą szopkę z 89 tego, Panie Kaczyński dość oszukiwania i mącenia w głowach… Do tej pory się łudziłem czy Jarek jest po Polskiej stronie… Rozwiał moje wątpliwości. Panu Panie prezesie ja z mojej strony Dziękuje, mojego głosu już Pan nie otrzyma. Stwarza Pan groźny precedens. Co to będzie jak dojdziesz Pan do władzy? Przyjadą z Unii politycy do W-wy protestować i co Pan zrobisz? Będziesz pałował? Będziesz darł szaty jak Rejtan? Krzyczał o niepodległości? Wszyscy jesteście tacy sami, wy politycy skundleni hipokryci. Ciekawe co by powiedział Jarosław Kaczyński gdyby w czasie jego rządów albo kampanii wyborczej przyjeżdżali tu politycy z Rosji, Białorusi czy innych krajów i siali ferment przeciwko Polsce?? A teraz robi to samo przeciw Janukowyczowi polskiego pochodzenia bo matka Polka, jednemu z nielicznych odpowiedzialnych antybanderowskich i propolskich polityków na Ukrainie.

  0
 12. Kroi się podział Ukrainy? Chyba tak, na zachodnią Rosji nie potrzebną i wschodnią której nie odpuszczą. Zapowiada się chyba najgorszy wariant dla Polski i mieszkających na Ukrainie Polaków, sytuacja ta doprowadzi do rozwiązania na które najbardziej liczy Putin i Rosja. A będzie to Ukraina wschodnia z etnicznie mieszkającymi Rosjanami, którzy nie znają nawet języka ukraińskiego i cały Krym z bazami pozostanie w rękach rosyjskich. Natomiast Ukraina zachodnia jest Rosji zupełnie obojętna, a nawet powiedziałbym Putin będzie zadowolony, gdyż może wpuścić swoją V kolumnę, aby wspólnie z ukraińskimi nacjonalistami prowokować antagonizm z Polakami z oczywistą szkodą dla Polski. Co my możemy teraz zrobić? – nie podejmuję się odpowiedzieć. I to ma być tak reklamowana pokojowa demonstracja? Ludzie wdzierają się do urzędów państwowych, krzycząc obelżywe hasła i to jest pokojowa demonstracja? Po pierwsze te demonstracje są nielegalne, po drugie – blokują jezdnie, zatrzymując cały ruch uliczny. Pozwalając tym ludziom na taką samowolkę, władze Ukrainy dałyby do zrozumienia, że Ukraina jest państwem bezprawia i każdy może robić, co chce. Jeśli łamie się prawo, to trzeba liczyć się z konsekwencjami. Jeśli ludzie niezgodnie z prawem blokują ulicę, to napuszcza się na nich policję, żeby ich stamtąd przepędzić. Mówi się demonstrantom, że mają się rozejść, inaczej policja użyje siły. Mają wybór. Jeśli chcą zostać, to niech się nie dziwią, że zostają spałowani. Porządek musi być, do jasnej cholery! Nie żyjemy w dżungli. A co z nami Polakami podczas 11.11.2011,2012, 2013 i innych demonstracji robi zomomilicjoPOlicja? głaszcze, do domów odprowadza? To u nas strzelano do dzieci i manifestantów z broni gładkolufowej, gumowymi kulami, ile jest u nas ofiar postrzeleń? Zajmijcie się tym co u nas się dzieje, co zrobiono Wiplerowi, etc…

  0
  • Avatar grzech

   tamtejsi Rosjanie nie są etniczni bo osiedlili się w wyniku rządów carskich a potem radzieckich, zwłaszcza po zagłodzeniu milionów mieszkańców Ukrainy.

   0
 13. Ja przychylam się do stanowiska, że UE miała od początku pełną świadomość, że Rosja nie zgodzi się na oddanie Ukrainy w ręce hegemona czyli Republiki Niemieckiej…a tak naprawdę w ręce światowego żydostwa. Broń atomowa znajdująca się na terenie Ukrainy w zasięgu Berlina ??? światowych żydów, czyli ich finansjery, geszefciarzy ? toż to ich marzenie! Stocznie lotniskowców??? Po Związku Radzieckim w Ukrainie pozostało co najmniej 700 przedsiębiorstw wojskowych, które są w stanie wyprodukować prawie każdą broń. W szczególności przemysł ukraiński był monopolistą na postsowieckim obszarze w produkcji płynnych ciężkich międzykontynentalnych i kosmicznych rakiet, lotniskowców, ciężkiego wojskowego samolotu transportowego, silników śmigłowców….A może to wszystko miało unowocześnić armię niemiecką i zakupy warszawskiego rządu miały zrobić miejsce na nowości ??? Chyba jednak sympatia W.W. Putina do swej agentki KGB/STASI Angeli Merkel nie była tak wielka, jak polsko-litewska naiwność ….W jakimś programie TV Ławrow powiedział mniej więcej tak, że tajemnicę Ukrainy poznamy we właściwym czasie. Co to za tajemnica na razie nie wiadomo. Odnośnie uzbrojenia, to Niemcy oświadczyli oficjalnie, że muszą zrobić miejsce na nowe uzbrojenie, dwa sposoby – sprzedać lub zniszczyć i muszą zrobić to szybko, bo już nowe uzbrojenie czeka. To jest wbrew zasadom, jednak NATO milczy.

  0
 14. Avatar Fanatyk Idei

  Panie Lisie, może ma pan jakieś informacje o ojcu byłego prezydenta “magistra”, bo niestety w necie faktów jest niewiele a warto by znać kim jego ojce,kim dziady ?
  A skoro Ukraina lgnie , jak ćma do świecy, którą jej palą jewropejsy to niech leci, “Volenti non fit iniuria” , w końcu jesteśmy konserwatywnymi liberałami, przynajmniej, ja 🙂

  0
  • Jak znajdę to wkleję, mam na dysku. A propo nie można być konserwatywnym liberałem, to oksymoron, jest się konserwatystą lub liberałem, to pochodzi od zmodyfikowanego lewaka. Nie pogodzisz wody z ogniem. Musisz wybrać jedno lub drugie. Pzdr!

   0
   • Avatar Fanatyk Idei

    Wiem, ale tu chodzi o odróżnienie prawdziwego liberała od “liberała” w jankieskim rozumieniu, hołdującemu zasadzie “róbta co chceta”, która to nazwa strasznie mąci ludziom w głowie. Jak mawiał Konfucjusz chyba, naprawę państwa trzeba zacząć od naprawy pojęć, niestety słowo liberał dziś różnie ludzie rozumieją, stąd moje “doprecyzowanie”
    Ja jestem takim liberałem jak JKM, stąd ta zbitka, pozdrawiam.

