Strona główna
3

Od Wensteina do Epsteina – widziane z USA

09/07/2019
2158 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
Od Wensteina do Epsteina – widziane z USA

  Czyżby Ameryka zmierzała do kolejnej rewolucji, zrzucając okowy jakie nałożyło na nią od czasów Ronalda Reagana i jego żydowscy neokoni? Symbolem tego jak też i prawdziwym początkiem byłoby aresztowanie dwóch potężnych żydowskich luminarzy, najpierw Harry Wenstein, człowiek o potężnych wpływach, jeden z głównych producentów w Hollywood,  zaś w ostatnią sobotę zsotał aresztowany Jeffrey Epstein. O ile Wenstein został aresztowany za seksualne nadużycia wobec osób dorosłych, co zapoczątkowało ruch „MeToo”, cynicznie wykorzystujący swą pozycję do skłądania ofert seksualnych młodym, początkującym aktorkom, w zamian za pomoc w karierze, to sprawa Jeffreya Epsteina jest bardzo złożona. Mamy tutaj do czynienia ze sprawą seksualnego wykorzystywania nieletnich dziewczynek, nawet sześciolatek, które wabiono różnymi obietnicami niczego nieświadome dzieci, do dzikich orgii seksualnych, które to Epstein […]

0


 

Czyżby Ameryka zmierzała do kolejnej rewolucji, zrzucając okowy jakie nałożyło na nią od czasów Ronalda Reagana i jego żydowscy neokoni? Symbolem tego jak też i prawdziwym początkiem byłoby aresztowanie dwóch potężnych żydowskich luminarzy, najpierw Harry Wenstein, człowiek o potężnych wpływach, jeden z głównych producentów w Hollywood,  zaś w ostatnią sobotę zsotał aresztowany Jeffrey Epstein.

O ile Wenstein został aresztowany za seksualne nadużycia wobec osób dorosłych, co zapoczątkowało ruch „MeToo”, cynicznie wykorzystujący swą pozycję do skłądania ofert seksualnych młodym, początkującym aktorkom, w zamian za pomoc w karierze, to sprawa Jeffreya Epsteina jest bardzo złożona.

Mamy tutaj do czynienia ze sprawą seksualnego wykorzystywania nieletnich dziewczynek, nawet sześciolatek, które wabiono różnymi obietnicami niczego nieświadome dzieci, do dzikich orgii seksualnych, które to Epstein wynajmował dla znanych artystów i politycznych celebrytów.

Co do polityków, to sceny orgii seksualnych  z dziewczynkami były nagrywane dla Mossadu, to dzisiaj jest wiadomo, by później nimi skuetcznie szantażować  amatorów orgii z dziećmi. Dla kogo jeszcze Epstein pracował wyjdzie to w śledztwie.

Część nazwisk znanych celebrytów i polityków, Którym to Epstein organizował orgie,  była zawarta w jego małym czarnym notesie, który to został wykradziony przez jego menadżera domu , Alfredo Rodrigueza, który chciał sprzedać ten notes za 50 000 USD w 2009 roku.  Jednak został złapany, dostał wyrok i zmarł w więzieniu po 18 miesiącach po „długiej chorobie”.

Podaję Państwu listę parunastu osób z piećdziesięciu nazwisk które sie tam znalazły:

Ralph Fiennes

Alec Baldwin

David Blaine

Jimmy Buffett

Courtney Love

Charlie Rose

Mike Wallace

Barbara Walters

Ehud Barak

Tony Blair

David Koch

John Gutfreund

Prince Andrew

Bill Clinton

Donald Trump

Allan Derschowitz

Wszystkie te osoby są znane w calej Ameryce, więc to będzie dla Ameryki prawdziwy szok. A czeka lista z paroma tysiącami nazwisk, polityków miliarderów aktórów i rożnej maści celebrytów.

Z nazwisk, które były podkreślone przez Rodrigueza były następujące osoby:

Miliarder Leslie Wexner.

Były gubernator Nowego Meksyku Bruce King.

Były gubernator Nowego Meksyku i wielka nadzieja demokratów, kandydat na prezydenta, Bill Richardson

Peter Soros, bratanek bądź siostrzeniec Georga Sorosa

Eva Andersson Dubin dawna miss Szwecji, obecnie celebrytka w Nowym Yorku.

Dla tych osób Epstein organizował apartamenty w Nowym Meksyku, Californii, na Florydzie, w Paryżu i w Wielkiej Brytanii.

To dopiero początek, czekamy na szczegółową listę osób, ucz-estników słynnego „Lolita Ekspress”.

Nasuwają się na goraco następujące pytania:

Dlaczego media głównego nurtu czekały aż dwa dni na podanie tej najważniejszej informacji?

Jakk sprawa Epsteina wpłynie na przedbieg prezydenckiej kampanii, skoro w tzw. Notesie Rodrigueza pojawiło się nazwisko prezydenta Trumpa.

Czy zostaną ujawnione nazwiska polityków szantażowanych przez obce wywiady z którymi to Epstein współpracował?

Ilu polityków zwłaszcza ze strony republikańskiej okazało się zboczeńcami żądnymi seksu z małymi dziewczynkami?

Na pewno sprawa Epsteina będzie jednym z głównych wątków obecnej kampanii prezydenckiej. W stanie New York 66-letniemu miliarderowi Epsteinowi grozi wyrok 45 lat więzienia. Na Florydzie prawo jest surowsze.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
slepa manka

Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

393 publikacje
51 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816