POLSKA
Like

Obywatele i funkcjonariusze

29/04/2013
1263 Wyświetlenia
10 Komentarze
4 minut czytania
Obywatele i funkcjonariusze

Pan europoseł Janusz Wojciechowski bardzo słusznie w swojej ostatniej notce blogowej zaapelował: odróżniajcie, na litość boską, funkcjonariuszy od obywateli! Zauważył bardzo słuszną i oczywistą sprawę, że nie powinno być wolno testować i prowokować obywateli, nie wolno zastawiać pułapek na obywateli, nie wolno nas kontrolować na chybił trafił podejrzewając, że jesteśmy przestępcami. Ale wszystko to wolno robić, i powinno się robić, w stosunku do funkcjonariuszy państwa. Funkcjonariuszy wolno testować i wolno ich prowokować, wolno na nich zastawiać pułapki, wolno ich kontrolować i należy cały czas traktować każdego funkcjonariusza państwa jako potencjalnego przestępcę. No to ja to jeszcze uzupełnię. Otóż funkcjonariusz państwa to nie jest potencjalny przestępca – to jest przestępca faktyczny, obiektywny. Bo to jest ktoś, kto jest opłacany z funduszy, […]

0


Pan europoseł Janusz Wojciechowski bardzo słusznie w swojej ostatniej notce blogowej zaapelował: odróżniajcie, na litość boską, funkcjonariuszy od obywateli!

Zauważył bardzo słuszną i oczywistą sprawę, że nie powinno być wolno testować i prowokować obywateli, nie wolno zastawiać pułapek na obywateli, nie wolno nas kontrolować na chybił trafił podejrzewając, że jesteśmy przestępcami. Ale wszystko to wolno robić, i powinno się robić, w stosunku do funkcjonariuszy państwa. Funkcjonariuszy wolno testować i wolno ich prowokować, wolno na nich zastawiać pułapki, wolno ich kontrolować i należy cały czas traktować każdego funkcjonariusza państwa jako potencjalnego przestępcę.

No to ja to jeszcze uzupełnię. Otóż funkcjonariusz państwa to nie jest potencjalny przestępca – to jest przestępca faktyczny, obiektywny. Bo to jest ktoś, kto jest opłacany z funduszy, które zostały zdobyte przy użyciu przemocy. Państwo siłą odbiera owoce pracy obywatelom i daje je swoim funkcjonariuszom. To jest mechanizm, którego podstawą jest niemoralna przemoc, bo jest użyta przeciw obywatelom, którzy nic złego nie robią, nikogo nie krzywdzą, nikogo nie atakują, sami przemocy nie inicjują i nie stosują, a jednak siłą się nam zabiera to co wypracujemy.

Stosowanie wobec nas przemocy by odbierać nam owoce naszej pracy jest niemoralne – jest to obiektywne przestępstwo, jest to występek przeciwko moralności. Taki przestępczy, niemoralny proceder należy oczywiście ściśle kontrolować i inwigilować jego uczestników, bo każdy, nawet umiarkowanie niemoralny proceder prowadzi do wynaturzeń i do pogłębiania tej niemoralności, tak, że dochodzi w konsekwencji do strasznych masowych zbrodni.

Najbardziej okrutnych, zwyrodniałych mordów w historii świata dokonali funkcjonariusze państwa. Wszelkie pogromy, masowe mordy i ludobójstwo na dużą skalę to działania w ramach państwa, w imieniu państwa, służy to budowaniu państwa. Państwa są niemoralne, państwa kradną i zabijają. Dlatego trzeba bardzo uważać na ich funkcjonariuszy.

W dzisiejszej III RP trzeba zatem uważać na ludzi tworzących to państwo, bo zdecydowana większość to funkcjonariusze, to ludzie, którzy są przez państwo wynagradzani z funduszy zebranych siłą. Żyjemy w państwie, w którym większość obywateli to też funkcjonariusze, a zatem niemoralni przestępcy. Dotyczy to wszystkich nauczycieli czy lekarzy i w ogóle wszystkich pracowników oświaty, służby zdrowia, lasów publicznych, muzeów, instytutów naukowych, poczty, telewizji publicznej, wielu banków, kolei, kopalń itd…– wszystko to są funkcjonariusze, bo to są pracownicy państwa. Wolno ich wszystkich prowokować, testować, kontrolować, inwigilować i traktować tak jakby swój przestępczy proceder chcieli rozwijać, dążąc do zwiększania swoich pensji pochodzących z oczywistego rozboju. Gdy się ich nie będzie kontrolować, to mogą posunąć się do najgorszych niegodziwości, łącznie z wymordowaniem nas, co dobitnie potwierdza historia państw.

Funkcjonariusze państwa to zwyrodniali przestępcy, którzy żerują na uczciwych obywatelach i ich pracy. To sadyści i bandyci, którzy poprzez dobrowolną współpracę nie byli by w stanie zarobić na swoje życie, dlatego muszą nam odbierać środki przy użyciu przemocy. Dobrowolnie nikt tych wszystkich funkcjonariuszy by nie wynajął. To spartolone, głupie, niemoralne, patologiczne, totalitarne państwo jakie zbudowali ci funkcjonariusze jest najlepszym przykładem tego jacy to partacze. Funkcjonariusz to wróg obywatela.

Precz z komuną!

Grzegorz GPS Świderski

0

Grzegorz "GPS" Świderski https://www.salon24.pl/u/gps65/

Grzegorz GPS Świderski - Myślę, polemizuję, argumentuję, dyskutuję, rozważam, analizuję, teoretyzuję, dociekam, politykuję, prowokuję, spekuluję, filozofuję. Jestem sarmatolibertarianinem, agnostykiem, żeglarzem i trajkkarzem. Z wykształcenia jestem informatykiem. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

175 publikacje
113 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758