    0
    • Ozjasz Goldberg vel JKM nie jest liberałem to zbitek kretyństwa, pomieszania i sowiecki zadaniowany agent uruchamiany tylko przed wyborami. Nie dawaj się nabierać na plewy, bajki. Żyję już 63 lata a jego śpiewki znam od podszewki. Pzdr!

     0
     • Avatar Fanatk Idei

      Myślę, ze Pan się myli. Po owocach ich poznacie mówi Pismo Święte, biorąc pod uwagę dorobek i niezłomną postawę JKM trudno mi pogodzić Pańskie uprzedzenia z moim stanem wiedzy. Chętnie bym z Panem “pomeilował w tym obszarze” , nie przy pełnym audytorium (przykład jałmużnika Aniceta niech będzie dla nas pouczeniem), pozdrawiam.

      0
    • That’s a weooht-lught-lut answer to a challenging question

     0
  • Spełniam życzenie: PRAWDZIWE NAZWISKO BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO -SZCZYNUKOWICZ -DZIADEK OSIP

   SZCZYNUKOWICZ-AGENT BOLSZEWICKI Bronek tw.WSI “Litwin”, Donald tw.SB

   “Oskar” – teczki dostępne w Internecie jak ich dossier, także ich rodzin,
   POniżej dossier rodziny Bronka. – Dziad, Ojciec, Bronka “Komorowskiego” byli
   zdrajcami, jak i on sam, rusofil z ich nadania, ponieważ służby znają jego
   rodziny życiorys, będą nim bardzo łatwo kierować, trzymać na krótkiej smyczy,
   co już po jego działaniach widać, komu on wiernie za michę służy i kim się,
   otacza, Polacy myślcie, bo PO będzie za późno.
   Prawdziwe korzenie Bronisława Komorowskiego Na swojej stronie internetowej
   Bronisław Komorowski pisze brednie o swoich,hrabiowskich korzeniach,
   sięgających czasów króla Ćwieczka. Ale może i jest w tych bredniach szczypta
   prawdy: Ten rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do
   dywersji na terenach po zaborczych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim –
   prawdziwy dziadek Bronisława Komorowskiego, miał wytatuowany na grzbiecie znak
   przypominający polski herb szlachecki Korczak. Jak wiadomo, herbu tego był
   Franciszek Ksawery Branicki, symbol zdrady narodowej i pychy magnackiej,
   pogromca konfederacji barskiej, współtwórca konfederacji targowickiej, którego
   W czasie insurekcji kościuszkowskiej Sąd Najwyższy Kryminalny skazał
   na karę śmierci przez powieszenie, wieczną infamię, konfiskatę majątków i
   utratę wszystkich urzędów. Udało mu się, zbiec do Rosji i tam w roku 1781
   poślubił Aleksandrę von Engelhardt, nieślubną córkę carycy Rosji Katarzyny II,
   która podobno była garbata. Nic więc dziwnego, że przebywając w Białej Cerkwi,
   nadanej mu za zasługi w zwalczaniu patriotów polskich, zgwałcił tam piękną
   córkę miejscowego popa i miał z nią syna, niejakiego Osipa Szczynukowicza –
   dziadzia łgarza Bronka. Branicki oczywiście nie uznał swego dziecka, lecz
   zapobiegliwa matka wytatuowała synowi na plecach herb Korczak, żeby nie
   zaginęła pamięć o jego magnackim pochodzeniu. Dalsze losy Szczynukowicza są
   nieznane, aż do momentu pojawienia się, prawdziwego dziadka Bronisława
   Komorowskiego, rezuna oddelegowanego przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do
   dywersji na terenach po zaborczych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.
   Skąd wiadomo o tym tatuażu na plecach? Otóż w czasie wojny polsko-
   bolszewickiej, gdy dziadek Komorowskiego był już czekistą w armii
   Tuchaczewskiego, po sromotnym laniu w bitwie pod Niemnem w 1920 r. dostał się,
   do polskiej niewoli i zachowała się, jego kartoteka jeńca wojennego. W
   październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się, zbiec z niewoli i osiadł
   w Kowaliszkach na Litwie, podając się, za Juliusza hrabiego Komorowskiego h.
   Korczak, bo znajdował się, tam zrujnowany przez bolszewików, dwór znanego rodu
   Komorowskich h. Korczak, nie mającego żadnych powiązań ze zdradzieckim rodem
   Branickich. Tam w roku 1925 narodził się, Zygmunt Leon Komorowski, ojciec
   Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec
   roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje na ochotnika do Ludowego Wojska
   Polskiego, służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na
   stopień oficerski. Ciekawą informację podaje nasz bredniopis i łgarz Bronek na
   temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: “Zygmunt Komorowski, mój ojciec
   (1925 – +1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji
   niemieckiej działał w konspiracji (ps.Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK.
   Pod koniec wojny ojciec przebijał się, do Polski razem z majorem
   Szyndzielarzem – Łupaszką. Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie
   rozstrzelali jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek
   babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod
   stienku a jego ojca do takiej, w której siedzieli rekruci do armii
   Berlinga.”
   Bronek łga jak najęty, bo chce umniejszyć fakt, że jego ojciec był oficerem
   LWP, jakby to było czymś wstydliwym. A z tym Łupaszką to już całkiem przegiął
   pałę, niech Bronek poda szczegóły tego “przebijania się” i niech wytłumaczy
   ten cud nad cudami, że oto żołnierz AK z oddziału majora Szyndzielarza –
   Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany przez
   bolszewików z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem LWP.
   Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale majora
   Szyndzielarza – Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego cudu
   jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Komorowskiego Bronisława, był
   sowieckim agentem w tym oddziale, ich wtyczką. Tak więc jak i dziad
   Komorowskiego był zdrajcą, jak i ojciec, tak i wnuk poszedł w ich ślady. I
   wszystko wskazuje na to, że choć może mieć rację na temat swoich magnackich
   korzeni, to płynie w jego żyłach krew nie hrabiego Komorowskiego lecz
   Franciszka Ksawerego Branickiego, symbolu zdrady narodowej i pychy magnackiej,
   pogromcy konfederacji barskiej, współtwórcy konfederacji targowickiej, którego
   w czasie insurekcji kościuszkowskiej Sąd Najwyższy Kryminalny skazał na karę
   śmierci przez powieszenie. To samo powinno czekać wnuka tych zdrajców łgarza
   Bronka. Jednak Internet, dostępne archiwa, są skarbnicą wiedzy i prawdy, tylko
   dobrze szukać. Bronek co ty na to ,wnuku Osipa Szczynukowicza i bękarta
   Branickiego hrabiego? czekam na odpowiedź i sprostowanie, jeżeli masz coś do
   powiedzenia swym POtencjalnym wyborcom do POwiedzenia.

   BRONISŁAW KOMOROWSKI ( I JEGO RODZINA żona etniczna żydówka)-NIE JEST
   POLAKIEM! -płynie w nim rosyjsko litwacka (żydowska) krew.

   0
 15. A w tym wszystkim najbardziej znamienne jest to, że międzynarodowa diaspora nie wytyka Ukraińcom dokonywanych przez nich w czasie II WŚ pogromów żydowskich, zbrodni pomocnictwa w niemieckim holokauście żydów oraz antysemityzmu potomków banderowców. Pacyfikację Powstania Warszawskiego, rzeź mieszkańców Woli przez Ukraińców z SS Galizien, Łotyszy, Białorusinów. Tak samo znamienne jest nabranie wody w usta w sprawie zbrodni ukraińskich dokonanych na polskich mieszkańcach Kresów Wschodnich w czasie II WŚ przez J.K. Czy tak postępuje prawdziwy polski patriota?

  0
  • Avatar Polka

   tak własnie postepuje polski patriota… Nie pora i nie czas. Protestujacy Ukraińcy to młodzi ludzie, więc jak w tym momencie i do nich cos takiego mówić. Twoim patriota pewnie jest pan Szczynukow vel Komorowski i Tusek z ferajna. Nie siej propagandy. Z Rasiją maja nas łączyc tylko dobre przyjazne stosunki po…. wbiciu nam w plecy noża? A Ukraińców trzeba atakować? No wiesz przestań pie…ć jak potłuczony.

   0
   • To ty p…sz, i ty nie Polka lecz Salci. Nie mam o czym z jewrejką polemizować. Szalom.

    0
    • Avatar Polka

     ty tylko rzęzisz mendo. A ja jestem Polka z Polaków, a ty wnuk dziada stalinowskiego. I odp…l sie od Polaków a szczególnie od Jarka Kaczyńskiego. To ty głosowałeś na rosjanina Szczynukowa, który też po Matce jest ŻYDEM. Przybłedo.

     0
 16. Nazistowskie Korzenie Unii Europejskiej http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2013/11/Nazistowskie-Korzenie-UE-94×150.jpg

  Nazistowskie Korzenie UE(…) Przez prawie trzy czwarte stulecia, mówiono światu, że II wojna światowa została wywołana przez psychopatę, Adolfa Hitlera, i jego świtę rasistowskich chuliganów, nazistów. Jednakże, fakty są takie, że II wojna światowa była wojną podboju prowadzoną w imieniu kartelu chemiczno-naftowo-farmaceutycznego w celu objęcia kontrolą wartych wiele biliardów dolarów globalnych rynków w wyłaniających się obszarach produktów chemicznych, które można było opatentować. Oficjalne dokumenty Kongresu USA i norymberskich trybunałów zbrodni wojennych jednoznacznie pokazują, że II wojna światowa była nie tylko przygotowana, lecz także logistycznie i technicznie wsparta przez największy i najbardziej znany w owym czasie kartel naftowo-farmaceutyczny, a mianowicie, niemiecki kartel IG Farben, w którego skład wchodziły Bayer, BASF, Hoechst i inne firmy chemiczne. Podsumowanie aktu oskarżenia z Norymbergi dowodzi, ze bez IG Farben II wojna światowa nie miałaby miejsca. Z tej książki można się także dowiedzieć, że I wojna światowa, druga największa tragedia XX wieku, była właściwie pierwszą próbą podbicia świata przez te korporacyjne interesy. Co więcej, po tym, jak obie te militarne próby podporządkowania Europy upadły, kartel naftowo-farmaceutyczny zainwestował w trzecią próbę: ekonomiczne i polityczne podbicie Europy za pomocą „brukselskiej UE”.

  Nic więc dziwnego, że kluczowych architektów brukselskiej UE rekrutowano spośród tych technokratów, którzy już kreślili plany Europy po II wojnie światowej pod kontrolą koalicji nazistów i kartelu. Książka ta przedstawia tych udziałowców kartelu – ubranych nie w wojskowe mundury ale w szare garnitury – z których najbardziej znanym był Walter Hallstein, pierwszy prezydent tzw. Komisji UE. Odpowiedź na pytanie, dlaczego prawdopodobnie nie słyszeliście o tych wstrząsających faktach przedtem, jest prosta. Po 1945 roku kartel zainwestował setki miliardów dolarów w tylko jeden cel: napisanie historii od nowa i zatuszowanie jego kryminalnej przeszłości. To zatuszowanie, w odniesieniu do korporacyjnych źródeł dwóch wojen światowych, było oczywiście wstępnym warunkiem trzeciej próby kartelu – tym razem poprzez brukselską UE – podboju i kontroli Europy. Najwidoczniej, interesy kartelu miały nadzieję na scementowanie ich kontroli nad Europą poprzez brukselską UE bez wyciągania kiedykolwiek na światło dzienne tych ciemnych korzeni. Niestety, ten plan się nie powiódł. Publikacja niniejszej książki i dziesiątki tysięcy autentycznych dokumentów, na które się ona powołuje, oznaczają, że eksperyment brukselskiej UE skończył się. Wątpliwe jest, by jakakolwiek demokratyczna osoba, organizacja lub partia poparły teraz tą trzecią próbę podboju Europy. Książka ta jest także wyjątkową okazją dla tych wszystkich polityków i partii politycznych zwabionych, by wspierać brukselską UE bez znajomości jej historii lub rozumienia jej prawdziwego celu. Dotyczy to 27 przywódców państw, którzy podpisali „Traktat lizboński”, większość z których nie rozumiała, że ich podpisy tworzyły „Akt pełnomocnictwa” dla kartelu i jego udziałowców, umożliwiający przejęcie kontroli nad Europą. Politycy ci i partie polityczne mają teraz szansę dokonania całkowitego nawrotu i publicznego odwołania swego poparcia dla modelu Europy, który był budowany przez dziesięciolecia kłamstw i oszustw.

  Dla obywateli Zjednoczonego Królestwa, pokazanie historycznych korzeni brukselskiej UE jest szczególnym powodem do zdenerwowania. Dwukrotnie poprzednio – w I i II wojnie światowej – odgrywając krytyczną rolę w ratowaniu Europy przed przejęciem przez kartel i jego politycznych udziałowców, stają teraz przed możliwością tego, iż wielkie ludzkie poświęcenie ich rodaków poszło na marne. Poddanie się Traktatowi lizbońskiemu i brukselskiej UE będzie oznaczało, że życie sześćdziesięciu milionów Brytyjczyków żyjących obecnie i niezliczonej ilości tych jeszcze nienarodzonych znajdzie się w jarzmie absolutnie tych samych interesów, które próbowały podbić i podporządkować sobie Zjednoczone Królestwo dwa razy przedtem. Dlatego zachęcamy was, czytelników tej książki, do przekazywania tych ważnych informacji rodzinie, znajomym, kolegom w pracy i w waszej społeczności. Ponadto, zachęcamy was do przedstawiania informacji zawartych w tej książce waszym politycznym przedstawicielom – na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym i europejskim. Robiąc to, musicie wywierać nacisk na tych polityków, żeby dokonali wyboru: albo pozostać ślepym na prawdę i, tym samym, nierozważnie popierać przejęcie Europy przez dyktaturę korporacyjnych interesów, albo działać na rzecz ochrony demokracji i zdrowia, i życiowych interesów milionów ludzi. Wybór, jakiego dokonają ci politycy w odniesieniu do ich stanowiska co do brukselskiej UE będzie najważniejszą decyzją w ich politycznej karierze.

  Po tym jak ostatnia próba kartelu kontrolowania Europy upadła w 1945 roku, jedną z najczęściej używanych przez jego politycznych udziałowców wymówek była ta, że oni „nie wiedzieli”. Po publikacji tej książki, jednak, żaden polityk dzisiaj nie może składać takiego oświadczenia w obronie swojego kontynuowanego poparcia dla „brukselskiej UE”. Z historycznej perspektywy, tym, co jest najpilniej potrzebne teraz jest ruch ludzi. Jest to szczególnie ważne, ponieważ politycy w wielu krajach Europy stali się podatni na korporacyjne interesy kartelu naftowo-farmaceutycznego i tym samym nie są już niezależnymi obrońcami interesów ludzi. Dlatego też ruch społeczeństwa będzie jedynym gwarantem wolności, demokracji i niezależności dla ludzi zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Europie. (…)

  *Całość można przeczytać też za darmo, online >tutaj.

  0
  • Precz z komunizmem !!! Precz ze zdrajcami Polski !!! Precz z pseudonarodowcami co chcą sojuszy z Rosją !!!! Na drzewo z wami !!!!!

   0
   • Avatar Van Helsing

    Ten kto tak najgłośniej krzyczy i wyzywa wszystkich od komunistów, chce w ten sposób ukryć swoje przynależności do IV rzeszy. Coś za bardzo i za często te twoje przereklamowana hasła „przecz z komuną”, „komuniści” i inne takie pierdoły, jak by wszyscy w Polsce byli jakimiś bolszewickimi komuchami 🙂 Nie wspominając że wyzywasz ludzi nie mającymi z komunizmem nic wspólnego. Czyżby celowe ośmieszanie przed przyszłym Marszem Niepodległości 11.11.2014 i ukazywanie już nie jako faszystowskiego ale komunistycznego marszu, bo skoro walczą z władzą (PO i itd.) czyli unią to są od Pupina 🙂
    To, że unijni komuniści jak chociażby Barroso i spółka nie lubią Putina bo miesza w ich planach Nowego Porządku Świata to podsyłają na fora swoich i podesłali tu tego pseudo dziennikarza zawodowego aby robił celowe dezinformacje.
    Że też jeszcze twoich komentarzy nasyconych propagandą unijną nikt nie banuje lub usuwa. Wolność słowa w necie tak, ale nie dla faszystowskiej uni i jej popleczników z tymi wyrafinowanymi hasłami !!! Normalnie jesteś Niemiec lub Niemka.
    .
    Poza tym abyś się cieszył\ła to cała Polska jest przeciwko tej twojej uni, bo ta twoja ukochana unia nas okradła ze wszystkiego, a takich jak ty opłaca za naszą krwawice. Zniszczyli nam gospodarkę, kulturę, niszczą religie i to samo chciał byś aby było na Ukrainie. Więc idź sobie gdzieś indziej dzielić, ale nie Polaków tylko Niemców i ich skłócać.
    Jesteś tak naciągany jak guma w gaciach.

    0
    • Bla bla bla !!! Nic nie macie bo jesteście leniami i wariatami. Komuna wam dawała to wzdychacie do komuny. A Unia wam nie daje to mówicie że wam zabrała. Komunistom zabrała władanie w Polsce.
     A wy byście do Rosji Polskę włączyli byle by ty;lko łatwo żyć i dostawać kartki na cukier i żeby można było kraść jak za komuny wszystko.
     I religię wam Unia zabrała co za komuny mieliście swobodnie. Hehe !!! Unia wam zabrania religii. Hehe !!!
     Precz z tumaństwem !!!! Precz z politykierami z Nowowo Jekrana, precz z sendeczczyzną. Precz z Oparyzmem. !!! Hehehe!! Kombinatory od siedmiu bpleści. Wy byśta ministramy były łod sprow zagranicnych. Następne Bartoszewicze i inne uzurpatory!!!
     Precz z komuną !!! Precz z Rpsją !!!! Niech żyje Unia Europejska !!! Niech żyję USA !!!! TAK !!!! USA !!!!
     Wasze myślenie jest przesycone konktatorstwem, uwiądem starczym !!!

     0
     • Avatar Van Hlsing

      I widzisz folksdojczu jak się wydałeś, skoro uwielbiasz swą unie to znaczy, że ty koczownik plemienny wyznania kupieckiego. Jesteś pokręcony i na dodatek nawet nie wiesz że polski okrąglak przetasował karty i dalej rządzą Polską, w tej twojej uni właśnie komuniści 🙂 Cała unia to faszystowsko-komunistyczny twór i jeszcze nic nikomu od siebie nie dała ale zabrała i zniszczyła, oczywiście poza Szwabią. Polska oddaje im tyle kasiory haraczu a ta twoja banda zwraca z tego tylko część aby ludziki się nie zbuntowali. Jesteś niedouczony i nafaszerowany informacjami z tv, jak każdy opłacony dezinformator. Unia przyszła i bida w Polsce jest, ale taki niemiecki leming jak ty i tak będzie ich za to całować w niemytego pupala bo w szwabi macie dobrobyt.
      Cholerni folksdojcze, a już myślałem, że takie rzeczy w II wojnę, a tu powtórka z rozrywki.
      Dodatkowo już nie jeden raz ludzie wypowiadający się na 3objegu pojechali ci a ty bez honoru swoje, dalej piszesz bez składu i ładu, bez żadnego przekazu jak z szablonu. Świadczy to że wykonujesz opłaconą robotę. Tak zwana metoda na idiotę i krzykacza
      .
      Uwaga dziennikarz zawodowy to podstawiony i opłacony 🙂

      0
    • Zachodowi, ichnim jewrejom chodzi wyłącznie o wschodnią bogatą uprzemysłowioną, zasobną w surowce Ukrainę, Ukraina zachodnia jest jednym z najuboższych regionów Europy więc po co im wrzód na dupie który będzie trzeba karmić i przyodziewać? Rosja centralno wschodniej z Krymem, ich bazami, stoczniami, portami nie puści, ponieważ mieszkają tam w większości Rosjanie i rosyjskojęzyczni. Zresztą Krym to Republika Autonomiczna, a Sewastopol mają w ręku Rosjanie, no i Krym prosi Putina o opiekę, czyli wchłonięcie, do Rosji..

     0
     • Avatar Van Hlsing

      Kula Lis 62, to co napisałem to do dziennikarza zawodowego, abyś nie odebrał tego do siebie czasem, ty jesteś porządny człowiek.

      0
     • Avatar Van Hlsing

      Czyli wychodzi na to, że ci z uni idą ścieżką chamskiej strategii USA co tak otaczając Iran tworząc swoje bazy w podbitych krajach, a ci z uni chcą zawijać Rosji strategiczne punkty, oczywiście też i surowce mineralne. Przy okazji ich Julia będzie wolna, co jest tylko przykrywką, niby walką o jej wolność a plany są ciekawsze. Pomarańczowa rewolucja była tylko drogą dla pięknej Julii jako wysoko postawiony urzędas, wtedy musiała nieźle namieszać nie tylko z kasą i gazem i ją pewka przyłapali, plany poszły na bok, więc teraz plan B lub C 🙂 Kliczko tym razem idzie w jej ślady, stąd te gadki w ich TV „czy znów uda się pomarańczowa rewolucja”. To jest walka Rosji i Syjonistów z uni, Ukraina jest pomiędzy młotem a kowadłem. Taki bohater tragiczny jak Edyp i co by zdecydował to i tak będzie dla niego zgubne.

      0
     • Porąbane emeryty. Mata emerytury z komuny to se żyjta. Tyle waszego.
      Polacy do Rosji nie chcą. Rosja nam gówno może dać jak i gówno zagwarantować. Tudzież gówno można wygrać licząc na Rosję w czymkolwiek, jak nawet nie dość konsekwentnie zwalczając zakusy i zapędy Rosji.

      0
     • Zachodowi, ichnim jewrejom chodzi wyłącznie o wschodnią bogatą uprzemysłowioną, zasobną w surowce Ukrainę, Ukraina zachodnia jest jednym z najuboższych regionów Europy więc po co im wrzód na dupie który będzie trzeba karmić i przyodziewać? Rosja centralno wschodniej z Krymem, ich bazami, stoczniami, portami nie puści, ponieważ mieszkają tam w większości Rosjanie i rosyjskojęzyczni. Zresztą Krym to Republika Autonomiczna, a Sewastopol mają w ręku Rosjanie, no i Krym prosi Putina o opiekę, czyli wchłonięcie, do Rosji..A tak na marginesie dodam przy tej okazji jeszcze jedno, polskojęzyczne media pieją z zachwytu nad tym, co obecnie dzieje się na ulicach ukraińskich miast. Ich zdaniem ci protestujący to ludzie wyrażający w sposób pokojowy i demokratyczny swoje poglądy i żądania o tym, aby Ukraina przystąpiła do Unii Europejskiej. Natomiast, setki tysięcy Polaków na Marszu Niepodległości to ich zdaniem faszyści, naziści, antysemici, bandyci, kibole i ludzie sfrustrowani, chcący zdetronizować w sposób nielegalny i niedemokratyczny legalny rząd w Polsce, który został wybrany przez większość Polaków uprawnionych do głosowania.

      0
  • How neat! Is it really this silemp? You make it look easy.

   0
 17. Avatar Polka

  jakiś głupek narzęził się i tyle. Prawda jest taka,że niepodległa Ukraina to gwózdż do trumny Rosji…. a także, Polska bedzie bezpieczniejsza. Widać jak Komorowskiemu człowiekowi z Rosji, człowiekowi Putina ten scenariusz jest nie do przyjecia. Ukraina ma być ruskaja, a potem POlsza też. A tu Kaczyński pokrzyzował szyki, madry gość z pana Kaczynskiego. Głebokie ukłony dla pana Jarka Kaczyńskiego.

  0
  • Błyśnij tu jakąś wiedzą, ponieważ na razie przedstawiasz się jako tępy odporny na wiedzę i bolesną prawdę, nie kłamstwa matoł pisząc wyświechtane slogany..

   0
 18. To czemu wy k..wa nie myślicie. Całkiem jak ZOMO. Co ci nie myślą. Myślcie to wtedy Żydy nie będą nad wami stali. Oni myślą więc rządzą wszędzie. A wy nie myślicie więc jesteście pachołkami. I w dodatku ściga was prokuratura we własnym kraju bo jesteście zdrajcami.

  0
 19. Witalij Kliczko. Wykreowany przez światowe mass media na wojownika, w dodatku inteligentnego i o dobrym sercu zostanie twarzą podobnie jak u nas Wałęsa czy papa. Wspaniale widać mechanizm. Nam też doskonale wciśnięto swego czasu dobrodziejstwa UE. I ta wizyta Kaczyńskiego oraz podziękowania Tuska. Chyba nie powinno już być tych co wierzą w walkę PO-PIS

  0
 20. ZASŁUGI KACZYŃSKICH i PIS DLA …. “Przypomnę tylko, że to PiS wniósł do knessejmu ustawę o odszkodowaniach dla Żydów.”

  Proszę zwrócić uwagę, że opisał to nie poganin, a gorliwy katolik.
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/09/rzecz-o-kaczynskich-marku-jurku-i-nie-tylko-zadymy-sejmowe-a-sprawa-odszkodowan-dla-zydow/
  http://i44.tinypic.com/k0k1h3.jpg

  Przypomnę jeszcze garść zasług

  1. uczestnik żydowskiego spisku w Magdalence

  2. zalegalizował i z radością powitał żydowską Bnai Brith, zdelegalizowaną w 1938 roku

  3. protektor Grosa (zablokował ekshumację w Jedwabnym, dzięki czemu szumowina Gros może pluć na Polaków)

  4. zwolennik Unii Jewropejskiej (podpisał bilderbergowski TL)

  5. zwolennik wojen na Bliskim Wschodzie, np. w Iraku wbrew polskim interesom a służącym interesom Izraela i banksterów

  6. obrońca Gruzji (która wojnę z Rosją zaczęła atakiem na Cchinwali, burząc je w 90 proc. i zabijając ok. 2000 ludzi)

  7. prekursor obchodzenia Chanuki w pałacu prezydenckim (zażydzanie siedziby Prezydenta Rzeczypospolitej)

  9. znany z bezczynności wobec obrzydliwego antypolonizmu jego pobratymców

  10. gorliwy i ślepy zwolennik Izraela (zawetował Raport Goldstone’a, przygotowany dla ONZ, który oskarżał Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie)

  11. sponsor (za publiczne pieniądze) muzeum Żydów polskich.

  12. gorliwie wspierał nagonkę na Białoruś i Łukaszenkę. W tym celu promował m.in. banksterską agentkę Andżelikę Borys (którą miałem wątpliwą przyjemność poznać osobiście, a nawet pociągnąłem ją co nieco za język – i stąd wiem, że była ona agentką banksterskiej sitwy)

  13. oficjalnie “walczył” z PO a po cichu chodził na pogaduszki z Tuskiem do fundacji globalisty Sorosa. ”

  0
 21. Jesteście tutaj wszyscxy wariatami. Komunistami zresztą. Co tam czytacie teraz? dzieła Chruszczowa czy Breżniewa. ? Nie ma Polski poza Unią. Nie ma gry Polski z Rosją przeciw Unii. Taki scenariusz nie istnieje. Bo wtedy parę lat i nas nie ma jako państwa. Czym Polska była za komuny? Państwem? Gówno !! Gównem była satelicką republiką ZSRR. Tak jakby wcale nie istniała jako państwo. Tak samo jak przed 1918. To był sojusz z Rosją.

  0
 22. Avatar Fanatyk Idei

  Myślę, ze Pan się myli. Po owocach ich poznacie mówi Pismo Święte, biorąc pod uwagę dorobek i niezłomną postawę JKM trudno mi pogodzić Pańskie uprzedzenia z moim stanem wiedzy. Chętnie bym z Panem “pomeilował w tym obszarze” , nie przy pełnym audytorium (przykład jałmużnika Aniceta niech będzie dla nas pouczeniem), pozdrawiam.

  0
 23. Avatar Fanatyk Idei

  Myślę, ze Pan się myli. Po owocach ich poznacie mówi Pismo Święte, biorąc pod uwagę dorobek i niezłomną postawę JKM trudno mi pogodzić Pańskie uprzedzenia z moim stanem wiedzy. Chętnie bym z Panem “pomeilował w tym obszarze” , nie przy pełnym audytorium (przykład jałmużnika Aniceta niech będzie dla nas pouczeniem).Pozdrawiam

  0
 24. Niech se tam bedą nazistowskie. Guzik prawda zresztą. Naszym najgorszym, najbardziej niebezpiecznym wrogim jest i była Rosja. To zbrodniczy reżim. Państwo – mafia. Ktokolwiek liczy w czymkolwiek na Rosję ten jest głupi. Niech wstąpi do SLD !!! Tam jest sojusz z Rosją. sztandary PZPR wnieś !!!! Towarzyyyyszeeee !!! Nasz bratni Zwizek Radziecki …, hehehe !!!
  To wy jestecie komuchami, takimi jak SLD !!!
  Jesteśmy w EU a nie w ZSRR !! I co?!!! Gorzej jest niż za komuny?? !!! Dla głąbów i wariatów zawsze jest niuedobrze. Dla schizofreników. !!!!

  0
 25. Precz z komuną !! Precz z Rosją !!! Precz ze zdrajcami Polski !! Agentami KGB !!!

  0
 26. Wygląda na to, że Ukraina idzie do Rosjan, USA dogadały się z Iranem (bez zgody Rosjan nie było by to możliwe) poza plecami Izraela, którego zwyczajnie olały, wietrząc interes w wydobyciu, odkrytych nowych zasobów ropy i gazu w Iranie, ponieważ Iran ma zużytą i przestarzałą infrastrukturę wydobywczą, oraz przeróbki, surowca, czyli interes firm USA nade wszystko, nie jakaś wojna w interesie Izraela, a zaraz później prousraelska Ukraina mówi, że nie podpisuje traktatu. Więc to już przesądzone, pytanie tylko czy ogłupieni dobrobytem jewroeuropy Ukraińcy będą się opierać, bo wtedy na 100% nastąpi podział Ukrainy na 2 części, biedna, bez przemysłu i zasobów Zachodnia, zostanie sama, na garnuszku, do czasu jewroeuropy, w tym i nas, Wschodnia ze swym przemysłem, zasobami będzie należała do Rosji. Co zaś się tyczy roli Polski warto o tym napisać. Polska potrzebuje Ukrainy nie z sympatii czy miłości (ludzie jacy to bracia Słowianie z Ukraińców, to to turańskie rezuny którzy mordowali Polaków i zawsze uważali i będą uważać Polskę za okupanta), a potrzebuje ukraińskich roboli bo polscy niewolnicy uciekli za granice, wiec trzeba sprowadzić niewolników z Ukrainy którzy mentalnie są całkowicie inni niż Polacy (kto był na Ukrainie ten wie, bliżej nam do Białorusinów jeśli już). Polska dla Ukraińców byłaby krajem tranzytowym i drzwiami do Zachodu. Te “proeuropejskie” siły na Ukrainie to w przeważającej części banderowcy, których ludobójcze guru za sprawą pewnego “proeuropejskiego” polityka jest czczone jako bohater narodowy. A zatem obecność banderowskiej Ukrainy w żydomasońskiej Unii kompletnie nie leży w naszym interesie. Jeśli ktoś myśli że obecność Ukrainy w UE jest równoznaczne z propolską postawą tego nieszczęsnego i podobnie jak Polska gwałconego przez żydów kraju, to znaczy, że buja w obłokach. I nie o Rosjan tu chodzi, ale o żydostwo które rządzi Rosją. Ukraina to ich strefa wpływów której się nie wyrzekną i którą będą bronić do końca. Nie podzielą się, nie oddadzą innym żydom swego koryta.

  0
 27. Kaczyński dobrze robi, Ukrainę należy rozgrywać cynicznie. Nie będę się powtarzał moja ocena sytuacji tutaj https://3obieg.pl/wspaniale-chwiejna-ukraina

  0
 28. Avatar AS

  Ukraina sama nie wie czego chce i tak jest od stuleci. Ukraińcy już tak mają. Duże państwo nie może lawirować. Ono musi się jasno określić. A jak nie, to zostanie zmuszone. My też nie chcieliśmy do NATO. Chcieliśmy być neutralni, tak jak kiedyś Jugosławia. Raz, dwa nas do NATO wtłoczono. Oczywiście na siłę, bo nie spełnialiśmy żadnego z cech przyszłego członka NATO. Po nas wtłoczono wszystkie demoludy, czy tego chcieli, czy nie chcieli. Tak naprawdę, Unia nie chce przyjmować Ukrainy. Unia chce aby Ukraina otworzyła swój rynek dla UNII, tak jak wszystkie Demoludy miały otworzyć przestrzeń powietrzną dla anglosaskich samolotów. Do niczego więcej nie było to potrzebne, może poza poparciem w Afganistanie i w Iraku i gdzie indziej. Do otwarcia swojego rynku wystarczy status państwa sprzymierzonego. My też to zrobiliśmy w latach 90-tych i wyszliśmy na tym jak ten przysłowiowy Zabłocki. Na tym zyskają nieliczni, a reszta za to słono zapłaci. Ja Ukrainie serdecznie to odradzam i radzę jej trzymać z Rosją. Bo to i religia ta sama, i język i pisownia. Dla Polski, też będzie to lepiej, bo może to grozić podziałem Ukrainy na wschodnią i zachodnią ze stolicą we Lwowie. A wtedy będziemy mieli banderowców przy granicy, czyhających na dolinę Sanu i kawałek lubelskiego. I płonącą granicę. A wcześniej czy później ponownie się zjednoczą. Ale już z częścią zachodnią, powiększoną do linii Sanu i o kawałek lubelszczyzny. Radzę do tego patyka nie wtykać, bo ten naród jest nieobliczalny. Nigdy nie wiadomo co oni sobie uchwalą. Sienkiewicz doskonale pokazał to w ‘Ogniem i mieczem’. Nauczmy się czerpać z historii. To jest naród nieobliczalny!
  PS. Unia walczy o Ukrainę, bo to da jej jakąś tam przyszłość na parę lat. Dobre i to. Przecież te zamieszki są opłacone, pewnie po 1 EURO za godzinę. Płatne w bramie po zamieszkach. U nas też tak kiedyś było. Kosztowało to łącznie 1,5 mln DM. A ile za to dostali? Setki miliardów.
  PS1. Podział Ukrainy odpowiada Rosji i kiedyś nam to podpowiadała. Trzymajcie się Polacy od tego z daleka. Rosja odzyska najważniejszą część Ukrainy i Krym. A nam zostanie kłopot na głowie.

  0
 29. Avatar Art

  Dziennikarz zawodowy ma mije pełne poparcie.Właściwie jednak to Polska musi popierać wejście Ukrainy do UE-czyt.kołchozu.To polska racja stanu.Lepsza Ukraina w UE niż w Rosji.To byłby bufor dla Polski.Przy dobrym,mądrym rządzie w obu państwach,możnaby wiele zrobić lub rozbić w UE,a także osłabić KGB,które ciągle patrzy na zachód.I prze.Ale pozostaje UPA.I tu jest dylemat.Jednak pragmatyzm w polityce musi być na pierwszym miejscu!

  0
  • Tak jest. Polska jest w Unii i niech będzie też i Ukraina. My w Unii nie możemy prowadzić Polityki antyunijnej. Ani też dążyć do wyjścia z Unii. Bo wyjść z Unii możemy tylko do kołchozu ruskiego. My nie jesteśmy Norwegią że se możemy być poza Unią i wszystko byłoby OK.
   Poza Unią to my mamy wtedy MAT. Nie mamy bowiem żadnych sprzymierzeńców. Mniej lub bardziej lojalnych. Wtedy mamy tylko drogę do ZSRR.
   Polska wyraźnie opowiadająca się za Unią Europejską, starająca się w wydatny sposób wnosić wysiłek dla rozwoju tej Unii, dla rozwoju Europy, Świata, cywilizacji ZACHODNIEj a nie wschodnich mafii, to jest nasza droga do trwałej stabilizaqcji, do wielkości, do POLSKI suwerennej, silnej, bogatej, mądrej.
   Żadne lawirowanie. To nie jest gierka komputerowa.
   W tej chwili należy wspomagać Ukraińców w tym aby weszli do Unii. Zdecydowanie wspomagać.
   UPA była zbrodnią. Ale UPA nie może się powtórzyć. Tylko Ukraina w Unii może takie coś zapewnić. Bo Rosja nie jest niczyim gwarantem czegokolwiek. Rosja jest zbrodniczym reżimem posowieckim.

   0
 30. Avatar Art

  Dziennikarz zawodowy ma mije pełne poparcie.Właściwie jednak to Polska musi popierać wejście Ukrainy do UE-czyt.kołchozu.To polska racja stanu.Lepsza Ukraina w UE niż w Rosji.To byłby bufor dla Polski.Przy dobrym,mądrym rządzie w obu państwach,możnaby wiele zrobić lub rozbić w UE,a także osłabić KGB,które ciągle patrzy na zachód.I prze.Ale pozostaje UPA.I tu jest dylemat.Jednak pragmatyzm w polityce musi być na pierwszym miejscu!!

  0
 31. rowniez nie popieram tego, co wyczynia Kaczynski na Ukrainie. to hucpa z jego strony. tekst dobry, ale za wiele o ideologii, a za malo o biznesie i miedzynarodowych grach politycznych, ktore uwiklaly Ukraine w cala ta sytuacje. dlatego poprzez ten tekst, czytelnik ocenia sprawy na Ukrainie z dosc plytkiej perspektywy, aczkolwiek generalnie trafnej co do konsekwencji.

  0
 32. Avatar Van Helsing

  Ten kto tak najgłośniej krzyczy i wyzywa wszystkich od komunistów, chce w ten sposób ukryć swoje przynależności do IV rzeszy. Coś za bardzo i za często te twoje przereklamowana hasła „przecz z komuną”, „komuniści” i inne takie pierdoły, jak by wszyscy w Polsce byli jakimiś bolszewickimi komuchami 🙂 Nie wspominając że wyzywasz ludzi nie mającymi z komunizmem nic wspólnego. Czyżby celowe ośmieszanie przed przyszłym Marszem Niepodległości 11.11.2014 i ukazywanie już nie jako faszystowskiego ale komunistycznego marszu, bo skoro walczą z władzą (PO i itd.) czyli unią to są od Pupina 🙂
  To, że unijni komuniści nie lubią Putina bo miesza w ich planach Nowego Porządku Świata to podsyłają na fora swoich i podesłali tu tego pseudo dziennikarza zawodowego aby robił celowe dezinformacje.
  Że też jeszcze twoich komentarzy nasyconych propagandą unijną nikt nie banuje lub usuwa. Wolność słowa w necie tak, ale nie dla faszystowskiej uni i jej popleczników z tymi wyrafinowanymi hasłami !!! Normalnie jesteś Niemiec lub Niemka.
  .
  Poza tym abyś się cieszył\ła to cała Polska jest przeciwko tej twojej uni, bo ta twoja ukochana unia nas okradła ze wszystkiego, a takich jak ty opłaca za naszą krwawice. Zniszczyli nam gospodarkę, kulturę, niszczą religie i to samo chciał byś aby było na Ukrainie. Więc idź sobie gdzieś indziej dzielić, ale nie Polaków tylko Niemców i ich skłócać.
  Jesteś tak naciągany jak guma w gaciach.

  0
 33. Bla bla bla !!! Nic nie macie bo jesteście leniami i wariatami. Komuna wam dawała to wzdychacie do komuny. A Unia wam nie daje to mówicie że wam zabrała. Komunistom zabrała władanie w Polsce.
  A wy byście do Rosji Polskę włączyli byle by ty;lko łatwo żyć i dostawać kartki na cukier i żeby można było kraść jak za komuny wszystko.
  I religię wam Unia zabrała co za komuny mieliście swobodnie. Hehe !!! Unia wam zabrania religii. Hehe !!!
  Precz z tumaństwem !!!! Precz z politykierami z Nowowo Jekrana, precz z sendeczczyzną. Precz z Oparyzmem. !!! Hehehe!! Kombinatory od siedmiu bpleści. Wy byśta ministramy były łod sprow zagranicnych. Następne Bartoszewicze i inne uzurpatory!!!
  Precz z komuną !!! Precz z Rpsją !!!! Niech żyje Unia Europejska !!! Niech żyję USA !!!! TAK !!!! USA !!!!

  0
 34. Apel!!!! Drodzy Ukraińcy! Stańcie się EUROPEJCZYKAMI! W zamian Unia hegemonów, pejsatych (Niemiec i Francji) da wam szklane paciorki, możliwość wyjazdu na ZMYWAK (bo Polacy są już za drodzy), ideologie WIELOFUNKCYJNOŚCI ODBYTU (zwaną krótko gender) i tęcze na placach waszych miast. Macie do wyboru, czyimi NIEWOLNIKAMI stać się na następną dekadę, BANKÓW Zachodu, rodzimej MAFII czy putinowskich batalionów NKDW. Dokonajcie rozsądnego wyboru! My, Polacy, zastanawialiśmy się całą generację ale już wybraliśmy. Pomogli nam ostatnio TW Bolek, red SZECHTER i PrezyDĘNT BUL (z post-WSI). My wracamy do KOMUNY, zwanej dla niepoznaki III RP/PRLbis. I nie pieprzcie o DEMOKRACJI, chociaż taka rzeczywiście była wyłącznie i na niej się skończyła w starożytnej Grecji.

  0
 35. Apel!
  Dziwi mnie, że tak wszyscy przeżywają, wyją aj waj!!, że Janukowycz użył ichnie ZOMO na Ukrainie do pałowania ludzi, wielkie oburzenie, że to Białoruś, a co u nas robi rudy kretyn i mafiozo III RP tuskizmu “europejski” tak samo używa siły i ZOMO do pałowania i kopania jak Janukowycz oraz przy tym prowokacji! Dziwnym trafem tzw. jeuropa i jej slogany o “prawach człowieka”, mogą pójść w głęboko w las…Janukowycz be, a rudy “europejczyk” cacy? Hipokryzja! Jak już rozkradną Ukrainę, jak Polskę, też zaczną PO jeuropejsku pałować tzw.”kiboli”, faszystów. Jedne łapy złodziejskie, chcą przeją inne złodziejskie!

  0
 36. Tego też chcą Ukraińcy? Zaleje nas fala homoseksualistów czytaj pederastów, lesbijek, a potem zoofili, pedofili.? Senat rozpatruje pozwalającą na to ustawę. Senat zajmuje się uchwaloną przez Sejm ustawą o cudzoziemcach, która przewiduje wydanie zezwolenia na pobyt czasowy w Polsce cudzoziemcowi, który jest w stałym związku z osobą tej samej płci będącą obywatelem Rzeczypospolitej, innego państwa UE lub państwa członkowskiego EFTA. Konserwatywne organizacje prorodzinne alarmują, że jest to boczna furtka do legalizacji w Polsce homozwiązków czytaj pedalskich, następne będą pedofilskie, zoofilskie, np. z kozą, capem..

  Jak wynika z treści przesłanego do redakcji portalu niezalezna.pl oświadczenia Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, ustawa ukrywa ten fakt informując jedynie o cudzoziemcu, który prowadzi życie rodzinne w rozumieniu Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Okazuje się, że w świetle orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oznacza to również stały związek osób tej samej płci.

  Nawet pobieżna analiza prawna wykazuje, że prawo europejskie nie wymaga przyznawania cudzoziemcom ochrony „życia rodzinnego w rozumieniu Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności”, ponieważ ich życie rodzinne jest już chronione przez inne przepisy tej ustawy.

  – Przyjęcie, stworzonego wyłącznie na użytek subkultur ruchu LGBT, art. 160 pkt. 3 będzie godziło w konstytucyjny model życia rodzinnego chroniony na mocy art. 18 Konstytucji RP. Stwierdza on, że pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się „małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo” a nie „życie rodzinne w rozumieniu Konwencji”. Przepis artykułu 160 pkt 3 ustawy umożliwia, trudny do kontrolowania, napływ do kraju osób należących do środowisk LGBT, a pochodzących spoza obszaru UE – czytamy w oświadczeniu Ordo Iuris.

  Senacka Komisja Praw Człowieka, Praworządności i Petycji przyjęła poprawkę o usunięciu art. 160 pkt. 3 z ustawy. Poprawka ta umożliwia Senatowi wykreślenie przepisu z ustawy o cudzoziemcach.

  W związku z powyższym trwa akcja w ramach której internauci mogą podpisać petycję i zaapelować do senatorów o poparcie poprawki, wykreślenie art. 160 pkt. 3 z ustawy i w konsekwencji nie wyrażenie zgody na wprowadzenie do polskiego prawodawstwa przepisów podważających konstytucyjnie chroniony w Polsce model życia rodzinnego.

  0
 37. Avatar Kamil

  Cóż to za moda Panowie na kopiowanie kilka razy jednego komentarza?
  Jakieś wyścigi robicie kto więcej?
  Ciekawe rzeczy niektórzy tu piszą, ale znalezienie ich wśród tylu powtarzanych pod kilkoma artykułami komentarzy jest drogą przez mękę.

  Dla Pana Kula Lis 62 mam propozycję. Może zamiast tak długich komentarzy, skleci Pan z tego jeden artykuł w jednym temacie?

  0
 38. Avatar Edi

  Proszę państwa. Ukraina tak naprawdę jest tworem 3 razy większym od Polski jak etniczne zróżnicowanym powstałym na bazie Ukraińskiej SRR. Podział tego państwa na prorosyjski wschód i proeuropejski zachód jest czymś naturalnym. Przypomnijmy że państwowość ukraińska liczy ledwo 20 lat więc gdzie tu mówa o tożsamości narodowej na wschodzie i południu tego kraju. W rzeczywistości mamy 75 % Ukraińców na zachodzie i centrum kraju, 15% Rosjan na wschodzie i południu oraz 10% pozostałych. Ale czy oby napewno kończy się to na 25% mniejszości? Przypomnijmy że spośród wszystkich obywateli Ukrainy tylko połowa posługuje się językiem ukraińskim co oznacza że spora część mieszkańców tego kraju stanowi ludność odziedziczoną po USRR która nagle znalazła się w zupełnie nowym kraju i innej rzeczywistości. Oczywiście część z nich próbuje się jakoś utożsamiać z nowopowstałym państwem jeszcze innym trudno się z kimkolwiek utożsamić ale telewizja to wszystko wypacza pokazując transmisje z Kijowa. Powiem tak podział Ukrainy jest leży też w polskim interesie. My tak naprawdę potrzebujemy buforu przed Putinem by oddalić wpływy Moskwy. Wtedy możemy taki bufor ukraiński włączyć w struktury unijne ale nie może być on większy od Polski bo wtedy to oznacza marginalizacje i zagrożenie dla naszego państwa. Oczywiście by tak myśleć dalekowzrocznie należy myśleć nacjonalistycznie a nie tylko doraźnie kierując się hurraoptymizmem.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217